18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BambiPMT 2023-02-13, 11:40 2
barman32 napisał/a:

Adekwatna kara ma być po sądzie (fizyczna? a czemu nie!), a nie że się jakiś bezmózgi cep bez ambicji wyżywa. W dodatku też złodziej, tylko z wypaczoną moralnością i jak on kradnie - to czyni dobro, bo w końcu jest z policji.



Kurwa jak lewak. Złodziej to też człowiek. Po co go bić, wszyscy kradną. Idź w chuj z twoją logiką. Szacunek dla policji za takie akcje. A nie kurwa rok sanatorium za moją kasę.
Zgłoś
Avatar
V................l 2023-02-13, 11:48
Bul_od_bytu napisał/a:

W USA do szabrowników po huraganie napierdalali bez ostrzeżenia i żaden sąd się nie zająknął. Każdy złapany po zmierzchu dostawał kulkę jak tylko próbował uciekać



Ruski pajacu już się nie chce czytać tych wypierdow ruskich trolli co to pomylili zakładki w translatorze Googla i próbują wmówić Polakom że się w stanach naziści na ulicach strzelają.
Ruski pajacu to rok temu może jeszcze miało sens jak napisałeś to na portalu dla niedorozwiniętych buriatów
Zgłoś
Avatar
fletcher 2023-02-13, 13:06
Do Sejmu bym go wpuścił
Zgłoś
Avatar
Hvze_ 2023-02-13, 15:00 1
Zdecydowanie za słabo, zastosowałbym tu dół z paląca sie smoła
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-02-13, 16:47 1
Vinyl napisał/a:

Ruski pajacu już się nie chce czytać tych wypierdow ruskich trolli co to pomylili zakładki w translatorze Googla i próbują wmówić Polakom że się w stanach naziści na ulicach strzelają.
Ruski pajacu to rok temu może jeszcze miało sens jak napisałeś to na portalu dla niedorozwiniętych buriatów



Nie wiem jakie leki bierzesz, ale w chuj ci szkodzą na banię
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-02-13, 17:04 1
traf napisał/a:

jesli myslisz że im grubszy pas tym bardziej boli to jestes w błędzie,widac że nie znasz sie na biciu



Nie znam się na biciu paskiem. Chyba na szczęście.
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2023-02-13, 17:51
Czy jak oglądam takie filmiki, i chciałbym tak napieralac takich yebanych złodziei to jestem jebnięty?
Zgłoś
Avatar
Klocek69 2023-02-13, 18:35
Można by tak PiS napierdalac
Zgłoś
Avatar
barman32 2023-02-13, 19:34
Bambrych napisał/a:

Kurwa jak lewak. Złodziej to też człowiek. Po co go bić, wszyscy kradną. Idź w chuj z twoją logiką. Szacunek dla policji za takie akcje. A nie kurwa rok sanatorium za moją kasę.



Napisałem głąbie, że wpierdol się należy, ale po udowodnieniu winy. Musisz być polizei, skoro tego nie rozumiesz. Szacunek dla policji? Za co? Za to że leje typa nie wiadomo za co? Czy to co w opisie filmu, to dla Ciebie prawda objawiona? Może go leje, bo ma się przyznać do czegoś, czego nie zrobił, a później ma to jeszcze odsiedzieć? Normalnie logika dna moralnego, typowego psiarza, co gówno umie, gówno wie, a dostał odznakę i mu gówno w deklu odjebało.
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2023-02-13, 21:52
Nie mógł klinowym? To też pasek ...
Zgłoś
Avatar
weezyxboss2137 2023-02-13, 23:26
A w polsce do ciepłej celi obiadek pod nos telewizor konsola a to wszystko za pieniądze okradzionych XD
Zgłoś
Avatar
N0L1F3R 2023-02-15, 7:40
W Polsce tak powinno się karać polityków za każde kłamstwo.
Zgłoś