18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
p................s 2012-01-25, 19:02
Koleś miał dobry wjazd, ale ja mam lepsze ;D
Zgłoś
Avatar
kolejny 2012-01-25, 19:05
pitarturbull1987 napisał/a:



własne doświadczenie ze starymi?


24 lata, tyle lat edukacji i wyniosłeś umiejętność kontry tylko przez formułkę z podstawówki?
Zgłoś
Avatar
maniok84 2012-01-25, 19:24
Ciekawe kurwa.... ja żeby zabić 2 wypierdole cały magazynek a ten rozwala cały szwadron na 1 magazynku... Śmierdzi aimem albo innym chujostwem
Zgłoś
Avatar
u................x 2012-01-25, 19:26 1
@up
okulary badz soczewki powinny pomoc dodatkowo doswiadczenie nie zaszkodzi ; >
Zgłoś
Avatar
fibb 2012-01-25, 20:43
co to za muzyczka w tle ?
Zgłoś
Avatar
Cienió 2012-01-25, 20:52
poskramiacz napisał/a:



Jak ci mama i tata regularnie apgrejdują kompa, by ich synek "miał się na czym uczyć" to rzeczywiście masz powody do radości.



Niby komentarz fajny ale trochę takie pierdolenie nieudacznika, tzn. np. ja sam potrafiłem sobie pójść do roboty (a dokładnie wyjechać za granicę na wakacje) i kupić dobrego kompa czy konsolę i jak ktoś pisze komentarze, że starzy kupili to jest to raz, że w chuj oklepany tekst i przeżarty milion razy, a dwa zaczyna brzmieć jak zazdrość nieudacznika.
Zgłoś
Avatar
PanZajac 2012-01-25, 21:41
Najlepszy komentarz napisał/a:



A BF 3 jest taki zajebisty ? Ok, to dobra gra, a dla miłośników serii pewnie i rewelacyjna, ale nie przesadzajmy.

Nawet graficznie nie ma startu do kilku tytułów:

GTA IV iCEnhancer 1.3 (czyli staruśkie GTA 4
z pakietem modyfikacji)



Hawken


chuj ci w dupe to moj pierwszy bf i jest zajebisty nawet jak mi kutasy thunderbolta kradna
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-01-25, 23:05
Wszystko wymięka przy dobrze zmodyfikowanym Microsoft Flight Simulator X
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-01-25, 23:15 1
Cytat:

GTA IV iCEnhancer 1.3 (czyli staruśkie GTA 4
z pakietem modyfikacji)


jak tu tylko fura odwzorowana konkretnie a wszystko wokolo normalne na full detalach
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-26, 0:12 1
kurwa powinni wprowadzic cos takiego zeby te kurwa debilne dzieci w te gry nie graly bo to tak wkurwia widac tutaj na przykladzie wpierdolil sie na spota jebanych kurwa 12 latkow ktorzy kurwa wrocili z kina bo byli cala klasa i sobie party urzadzili i kampia w jednym miejscu ja bym ich kurwa banowal w pizdu w mw3 takie kurwa pizdy na kazdym modzie kampia z smg , akimbo albo z karabinem szturmowym na kazdej kurwa mapie i nie ruszaja pizdy ma 12 lat gra od 18 jeb ban na 6 lat
Zgłoś
Avatar
aduh 2012-01-26, 9:41
kajtek19891 napisał/a:


Niektórzy za kasę na kompa wolą iść na imprezę ze znajomymi, pojechać gdzieś z dziewczyną, zająć się swoim hobby bądź kupić potrzebniejsze rzeczy.



a jeszcze inni mają na jedno i na drugie
dlatego własnie od zarania dziejow spoleczenstwo dzielimy na 3 grupy: plebs, roboli i panów
Zagadka: zgadnij do ktorej grupy nalezysz ?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-26, 9:45 1
pitarturbull1987 napisał/a:

a tak poza tym to chuj w dupę wszystkim nie mogącym grac w BF3 z powodów chujowego kompa hahaha


1000 chujów w dupę i kotwica w plecy dzieciom neo, dla których granie w BF3 jest wyznacznikiem zajebistości.
Zgłoś
Avatar
kriss1983 2012-01-26, 11:20
Jeżeli żal wam kasy na upgrade kompa to nie marudzić, że wam nie idzie gra i grajcie sobie w pasjansa.
Do BF Bad Company 2 zrobiłem upgrade kompa, do BF 3 zrobiłem i do kolejnych części BFa też zrobię, bo jak chce się grać i iść z czasem a nie stać w miejscu to trzeba ścielić PLNy taki jest rynek gier i komputerow. Na 5-o letnich kompach macie pograne ....

P.S. ewentualnie zostaje wam granie w Battlefield 3 na YouTube hahahaha lol
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-26, 11:55
O co w ogóle chodzi w tym filmiku?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-01-26, 13:07
Anonymous~ napisał/a:

O co w ogóle chodzi w tym filmiku?


nie oglądałem tego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie