18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
KaeN
Polnischefuhrer • 2012-10-04, 22:23
zanim wszystkie hipstery itp. zaczną się nim jarać ja coś wrzucę o tym świrze , ogarnijcie ten wywiad w którym mówi między innymi o tym że to o czym nawija w swoich utworach to prawda


+ Alter Ego przesłuchajcie
[/video]
Zgłoś
Avatar
Trollu 2012-10-05, 14:19
Możecie mnie jebać, ale i tak napisze, że to jakieś gówno.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-10-05, 14:42
O boże, jakie to jest zjebane... Gość powinien skoczyć z mostu i powiedzieć w wywiadzie jak było..
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-10-05, 14:56
Chujowe w chuj.
Zgłoś
Avatar
dpiast 2012-10-05, 15:16 1
Od dawna słucham hip hopu i coraz mniej jest czego słuchać.
Ten kretyn lansuje się na no nie wiem może i Eminema ale śmierdzi ciotą.
Jeżeli chcecie coś oryginalnego, w podobnym klimacie, lekko trącącego Eminemowskim stylem to polecam Buke.

Buka - Achtung
Buka - Pierwsza miłóść

POLECAM
Zgłoś
Avatar
matik1993 2012-10-05, 21:43
Podobno Słoń ma jego flow ale co ja tam wiem, jak dla mnie ten kawałek jest mistrzostwem. !!
Zgłoś
Avatar
sedroo 2012-10-05, 22:56 1
chuj co wy tam sie znacie...
Zgłoś
Avatar
Barejski 2012-10-06, 1:04
Poziom ogarniania rapu na Sadolu jest poniżej średniej gimbalnej widzę, skoro ludzie piszą, że Słoń (który nawija, jakby od x lat był na diecie Dukana - skumaj) reprezentuje jakikolwiek poziom w polskim rapie.
Do lekcji.
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2012-10-06, 8:58
Up@ Słoń pfffff wielki kurwa raper ostatnio jechal ze mna tramwajem z kornickiej....czapka zawinieta na uszy, przestraszony jak by kanarow szukal wzrokiem pdg banda pozerow taka prawda
Zgłoś
Avatar
heartless 2012-10-06, 11:51
A mi się tak skojarzyło.
Zgłoś
Avatar
Smeagol 2012-10-07, 23:27
kaen to śmierdziel silący się na oryginalność
tyle
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-10-08, 0:04
szefooo napisał/a:


Podziemie powinno pozostać w pod ziemią. Bo z takim flow to prędzej szambo sie wybije niż oni. Podziemni włóczykije. Są denni i mizerni. Nic ich nie wyciągnie spod ziemi nawet twój post tu nic nie zmieni. joł. Czuj kurwa floł. Leci riposta dla ciebie chłosta.



A Tetris?


Kwitl wiele lat pod ziemia ale wyjebal mocniej niz szambo z kratki sciekowej. Kazdy inny po 2-3 latach by sobie odpuscil, a spojrz od kiedy Tet robi muzyke. I w sumie najwiekszym ujeciem dla jego jego fanow jest to ze wydal plyte za pieniadze, przyzwyczajonych do tego ze robi to tylko z pasji. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

A powtarzanie wolnego OSTR ze wstawki z Tabasko tez nie zrobi z Ciebie freestylowca .
Zgłoś
Avatar
MaGeX 2012-12-11, 22:15 3
Wiem, istnieje podobny temat, ale ja ten mam zamiar trochę bardziej rozwinąć i co nie co pozmieniać.

Młody chłopak, jak podaje wikipedia 24 lata, tworzy muzykę, rap, rapuje w masce.

Czemu rapuje w masce ?

Ponieważ powiedział gdzieś coś podobnego "Chce, żeby ludzie rozpoznawali mnie po muzyce którą robię, a nie po mojej twarzy"

Czy to co mówi w piosenkach to prawda ?

Tak, wypowiadał się w wywiadach. 3 takie kawałki w których śpiewa co robił etc.





Ciekawy raper, możliwe, że kogoś zainteresuje.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-12-11, 22:17
Proszę, tu ten podobny temat:

sadistic.pl/kaen-vt142683,15.htm

A co w Twoim jest takiego unikalnego, że warto było go zakładać zamiast dodać odpowiedź do tamtego tematu?
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-12-11, 22:19
co to kurwa polski eminem?
Zgłoś