18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mężczyzna z Blantyre pochodzący doznaje kamieniowania przez swoją chorobę psychiczną, gdyż padło na niego podejrzenie, iż jest krwiopijcą. Ukamieniowanie nastapiło w Chatha wzdłuż drogi Chileka w Blantyre leżącym w Malawi.

ukryta treść

Community members in Blantyre have killed a mentally ill man after suspecting him of being a blood sucker.

The mob beat the man before setting him on fire today at Chatha, along Chileka road in Blantyre.

Local media reports show that the mentally ill person was earlier placed into custody by Police at Chatha police roadblock after he was found lying near a graveyard.

Rumours however spread that he was a blood sucker hence community members invaded the police station before taking away the man.

They beat him up and later burnt him to death.

According to some community members, the man had a health passport which indicated that he was mentally ill and was coming from Chiradzulu hospital.


Zgłoś
Avatar
w................e 2018-01-11, 10:56
U gównożerców bez zmian widzę.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-01-11, 11:24 1
Ciekawe kiedy ludzie zdadzą sobie sprawę z tego że czarni po prostu lubią zabijać. Wystarczy że ktoś będzie podejrzany o kradzież ziemniaka z targu i już ma oponę na szyi.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2018-01-11, 11:28 2
Ahh ta Francja.
Zgłoś
Avatar
wiskas 2018-01-11, 12:06
W 0:12 widać ślady poprzedniego linczu
Zgłoś
Avatar
kampton 2018-01-11, 12:16 4
To są anestezjolodzy, ćwiczą przed przyjazdem do EU.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2018-01-11, 12:18 1
To kamieniowanie nie bierze się "znikąd". W Malawi i okolicach ma być "plaga wampirów", dlatego każde takie podejrzenie jest odpowiednio traktowane.
Zgłoś
Avatar
A................t 2018-01-11, 14:06
Oni wierzą w wampiry, my w publiczną służbę zdrowia, co za różnica.
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2018-01-11, 19:31 1
Sami inżynierowie, doktorzy i architekci, Europa zachodnia na nich czeka.
Zgłoś
Avatar
Superfunfel 2018-01-12, 0:12
Jak dla mnie to oni wszyscy są upośledzeni.
Zgłoś
Avatar
Sosen9 2018-01-12, 19:58
A ja myślałem, że tego krzyczącego ładzieba ładzieba ujebią bo się kwalifikował na kogoś chorego psychicznie,
Zgłoś