18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kabul last minute
~_Yarko_ • 2021-08-16, 14:04
Ludzie czepiają się podwozia, które po starcie się składa.


Ktoś nie zapiął pasów.




[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-08-17, 09:05 ]
Afgańczyk utknął w podwoziu C-17

Zgłoś
Avatar
Dabug 2021-08-16, 21:01
Ciekaw jestem co z naszymi żołnierzami zrobią ? Jest zapowiedziana jakaś ewakuacja czy coś ? A przy okazji - czemu hamerykance , lewaki i inne piedoły nie użalają się nad biednymi inżynierami , filozofami i innymi brudasami by zrobili u nich multi kulti ?
Zgłoś
Avatar
qu4si 2021-08-16, 21:22 4
Możemy robić sobie podśmiechujki typu... " to nie kolej w indiach" i mimo to że jebie mnie Afganistan to trzeba być wysoce skurwielem jak amerykanie i wszystkie lamusy które im pomagały jak my. żeby okraść naród, zdestabilizować go jeszcze bardziej po czy spierdolić mówiąc nic się nie dzieje. Ci ludzie widzą że nie mają szans bo jak przyjdą talibowie to skrócą ich o głowę wiedz tak wygląda strach, że samolotu się łapią. Pamiętam jak żołnierze amerykańscy pozywali obywateli ze swojego kraju że Ci nazywają ich najemnikami ropy. No i co są najemnikami.
Zgłoś
Avatar
TwojStaryToGej 2021-08-16, 21:36
Ciekawe czy udalo mu sie wyladowac telemarkiem. :O
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-08-16, 21:49
jak niemcy w Stalingradzie
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2021-08-16, 22:21 4
bansheex napisał/a:

Tego wgl nie da się nazwać próbą ucieczki. Ja bym wolała do ostatniej chwili czekać na jakąś inną opcję, jakiś cud a w ostateczności targnąć się na własne życie niż zabić się "na zapas". Stawiam, że skoro tam większość nawet nie potrafi czytać i pisać to nawet nie znają praw fizyki i nie wiedzą, że np się uduszą lub zamarzną nawet jakby się przykleili do tego samolotu super klejem i nie spadli.



Komentując na sadostiku lepiej nie zdradzać się że nie masz pisiora. To taki samobój, pisz jak LPG, "ja bym wolało" . Wszyscy uznają że jesteś jebanym analfabetą i zostawią komentarz bez komentarza. A nie zostaniesz zaszufladkowano jako nie człowiek a kobieta i to bez pisiora. Great successsss.



fiattt napisał/a:

Abstrahując od wątków geopolitycznych bieżącej sytuacji w Afganistanie, warto odnotować również istotny wątek społeczny. Otóż z wiadomych względów z ulic afgańskich miast nagle zniknęły kobiety. Dla zachodnich ruchów tęczowych i feministycznych to najlepszy – i ostatni zarazem – moment, by udzielić realnego wsparcia afgańskim kobietom w ich nierównej walce z patriarchatem. Oczywiście tam na miejscu, a nie znad klawiatury w klimatyzowanym pomieszczeniu jednego z warszawskich czy berlińskich biurowców.
Ta gorzka ironia jest adresowana do Was, zdeklarowane feministki i aktywiści skrótów wszelakich. Cywilizacja łacińska – oraz będąca jej integralnym elementem etyka chrześcijańska – z którymi tak zajadle walczycie, roztacza nad Wami ochronny parasol łagodności, spolegliwości i wyrozumiałości. W myśli chrześcijańskiej albowiem każdy jest równy wobec Boga, niezależnie od płci, języka, rasy czy narodowości. Kobiety na Zachodzie są doceniane i stawiane na piedestale. Wasz bunt przybiera dziś zupełnie wulgarne, obsceniczne, wręcz groteskowe formy. Sprowadza się już głównie do domagania się możliwości bezkarnego zabijania dzieci nienarodzonych, burzenia tożsamości płciowej nastolatków, a nawet przedszkolaków, czy siania zgorszenia publicznego. Łatwo jest organizować wiece, happeningi i marsze w kraju o liberalnej obyczajowości, gdzie poziom tolerancji jest tak wysoki, że społeczeństwo cierpliwie znosi (łac. „tolerare”) nawet najdziwniejsze wynaturzenia. Może warto zatem spróbować zawalczyć o równość tam, gdzie jest ona naprawdę potrzebna? Potrzebna pilnie. No chyba, że to jest po prostu „element ich kultury i powinniśmy to uszanować”.
/kamil/



Dobry cytat, w punkt, gdzie są środowiska i środowiskownie lpg plus i minus. Grzeją pizdy i piją vegańskie kawy. Nie jestem zwolennikiem pisu ale chcialbym zobaczyć koniec tvnu w pl. Osobiście uważam że są anty PL.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2021-08-16, 22:22 1
Amerykanie przez 20 lat wyszkolili tam 300.000 wojska, wpompowali miliardy dolców a te kozojebcy poddali się bez walki i spierdolili gdzie gandzia rośnie...
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-08-16, 22:40
Afgańczycy praktycznie się nie bronili przed Talibami... chcą to maja.
Pierwsze egzekucje już pewnie wgrywane są w sieć.
Zgłoś
Avatar
Carti 2021-08-16, 23:43 3
przypomina mi to trochę scenę z world war z

Zgłoś
Avatar
kamilja 2021-08-17, 0:13 3
Co za tępe chuje.
Nie dziwię się, że amerykanie nie palą się brać ze sobą tych Afgańczyków.
Jak oni chcą dolecieć na zewnątrz samolotu do ameryki - to są całkowicie nieprzydatni.
Samolot leci na wys. 12 km, gdzie nie da się przeżyć kilkunastu minut bez tlenu.
Temperatura na tej wysokości to -60°C.
Nawet gdyby samolot leciał 1 km nad ziemią i oceanem -
to leci 800 km/h, a przy tej prędkości, na wolnym powietrzu,
organizm odwodni się do poziomu krytycznego w 1, 2 godziny
i pasażer na gapę straci przytomność.
Zgłoś
Avatar
saintv 2021-08-17, 2:09 2
Pomyślcie sobie, że USA to niemcy "naziści" podczas okupacji polski, afganistan był okupowany od dawna i rozbierany z zasobów oraz trzepany na kasę na lewo i prawo, w okupowanej polsce też chodzili ludzie, pracowali itd tylko byli pod butem niemców, i byli także kolaboranci... nasi kochani judasze którzy za przywileje, kasę itp wydawali poszukiwanych, partyzantów i innych którzy przeszkadzali w całkowitym przejęciu polski.
Polska jaka jest taka jest, mamy swoje zwyczaje i kulturę która zanika z czasem i jest zastępowana zachodnią nastawioną na konsumpcjonizm.
Na wschodzie mamy arabów, muzułmanów którzy od długiego czasu są na wygnaniu, i jedyne co dla nich ważne to odzyskać ziemię i zemścić się na zachodzie, głownie mowa o największych udziałowcach w rozbiorze afganistanu czyli niemcy, brytania, francja i stany zjednoczone. Ilość sprzętu jaką amerykanie zostawili z afganistanie trochę bardziej komplikuje sytuację ale chodzi o to że talibowie odzyskali dom i robią czystki z kolaborantów, tchórzy i innych którzy nie chcieli pomóc odzyskać domu lub wzbogacili się na rozbiorach. Kobiety też mają prze... ale to jest ich ojczyzna i kultura, oni potrzebują ją zmienić od środka a nie obcy im będzie zmieniał.
Araby będą wkurwione teraz jak osy i będą się mścić na zachodzie, mają już swój dom więc mogą się na tym skupić.
Inna sprawa to nowe emiraty afgańskie pewnie się sprzymierzą z emiratami arabskimi, iranem, syrią, turcją odbudują się w libii itd, nie zdziwił bym się gdyby nie zaatakowali najbliższego dostępnego wroga który od długiego czasu ich gnębi czyli nasi ukochani okupanci ... żymianie z palestyny.
Kolejnym domysłem jest powód wycofania wojsk, uważam że amerykanie nie chcą prowadzić wojny na 2 frontach i zaatakują iran z żymianami.
Dziewicza ziemia dla usmanów do plądrowania i mają powód czyli program nuklearny iranu, tylko czekać aż w tv zaczną propagandę robić że iran ma broń masowego rażenia o dalekim zasięgu i ma broń chemiczną która użyje na własnej ludności.
Zaznaczam że nie lubię religii ani naszej ani obcej, nie potrzebuję by ktoś mi mówił co jest dobre a co złe, tego mnie nauczyli rodzice a nie gość w pelerynie mi wybaczy za kasę lub za wyjebanie się w powietrze na placu.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-08-17, 4:09
To jest dramat panowie, tu się nie ma z czego śmiać.
Od dzisiaj nikt już nie pomoże Ameryce w szerzeniu "demokracji".
Zgłoś
Avatar
notak 2021-08-17, 7:25 1
saintv napisał/a:


Zaznaczam że nie lubię religii ani naszej ani obcej, nie potrzebuję by ktoś mi mówił co jest dobre a co złe, tego mnie nauczyli rodzice ........

lubię takie myślenie, ale skąd wiesz, że nie miałeś zjebanych rodziców

Zgłoś
Avatar
~Angel 2021-08-17, 9:05 2
Afgańczyk utknął w podwoziu C-17

Zgłoś
Avatar
Janko 2021-08-17, 9:32
Pospieszyli się do Allaha samolotem szybciej jak na nogach
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-08-17, 9:33 1
saintv napisał/a:

Pomyślcie sobie, że USA to niemcy "naziści" podczas okupacji polski, afganistan był okupowany od dawna i rozbierany z zasobów oraz trzepany na kasę na lewo i prawo, w okupowanej polsce też chodzili ludzie, pracowali itd tylko byli pod butem niemców, i byli także kolaboranci... nasi kochani judasze którzy za przywileje, kasę itp wydawali poszukiwanych, partyzantów i innych którzy przeszkadzali w całkowitym przejęciu polski.
Polska jaka jest taka jest, mamy swoje zwyczaje i kulturę która zanika z czasem i jest zastępowana zachodnią nastawioną na konsumpcjonizm.
Na wschodzie mamy arabów, muzułmanów którzy od długiego czasu są na wygnaniu, i jedyne co dla nich ważne to odzyskać ziemię i zemścić się na zachodzie, głownie mowa o największych udziałowcach w rozbiorze afganistanu czyli niemcy, brytania, francja i stany zjednoczone. Ilość sprzętu jaką amerykanie zostawili z afganistanie trochę bardziej komplikuje sytuację ale chodzi o to że talibowie odzyskali dom i robią czystki z kolaborantów, tchórzy i innych którzy nie chcieli pomóc odzyskać domu lub wzbogacili się na rozbiorach. Kobiety też mają prze... ale to jest ich ojczyzna i kultura, oni potrzebują ją zmienić od środka a nie obcy im będzie zmieniał.
Araby będą wkurwione teraz jak osy i będą się mścić na zachodzie, mają już swój dom więc mogą się na tym skupić.
Inna sprawa to nowe emiraty afgańskie pewnie się sprzymierzą z emiratami arabskimi, iranem, syrią, turcją odbudują się w libii itd, nie zdziwił bym się gdyby nie zaatakowali najbliższego dostępnego wroga który od długiego czasu ich gnębi czyli nasi ukochani okupanci ... żymianie z palestyny.
Kolejnym domysłem jest powód wycofania wojsk, uważam że amerykanie nie chcą prowadzić wojny na 2 frontach i zaatakują iran z żymianami.
Dziewicza ziemia dla usmanów do plądrowania i mają powód czyli program nuklearny iranu, tylko czekać aż w tv zaczną propagandę robić że iran ma broń masowego rażenia o dalekim zasięgu i ma broń chemiczną która użyje na własnej ludności.
Zaznaczam że nie lubię religii ani naszej ani obcej, nie potrzebuję by ktoś mi mówił co jest dobre a co złe, tego mnie nauczyli rodzice a nie gość w pelerynie mi wybaczy za kasę lub za wyjebanie się w powietrze na placu.



Twoja głupota jest przerażająca. Albo jesteś kompletnym debilem albo co gorsze ruskim agentem. Chodzi mi o okupację Afganistanu i przedstawianie talibów jako biednych uciśnionych ludzi którzy odzyskali kraj. Poczytaj biedny głupcze jakie to są zwierzęta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie