18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kapłan
DzidaZawodnik • 2021-04-04, 11:45
Była policja w UK, która zakazała mszy, to teraz policja w jeszcze bardziej lewicowej Kanadzie, która zostaje spacywikowana przez stanowczego kapłana.

Zgłoś
Avatar
Radbug 2021-04-05, 20:04 3
Brawo dla księdza! Piw...eee znaczy zapas wina mszalnego dla niego

Tak samo normalni ludzie powinni powiedzieć do covidowych foliarzy i lewackich zjebów (już paru sie uaktywniło w tym wątku). WYPIERDALAĆ z Polski i nie wracajcie dopóki was na zachodzie wasi idole nie wyruchają w dupska i wtedy wrócicie z płaczem na kolanach do tej dusznej i brzydkiej Polszy.
Zgłoś
Avatar
drozberk 2021-04-05, 21:25
Wow, konto mam od niedawna, ale sadola oglądam od zawsze i nie wiem, w którym momencie zalęgło się tutaj takie pisowskie, prawicowe i foliarzowe stulejarstwo xD W dodatku wyzywające od lewaków ludzi, którzy lewakami nie są, ahahahaha. Nieźle sobie radzi tutaj też grupa rasistowskich homosiów narodowców xD
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-04-05, 21:25
Miło popatrzeć jak sekciarz walczy z nazistami
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2021-04-05, 22:16 1
Noside napisał/a:

Taka prawda. Prawo jest prawo i jest równe wobec wszystkich.
Bez nakazu wypierdalać z prywatnej posiadłości, a żeby udowodnić, że nie są złośliwi i działają w dobrej wierze, to niech pokażą najpierw jak wypierdalają ludzi z meczetu i synagogi.



Lepiej się tego nie dało ująć!

Zgłoś
Avatar
reeseth 2021-04-06, 10:53
Tuco napisał/a:

Przeciwnie. Biorąc pod uwagę motywy, którymi się kierują oraz absurd ignorowania prawa przez stróżów prawa, nazwanie ich gestapo to przesadny komplement, a nie przesadna obelga.
Abstrahując: cieszy mnie to, że ludzie zaczynają ogarniać swoje prawa. Ucieszyłbym się bardziej, gdyby nabrało to lawinowego efektu. Nieważne że klecha, grunt że to działa. U nas też to raczkuje, póki sądy nie odwalają tej samej maniany co te krawężniki.



No i właśnie przez ludzi Twojego pokroju, granica pomiędzy nazistą (niemcem), gestapo a idiotą się zaciera. W tych czasach każdy każdego nazywa czy to nazistą czy to faszystą tylko i wyłącznie dlatego, bo zabrania mu się czegoś, całkowicie nie zdając sobie sprawy z tego, jak okrutnie ci ludzie postępowali z drugim człowiekiem. Gestapo jak wchodziło Ci do domu, miało w dupie czy chcesz z nimi gadać czy nie. Jak kazało ojebać pułkownikowi gałe to klękałeś i tą gałe opierdalałeś. W przeciwnym wypadku Ty i Twoja rodzina lądowaliście (w najlepszym wypadku) w komorze. Wtedy nie było dyskusji, była tylko rozpacz i czekanie na nieuniknione.

Podając albo powołując się na czystą definicję faszyzmu czy nazizmu miejmy cały czas z tyłu głowy, że jest to ideologia, do której używano WSZELKICH sposobów, by ten ideologiczny cel osiągnąć.
Zgłoś
Avatar
ecomare 2021-04-06, 12:39 1
Pastor debil. Niestety.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-04-06, 14:53
mit2 napisał/a:

A co byś powiedział, żeby "katole" - jako większość wyjebali z kraju ateistów?
Gówno możecie, dlatego tak głośno szczekacie, kundelki.

Wstyd na cały świat to robią naszemu kraju takie lewackie robaki twojego pokroju. Obsmarowujecie własny kraj za granicą, jak zdradzieckie kurwy.

Typowe "myślenie" komunistycznego ścierwa: coś mi się nie podoba - zdusić, zabić, uciszyć.
Tyle dekad, a wy skurwiele tylko nazwy zmieniacie.



Przecież katolstwo rżnie mnie każdego dnia.
Z moich podatków idzie na kościół 23 mld rocznie.
W Krakowie radiowozy SM i autobusy jeżdżą z flagami maryjnymi.
Ciekawe ile by was gimbakrzyzowcow zostało jakbyście musieli płacić podatek na swoje mzimu jak w Niemczech.

Zgadzam się że lewactwo obsmarowuje nas zagranica. Pamiętam jak za czasów PO kacza świta pojechała do parlamentu UE pruć się na Polskę



Niestety nie jestem komunista i nigdy nie byłem.
Wiem ze wy komuchy nie rozumiecie porządku prawnego ale jeśli ktoś prawa nie przestrzega to się stosuje przymuszenie do jego przestrzegania.
Ja prawo rozumiem a nie tak jak wasza bolszewicka partia w której prezydent "prawnik" ułaskawia nieprawomocnego skazanego a prokuratura oświadcza że wyroki i orzeczenia sądów to są tylko luźne listy otwarte do których nie trzeba się stosować.

Zgłoś
Avatar
mit2 2021-04-06, 17:39
Wiewór napisał/a:

Ciekawe ile by was gimbakrzyzowcow zostało jakbyście musieli płacić podatek na swoje mzimu jak w Niemczech.


Więcej niż ci się wydaje, gimboateisto... Myślisz, że skoro dajemy na tacę, płacimy za sakramenty, to jakiś tam podatek zmusiłby nas do porzucenia naszej wiary i dziedzictwa kulturowego? Musisz być chciwym, pustym człowieczkiem skoro tak sądzisz. Nie mierz innych swoją miarą.

Wiewór napisał/a:

Zgadzam się że lewactwo obsmarowuje nas zagranica. Pamiętam jak za czasów PO kacza świta pojechała do parlamentu UE pruć się na Polskę


Też to pamiętam. A teraz troszkę inne lewactwo próbuje do końca obsmarować Państwo, z którego się wywodzi. A ty dupku im w tym wtórujesz.

Wiewór napisał/a:

Niestety nie jestem komunista i nigdy nie byłem.


Miałeś raczej na myśli "na szczęście". Jesteś lewicowy, sam to często powtarzałeś - a lewacto to bliski kuzyn komunizmu.

Wiewór napisał/a:

Wiem ze wy komuchy nie rozumiecie porządku prawnego ale jeśli ktoś prawa nie przestrzega to się stosuje przymuszenie do jego przestrzegania.


Mnie komuchem nazywasz, mendo? Ja gardzę komuchami, lewactwo i komuniści są w moim systemie wartości zaraz za psim gównem leżącym na chodniku.

Wiewór napisał/a:

Ja prawo rozumiem a nie tak jak wasza bolszewicka


Pudło. Prędzej bym sobie rękę upierdolił, niż zagłosował na pis, po, sld, psl i resztę okrągłostołowego ścierwa.
Zgłoś
Avatar
Emis 2021-04-08, 12:34
@R7

Czyli potem sami mogą zacząć gwałcić a i tak pójdą do nieba istne perpetum mobile
Zgłoś
Avatar
z................g 2022-06-07, 19:08
mit2 napisał/a:

A co byś powiedział, żeby "katole" - jako większość wyjebali z kraju ateistów?



Ale jaką "większość" masz na myśli? Te 35% łażących do kościółka? Z taką "większością" to sobie możesz

mygyry napisał/a:

Skoro mamy takie kwiatki, że w okresie wielkanocnym publikuje się obrazki z elementami różnych religii, ale z pominięciem chrześcijaństwa to mnie już nic nie zdziwi.



A kojarzysz takie słówko jak WORLD na tym obrazku? Tak się składa, że chrześcijanie są na świecie w znaczącej mniejszości, więc ten twój "okres wielkanocny" jest dla większości ludzi bez znaczenia.
Zgłoś