18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Knegarn 2017-12-27, 23:32
kocham te filmy
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-12-27, 23:33 1
ale koszulka calvina jest
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-12-28, 0:41
każdy kto stajae wobronie kobiety jest po prostu frajerem
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-28, 0:43 5
shokobons napisał/a:

każdy kto stajae wobronie kobiety jest po prostu frajerem


Do swojego chłopaka też masz taki stosunek?
Zgłoś
Avatar
beeba 2017-12-28, 2:28
Jakby wiedział, że to ich wszystkich dziewczyna, to by pewnie nie zagadywał
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2017-12-28, 8:33 1
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Ci co go leją z twarzy wyglądają jak Ideały Cnót i Honoru... Ich oblicze nie pozostawia żadnych złudzeń... To uczciwi ludzie żyjący dzięki uczciwej i ciężkiej pracy... Ich oblicze i wygląd jest największym gwarantem tego że stało się tak jak zostało to opisane w opisie... Po prostu uczciwi ludzie znaleźli przestępstwo i zamknęli oczy by nie pałać się i cieszyć widokiem kary a jedynie karę wykonać... Ehhh wiara w ludzi przywrócona... Bo nie raz wydaje się że ludzie to tylko tak każdy sobie a tu proszę po obywatelsku całą grupą najebali gościa a jak zaczął tylko krzyczeć głośniej poczuli jeszcze większy amok w niesieniu sprawiedliwości.

No a w Polsce zacofanie Człowiek też by tak chciał kary wymierzać... A obiektów nie brakuje... Winę zawsze by się jakąś znalazło ale zacofany Rząd i zacofana Policja blokuje a kto inny jak nie Ja wiem że powinienem belką zatłuc mojego Szefa w pracy bo... ojjj teraz nie przytoczę konkretnego powodu ale w między czasie by się znalazł a moich współlokatorów powinienem bić za każdym razem rurką za całokształt oczywiście gdyby było wolno to już bym TAKIE PIĘKNE POWODY wymyślił że Internety jak by to widziały to dosłownie by PŁAAAAAKAŁY i zaciśniętym gardłem i łzami w oczach każdy by wymamrotał pięknie... Lejgo Musashi... Lejjj SKURWYSYNA należy mu się a to za to a to za tamto... Takie piękne bym powody znalazł....



Zgłoś
Avatar
rawpanic 2017-12-28, 9:58
na koncu mowia BASTA BASTA, czyli jest jakies umiarkowanie

jak na Brazylie to i tak zakonczylo sie pomyslnie dla bitego
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2017-12-28, 12:29
@Mom and Death

Nie zrozumiesz... Zajmij się Światem dla Ciebie zrozumiałym. Nie wtrącaj się tam gdzie uczeni dywagują.

ps: I WYPIERDOL TEN SIERP I MŁOT Z AWATARA... Czerwony Syfie.
Zgłoś
Avatar
Mamałyga 2017-12-28, 17:07
Jak kurwa, JAK nazywać to ludźmi?!
Zgłoś
Avatar
Arles. 2017-12-28, 17:41
Przecież brazole to mieszanka portugalskich recydyw formatu naszych sebixów i gorszego sortu murzynów, czego wy się po nich spodziewacie?
Zgłoś
Avatar
razak 2017-12-30, 15:34
te petardy karabinki takie dzwięk wydawały
Zgłoś
Avatar
Novik 2017-12-31, 21:13
i barcelona nawet gra
Zgłoś