18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:45
🔥 Pan z audi - teraz popularne
Kara
B................o • 2011-12-15, 6:16
za to że chujowo śpiewa
od 0:40
Zgłoś
Avatar
jumper 2011-12-15, 18:47
Śmieszny żarcik!
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2011-12-15, 19:48
ale mu zajebal z kopyta
usmialem się
wspolokator po chuju
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-12-15, 20:37
Prawdziwi bracia
Zgłoś
Avatar
Nazad 2011-12-15, 23:20
Laczek laczkiem, ale jak on piszczelem we framugę przy tym nie wyjebał to nie wiem
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2011-12-15, 23:37
bula9304 napisał/a:

@BP82

Taka jest prawda, że chuja byś zrobił ^^



Uważasz że w młodości wszyscy sadyści dostawali w tytę tak jak ty i ten drugoplanowy pajac ?
Zgłoś
Avatar
V4dim 2011-12-17, 14:44
Cytat:

"bezmózg imbecyl szkoda mi go i na koniec ten fałszywy śmiech lał bym gościa po tym ryju głupim"

Ludzie ja już was niektórych to nie rozumiem jak jest wrzucone coś łagodnego np śpiew albo coś podobnego to mówicie, że takie coś nie powinno być na sadolu xD a jak wrzucą coś w miarę dobrego to wyzywacie i jakieś bunty macie kurwa ludzie opanujcie się ( nie mówię tego do wszystkich oczywiście)

PS: Spoko był ten kopniak w ryj
Zgłoś
Avatar
guru1989 2011-12-17, 14:58
Irenvelle napisał/a:

ps. co dwaj faceci robia w jednym mieszkaniu, jeden pol nago a drugi bez koszulki.



Mieszkają ze sobą. W języku polskim mówimy na to "współlokatorstwo".
Zgłoś
Avatar
xerty 2011-12-17, 17:47
ktoś mu kiedyś za karę noża wsadzi... sam bym gnoja tak ukarał
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2011-12-19, 20:18
@up Mom and Death
" Mentalność – całość przekonań, postaw, poglądów, sposobu myślenia grupy społecznej (narodu) lub jednostki. Na mentalność mają wpływ czynniki społeczne, kulturowe i biologiczne[1].
Ogólny system zasad, którymi jednostka lub zbiorowość kieruje się przy postrzeganiu, odczuwaniu, wartościowaniu i reagowaniu na życie społeczne, często jest nieuświadomiony. Mentalność jest budowana przede wszystkim na założeniach norm społecznych obowiązujących w danej grupie[2][3].
Typy orientacji mentalności wg J. Koralewicz i M. Ziółkowskiego:
indywidualna/kolektywna;
produktywna/receptywno-roszczeniowa;
na podmiotowość/na podporządkowanie[3]
Pojęcia mentalność używa się zazwyczaj w kilku znaczeniach – jako:
wspólna cecha danej zbiorowości w określonym czasie, np. mentalność kapitalistyczna;
cecha charakterystyczna różnych środowisk, np. mentalność mieszczańska, kupiecka, związkowa;
cecha charakterystyczna dla określonej sfery aktywności, np. mentalność społeczno-polityczna, obyczajowa, tożsamościowa, ekonomiczna[4]. "

także tego mój kolego jak nie znasz definicji słowa to nie pierdol
Zgłoś