18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pacjent przezyl, ma sie dobrze




2022-06-25, 09:00
Xyz1939 napisał/a:

Ta bo wtedy czlowiek mysli zeby robic zdjecia chlopi ktory przed chwila byl po drugiej stronie




ty jestes z sadola czy z kwejka??



:roll:

2022-06-25, 11:22
Ciekawe czy pachniało bardziej grillem czy j***ło spaloną kurą?

2022-06-25, 12:46
Czyli będzie w stanie posprzątać po sobie.

2022-06-25, 17:37
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ale oni go tym prądem najpierw porazili, a później ratowali, czy jak...?



A ty myślisz, że czekali na taki przypadek? Tak samo jak na potrąconego na pasach - się rozjeżdża i się ratuje! Kto by się szkolił na coś co się nie zdarza!

2022-06-25, 22:09
Kwiatuchna napisał/a:

Jak dla mnie nie przejąłeś dobrze dyżuru lub sztuczny burdel, żeby zaistnieć. Po co te torby są tak pootwierane ? Nie wiedziałeś gdzie co jest ? Młodym kocurem pachniesz. Powodzenia Alfiku.



Haha dobry jestes. Dla Twojej informacji jak cos sie dzieje to nie bawisz sie w zamykanie, ukladanie itd. Wrzucasz wszystko co wyciagales do karetki bo liczy sie czas, ale co ja Ci bede tlumaczyl. Pozdrawiam

2022-06-26, 00:11
Xyz1939 napisał/a:

a pozniej my go pradem ratowalismy






2022-06-26, 07:58
Xyz1939 napisał/a:

Haha dobry jestes. Dla Twojej informacji jak cos sie dzieje to nie bawisz sie w zamykanie, ukladanie itd. Wrzucasz wszystko co wyciagales do karetki bo liczy sie czas, ale co ja Ci bede tlumaczyl. Pozdrawiam



Typie co ty pie**olisz, powiedz mi czego szukałeś po tych wszystkich torbach ? Powinieneś mieć to wszystko w jednym zestawie (torba, plecak), tak jak masz zestaw pediatryczny, porodowy, reanimacyjny i do zwykłego bólu dupy, BO LICZY SIĘ CZAS. Jeżeli mówisz o "pakuj i jedź" to tym bardziej jesteś śmieszny bo wszystko powinno być porozkładane na karocy i gotowe do działania i zapewne tak było, tylko ty się podnieciłeś pierwszym poważniejszym wyjazdem, pootwierales kilka toreb, skotlowales wszystko i cyk fota dla mamy. Na śmigle jakbyś miał taki burdel to nie byłoby miejsca dla pacjenta. Powodzenia bystrzaku.

2022-06-26, 07:58
Xyz1939 napisał/a:

Haha dobry jestes. Dla Twojej informacji jak cos sie dzieje to nie bawisz sie w zamykanie, ukladanie itd. Wrzucasz wszystko co wyciagales do karetki bo liczy sie czas, ale co ja Ci bede tlumaczyl. Pozdrawiam



Typie co ty pie**olisz, powiedz mi czego szukałeś po tych wszystkich torbach ? Powinieneś mieć to wszystko w jednym zestawie (torba, plecak), tak jak masz zestaw pediatryczny, porodowy, reanimacyjny i do zwykłego bólu dupy, BO LICZY SIĘ CZAS. Jeżeli mówisz o "pakuj i jedź" to tym bardziej jesteś śmieszny bo wszystko powinno być porozkładane na karocy i gotowe do działania i zapewne tak było, tylko ty się podnieciłeś pierwszym poważniejszym wyjazdem, pootwierales kilka toreb, skotlowales wszystko i cyk fota dla mamy. Na śmigle jakbyś miał taki burdel to nie byłoby miejsca dla pacjenta. Powodzenia bystrzaku.