18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Dalione 2012-04-17, 21:29 16
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-04-17, 21:35
Jak dla mnie to babka miała fuksa ze kierowca był ogarniety ale jak zauwazyla Vindigo przyjebaliscie sie plci choc tak samo moglby sie zachowac facet jak i gorzej, bo jak byscie zauwazyli to faceci jezdza po pijaku nacpani itp to oni szarzuja po ulicach i sa przyczyna wypadkow A wiekszosc was chyba dosc mocno zakompleksiona jest bo pojezdzacie babce jak i Vindigo ale hmmm jestescie jebanymi hipokrytami bo teraz pisze jakie to baby sa zle be i fe ale jak wam sie ruchac chce to juz innaczej mowicie zachowujecie sie itp i niepierdolcie ze to sadistic bo trzeba byc kurwa konsekwentnym swoich pogladow a nie zmieniac zdanie tak jak wiatr zawieje bo wychodzi na to ze jestescie pipkami bez zdania Czekam az sie ktos przyjebie
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-04-17, 22:35 9
chinchil napisał/a:

Jak dla mnie to babka miała fuksa ze kierowca był ogarniety ale jak zauwazyla Vindigo przyjebaliscie sie plci choc tak samo moglby sie zachowac facet jak i gorzej, bo jak byscie zauwazyli to faceci jezdza po pijaku nacpani itp to oni szarzuja po ulicach i sa przyczyna wypadkow A wiekszosc was chyba dosc mocno zakompleksiona jest bo pojezdzacie babce jak i Vindigo ale hmmm jestescie jebanymi hipokrytami bo teraz pisze jakie to baby sa zle be i fe ale jak wam sie ruchac chce to juz innaczej mowicie zachowujecie sie itp i niepierdolcie ze to sadistic bo trzeba byc kurwa konsekwentnym swoich pogladow a nie zmieniac zdanie tak jak wiatr zawieje bo wychodzi na to ze jestescie pipkami bez zdania Czekam az sie ktos przyjebie



A ty co? pedał?

Wiesz idąc twoim tokiem rozumowania to koleżanka Vindigo też jest zakompleksiona hipokrytką, bo też tu piszę o "mniejszych fiutkach", ale jak chce się jej ruchać to "fiutek" też nagle staję się ogierem . Chyba że jest lesbą albo Kazią Szczuką .

Nikt tu nie twierdzi, ze baby są be, ale mają pewne zachowania, które dla każdego faceta są nie do zrozumienia. I gwarantuje ci, że było i będzie jeszcze milion innych sytuacji, w których to się potwierdzi.

Więc daruj sobie teksty o "pipkach bez zdania" bo tak naprawdę nie wiesz co piszesz. To że faceci wyśmiewają się z takich sytuacji wcale nie jest jednoznaczne z tym, ze kobiet nie szanują czy nie kochają. Dla nas jest to śmieszne, tak samo jak dla kobiet to, ze wielu z nas, często w wolną sobotę wstaje o 4.00 rano i jedzie na ryby, mimo że deszcz napierdala i tak gówno złapiemy .

Miał być fajny wpis, chciałeś być piękny i rycerski, ale tak naprawdę okazało się, że jeszcze w dupie byłeś i gówno widziałeś. Chyba, ze odpowiedź na moje pierwsze zdanie jest pozytywna - wtedy twoje poglądy pseudo-faceta będą jak najbardziej zrozumiałe. Zawsze mnie to zastanawiało dlaczego geje są bardzo dobrymi przyjacielami kobiet ??
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-04-17, 22:44 3
Vindigo napisał/a:

Ale w końcu jak się nie ma czym szpanować to szpanuje się fiutem w gaciach (mniejszym niż mają tu niektóre panie - to tak na marginesie)



Jak się baba nie ma do czego przypierdalać to się przypierdala do fiuta w gaciach. Braki bolą?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-04-17, 23:52
Pewnie się tego spodziewał, ale i tak kozak ;]
Zgłoś
Avatar
Bendar 2012-04-17, 23:54 1
@Dalione jeden z moich ulubionych klasyków.
Zgłoś
Avatar
gieno1 2012-04-18, 0:22 1
"bo kobieta myślała"-że co???????????
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2012-04-18, 0:27 1
Kurwa matoły. Po pierwsze to kierowca karetki nie powinien wyprzedzać!! Każdy spec sie odezwał
Zgłoś
Avatar
pietreksz 2012-04-18, 7:59 2
Geniusze od siedmiu boleści. Nikt z Was nie zauważył, że babka szła przejściem dla pieszych a po drugie karetka nie jechała na sygnale?! Ewidentna wina kretyna z karetki.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-04-18, 10:38
@up - żadna z Twoich przepalonych komórek mózgowych nie zauważyła, że baba się wjebała na pasy jak krowa zamiast się rozejrzeć? Po drugie chuj z tym czy karetka jechała na sygnale czy nie, czepiasz się czegoś zupełnie innego. Ewidentny idiotyzm baby.
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-04-18, 10:53
@up macleod

Niezle wnioski wyciagles Ale skad wiesz czy ona przypadkiem niema kogos kto ma duzego albo ze nawet jak jej sie chce ruchac to wybiera odpowiedniego pana ( a takimi jak ty czyli malymi fiutkami gardzi ) i wez pod uwage ze jak kobiecie sie chce ruchac to ona wybiera a faceci z malymi palami sa skazani na straty dlatego pewnie Ciebie to tak zabolalo Uwazasz ze jestem gejem bo mam odmienne zdanie i nietylko geje sa dobrymi przyjaciolmi kwestja podejscia, a co do wysmiewania sie co innego smiac sie z sytuacji a co innego z kobiety. Jesli dla ciebie slowa zamnknij pizde sa wyrazami szacunku i milosci to nie chce wiedziec skad wzioles sobie swoja panne.

Ty tez zbytnio rycerski nie jestes ale moglbym sie zalozyc o flache ze tu piszesz co innego a w realu inaczej wypowiadasz sie o kobietach kiedy one sa obok.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-04-18, 10:58
Ale jakby ją jebną to by i od razu zabrał
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-04-18, 11:21 1
Przeczytałem karateka i liczyłem na ostry wpierdol...
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-04-18, 12:31
chinchil napisał/a:

@up macleod

Niezle wnioski wyciagles Ale skad wiesz czy ona przypadkiem niema kogos kto ma duzego albo ze nawet jak jej sie chce ruchac to wybiera odpowiedniego pana ( a takimi jak ty czyli malymi fiutkami gardzi ) i wez pod uwage ze jak kobiecie sie chce ruchac to ona wybiera a faceci z malymi palami sa skazani na straty dlatego pewnie Ciebie to tak zabolalo Uwazasz ze jestem gejem bo mam odmienne zdanie i nietylko geje sa dobrymi przyjaciolmi kwestja podejscia, a co do wysmiewania sie co innego smiac sie z sytuacji a co innego z kobiety. Jesli dla ciebie slowa zamnknij pizde sa wyrazami szacunku i milosci to nie chce wiedziec skad wzioles sobie swoja panne.

Ty tez zbytnio rycerski nie jestes ale moglbym sie zalozyc o flache ze tu piszesz co innego a w realu inaczej wypowiadasz sie o kobietach kiedy one sa obok.



1. Wybacz, ale średnio interesuje mnie przekomarzanie się z tobą kto ma jakie fiutki. Poziom późnej podstawówki i wczesnego gimnazjum .
2. Nigdzie nie stwierdziłem, ze jesteś gejem .
3. Nic mnie nie zabolało.
4. Słowa "zamknij pizdę" nie są mojego autorstwa, więc nie wiem dlaczego odnosisz je jako kontr-argument w stosunku do mnie . Poza tym nie wyczuwasz ironii zawartej w tej wypowiedzi.
5. I powtórzę - moje poglądy, że kobiety są głupie na swój sposób, nijak mają do szacunku czy miłości w stosunku do nich - jedno nie wyklucza drugiego. A powiem więcej - może właśnie za to je kocham

To tyle. Bez odbioru
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-04-18, 17:14
Wina gościa z karetki. Nie wiem kiedy robiliście prawko że tego nie wiecie ale on by je stracił gdyby była tam policja.
Ona weszła bo się gość zatrzymał, więc reszta samochodów miała obowiązek też się zatrzymać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie