18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jarema_W 2023-04-17, 23:31 3
alojz napisał/a:

nie dawać piwa, niech chuj przepadnie w odmętach internetu, na wieki



Przekonałeś mnie.
piwo leci

Zgłoś
Avatar
Beale 2023-04-18, 0:25
Wieśniak jest do utylizacji
Zgłoś
Avatar
R................c 2023-04-18, 0:50
Nie chcę tego nawet włączać.
Zgłoś
Avatar
0rion 2023-04-18, 1:07
a idz ty w pizdu nawet tego nie ogladam
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-04-18, 1:29
fejk ... pies jest z gumy
Zgłoś
Avatar
Maurycja 2023-04-18, 1:29 1
Kundli nie szkoda
Zgłoś
Avatar
Puncherfaust 2023-04-18, 2:01 2
Ciężko oceniać, każdy mógł się urodzić w jeszcze gorszym życiorysie niż np. Ted Bundy czy Kukliński. Także nie oceniajcie także mnie, bo pewnego dnia dopadnę kogoś takiego i go nie zabije, ale wyrwę mu język, wydłubie oczy, przebije bębenki i przetrącę kręgosłup w taki sposób że będzie już do końca swoich dni patrzył w próżnie własnych myśli bez jakiegokolwiek zmysłu z zewnątrz poza dostarczaniem tlenu przez nos.
Zgłoś
Avatar
WiedzmaZapas 2023-04-18, 3:27 1
A ja się mogę założyć, że to te upadlińskie kurwy. Jak nie znacie tych pierdolonych pasożytów morderców to nie mój problem, obyście się przekonali na własnej skórze jacy wasi "bracia" są naprawdę. Urządzili nam drugi Wołyń w Polsce i cały o tym wie a jebane przygłupy poljaczki proupadlińskie nie? Żałosne i śmieszne, nawet wam kurwa nie współczuję tego braku mózgu. Jakim zjebem trzeba być żeby wierzyć w proupadlińską propagandę? Ja pierdole, to nawet żołnierze potwierdzają, że ta rakieta co u nas spadła była od upadlińców. Ja pierdole no brak kurwa słów, jebane upośledzone wodogłowia
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-18, 3:57 2
WiedzmaZapas napisał/a:

nawet wam kurwa nie współczuję



... powiedział potomek kacapSSkich bandytów, którzy od wieków mordowali Polaków
Zgłoś
Avatar
uFo125 2023-04-18, 7:58
No i piwerko leci a nie chujowe materiały pedofili o maltretowaniu dzieci
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-04-18, 8:43
Powinni chuja zbiorowo wyruchać w dupę wjebać mu kurwa granat w dupę odbezpieczyć i powiesić skurwysyna na lampie ulicznej

Puncherfaust napisał/a:

Ciężko oceniać, każdy mógł się urodzić w jeszcze gorszym życiorysie niż np. Ted Bundy czy Kukliński. Także nie oceniajcie także mnie, bo pewnego dnia dopadnę kogoś takiego i go nie zabije, ale wyrwę mu język, wydłubie oczy, przebije bębenki i przetrącę kręgosłup w taki sposób że będzie już do końca swoich dni patrzył w próżnie własnych myśli bez jakiegokolwiek zmysłu z zewnątrz poza dostarczaniem tlenu przez nos.



Uważaj chujku żeby tobie ktoś czegoś takiego nie zrobił bo wtedy będziesz myślał w próżni jakie to miałeś plany

Zgłoś
Avatar
ratford 2023-04-18, 9:56 1
jak zwykle sadolowi miłośnicy dzieci i piesków się zlecieli, ja pierdole, żenada.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2023-04-18, 10:08
Wiadomo dlaczego sie targnął na życie?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-04-18, 10:29 4
Ruscy rozstrzeliwują nawet dzieci a wy sie oburzacie ze psu mordują?
Oni nie maja szacunku dla żadnego życia.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-04-18, 12:25
Mam nadzieję,że kurwę następnym razem zobaczymy na hardzie i ,że zdechnie kurwa w męczarniach.Jebany kurwa śmieć,cwel ha tfu na takie ściera.Pod celą takie kurwiska się jedzie na ostro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie