18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
longer1231 2011-07-07, 16:01 8
Nie ważne jak zajebiste filmiki robi, dla mnie wciąż jest pieprzonym czerwonym śmieciem (logo jego programu oraz jego koszulki)

Śmierć czerwonym bolszewikom!
Zgłoś
Avatar
ilikeart 2011-07-07, 16:19 1
Żaden czerwony śmieć tylko fascynat. Gdzie on by dostał w Rosji takie zabawki?
To amerykaniec mówiący z wyuczonym rosyjskim akcentem. Podobnie jak np. aktor grający Boyk'ę w Undisputed.
Zgłoś
Avatar
Piromanx 2011-07-07, 16:27
więcej na youtube.com/user/FPSRussia
Zgłoś
Avatar
longer1231 2011-07-07, 16:50 3
ilikeart napisał/a:

Żaden czerwony śmieć tylko fascynat. Gdzie on by dostał w Rosji takie zabawki?
To amerykaniec mówiący z wyuczonym rosyjskim akcentem. Podobnie jak np. aktor grający Boyk'ę w Undisputed.


Gówno mnie obchodzi kim jest i skąd pochodzi. Ważne że szmaciarz ma w logo programu i na koszulkach kurewski sierp i młot!
Zgłoś
Avatar
robsonq 2011-07-07, 17:23
longer1231 napisał/a:


Gówno mnie obchodzi kim jest i skąd pochodzi. Ważne że szmaciarz ma w logo programu i na koszulkach kurewski sierp i młot!



Hej, synek, jesteś pewien, że nie pomyliłeś portali?
Zgłoś
Avatar
eboleq 2011-07-07, 17:26 2
@up i chuj z tym że ma? Tobie najmniej do tego patrioto który swoj patrotyzm objawia tym że dupnie się przed TV z piwskiem i obejży z kolegami mecz czy napisze takiego pojebanego posta na forum sadistic.pl. Spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
pablodepacas 2011-07-07, 17:29
fajna zabawka na plastikowe kulki, 1:14 i zero odrzutu od takiego kolosa? od zwykłego kałacha by sie wyjebał na plecy heh
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-07-07, 18:02 2
HoseBanditos napisał/a:

Fakt żeby wytrzymać taki odrzut to trzeba mieć krzepę



ten karabin ma zbyt dużą masę żeby było czuć odrzut naboju kaliber 7.62 mm. Odrzut to se możesz porównać co najwyżej do KBKs.

PS. Nie, nie gram w "Kol of djuti" - tylko fizyka
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-07-07, 18:25
Temu gosciowi powinno sie zrobic zbiorczy, to nie pierwszy filmik z jego udzialem.

Powinien kiedys sejm odwiedzic i zrobic jakas ciekawa relacje.
Zgłoś
Avatar
longer1231 2011-07-07, 19:46 2
eboleq napisał/a:

@up i chuj z tym że ma? Tobie najmniej do tego patrioto który swoj patrotyzm objawia tym że dupnie się przed TV z piwskiem i obejży z kolegami mecz czy napisze takiego pojebanego posta na forum sadistic.pl. Spierdalaj.



Wybacz, jedyny prawdziwy patrioto spod Krakowskiego Przedmieścia i pikiet ONR-u ! Już znikam !
Zgłoś
Avatar
Alixo 2011-07-07, 22:47
Co do tego, że nie trafiał w manekiny... wszystkie pociski trafiły, lecz aby manekin wybuchnął, trzeba trafić w sam środek, tam znajduje się tennerite, środek po zetknięciu z kulą wybucha...
Zgłoś
Avatar
matiponiatowa 2011-07-07, 22:53
To nie jest rosjanin tylko jakiś amerykański przebieraniec... poza tym w pewnym momencie on pierdoli, że chciałby dostać to od mikołaja.... a ruskie wierzą w dziada zmarźlucha a nie mikołaja...
Zgłoś
Avatar
Francisco Franco 2011-07-08, 0:32
Jak usłyszałem "hello my friends" to od razu skapowałem że to gościu z FPSrussia Ma taki typowy akcent i każdy filmik zaczyna się tymi słowami
Zgłoś
Avatar
Pacios 2011-07-08, 2:48
Po angielsku gada jak Pudzian
Zgłoś
Avatar
Fireman 2011-07-08, 10:49
fajna broń ale celować to już z niej nie umie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie