18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 12:14 4
niemamskarpet. napisał/a:

durni ludzie w Karkonoszach Tatrach jest już tyle tych jebanych niedźwiedzi że strach chodzić po górach a te zasrane aktywiszcza chcą żeby było ich więcej, ja bym wybił 3/4 ich i kontrolował populacje i konkretne kilka sztuk z gps w dupie już w XVI wieku królowie wybijali niedżwiedzie w swoich lasach bo zagrażały domostwom



Prędzej takich debili jak Ty trzeba się pozbyć. Góry to jest miejsce niedźwiedzi, człowiek jest tam gościem i musi się dopasować.
Zgłoś
Avatar
kamilja 2024-07-27, 12:22 1
Dźwiedź - podobnie jak każde żywe stworzenie - nie lubi jak się z nim w chuja wali.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-27, 14:46 1
pazuzu napisał/a:

Prędzej takich debili jak Ty trzeba się pozbyć. Góry to jest miejsce niedźwiedzi, człowiek jest tam gościem i musi się dopasować.



huja prawda to one są naszymi gośćmi my zdominowaliśmy te tereny idź lepiej protestować tam razem z tymi aktywiszczami w stanach jakoś można na nie polować do woli
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 14:54 4
niemamskarpet. napisał/a:

huja prawda to one są naszymi gośćmi my zdominowaliśmy te tereny idź lepiej protestować tam razem z tymi aktywiszczami w stanach jakoś można na nie polować do woli



Zdominować to ty se możesz swojego starego, niedźwiedzie były tam przed nami i będą po nas.
Nie wiem jak trzeba być ograniczonym umysłowo żeby chcieć pozabijac wszystkie zwierząta, wyrżnąć wszytskie lasy i będziemy żyć w betonowej pustyni. jakbyś miał IQ trochę większe niż parkomat to byś rozumiał zasade działania planety i równowagi
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-07-27, 15:15 1
Miś woli mięso.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-27, 16:16 3
pazuzu napisał/a:

Zdominować to ty se możesz swojego starego, niedźwiedzie były tam przed nami i będą po nas.
Nie wiem jak trzeba być ograniczonym umysłowo żeby chcieć pozabijac wszystkie zwierząta, wyrżnąć wszytskie lasy i będziemy żyć w betonowej pustyni. jakbyś miał IQ trochę większe niż parkomat to byś rozumiał zasade działania planety i równowagi



gdzie ty wyczytałeś "wszystkie" ? widać że nie masz pojęcia o czym piszesz od lat kontrolujemy populacje w lasach wilków i dzików, po wejściu do uni ograniczyli nam możliwości odstrzałów i zobacz co było z dzikami , potem po 2020 już trochę złagodzili przepisy i żeby upolować dzika nie trzba tyle papierologi, natomiast wilki się tak rozpleniły że są problem już w gospodarstwach głupi człowiek jesteś i nie masz pojęcia co piszesz tylko obrażać potrafisz przyjdzie moment, że będzie ich za dużo i będzie zgoda na odstrzał i będzie ta sama sytuacja co z dzikami

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 16:48 3
niemamskarpet. napisał/a:

gdzie ty wyczytałeś "wszystkie" ? widać że nie masz pojęcia o czym piszesz od lat kontrolujemy populacje w lasach wilków i dzików, po wejściu do uni ograniczyli nam możliwości odstrzałów i zobacz co było z dzikami , potem po 2020 już trochę złagodzili przepisy i żeby upolować dzika nie trzba tyle papierologi, natomiast wilki się tak rozpleniły że są problem już w gospodarstwach głupi człowiek jesteś i nie masz pojęcia co piszesz tylko obrażać potrafisz przyjdzie moment, że będzie ich za dużo i będzie zgoda na odstrzał i będzie ta sama sytuacja co z dzikami



kontrolujecie populacje, mój boze jakie to szczęście, jak te zwierzęta sobie radziły tysiąc lat temu? 5 tysięcy czy 100 tysięcy lat temu jak was nie było? kto je kontrolował? aż dziwne że nie wymarły bez waszej "opieki". Myśliwi są potrzebni jak kurwie różaniec 🙂
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-07-27, 18:55 3
Dzikie zwierzęta mają się bać ludzi a nie kręcić się blisko osad człowieka - a do tego dochodzi. W moim mieście dziki potrafiły pojawić się w środku dużego osiedla. Do zwierząt powinno się strzelać z gumowej amunicji gdy za blisko podchodzą a jeśli stwarzają zagrożenie to odstrzelić.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-27, 19:06 2
pazuzu napisał/a:

kontrolujecie populacje, mój boze jakie to szczęście, jak te zwierzęta sobie radziły tysiąc lat temu? 5 tysięcy czy 100 tysięcy lat temu jak was nie było? kto je kontrolował? aż dziwne że nie wymarły bez waszej "opieki". Myśliwi są potrzebni jak kurwie różaniec 🙂



gówno mnie obchodzą jak sobie radziły teraz my tu jesteśmy a te zwierzęta są zagrożeniem dla nas i powinny być pod kontrolą
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 19:43 2
niemamskarpet. napisał/a:

gówno mnie obchodzą jak sobie radziły teraz my tu jesteśmy a te zwierzęta są zagrożeniem dla nas i powinny być pod kontrolą



To raczej ludzie są zagrożeniem dla nich, skoro tak walczysz z kontrolą populacji to może zacznij kontrolować populacje ludzi bo jest nas za dużo, polecam zacząć od siebie i swojej rodziny albo kolegow myśliwych, wole na ulicy spotkać dziki niż takie ameby umysłowe jak ty.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-27, 19:56 1
pazuzu napisał/a:

Zdominować to ty se możesz swojego starego, niedźwiedzie były tam przed nami i będą po nas.
Nie wiem jak trzeba być ograniczonym umysłowo żeby chcieć pozabijac wszystkie zwierząta, wyrżnąć wszytskie lasy i będziemy żyć w betonowej pustyni. jakbyś miał IQ trochę większe niż parkomat to byś rozumiał zasade działania planety i równowagi



Na chuj mi ta cała puszcza, skoro ja korzystam wyłącznie z autostrad, chodników, kawiarni i galerii?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 20:12 2
smc napisał/a:

Na chuj mi ta cała puszcza, skoro ja korzystam wyłącznie z autostrad, chodników, kawiarni i galerii?



A to spoko, napisz z których dokładnie dróg korzystasz, z jakich galerii napisz jeszcze jakie strony przeglądasz czy filmy oglądasz, jakie napoje kupujesz itp resztę rzeczy skasujemy i będzie tylko to z czego jaśnie Pan korzysta w życiu 🤦‍♂️
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-27, 20:15 1
No ale poważnie, jaki % życia spędzasz w lesie? Ile razy byłeś w nim w tym roku? Ja wcale. Na chuj mi on. Jak jakiegoś ubrania nie założyłem od roku, znaczy że jest niepotrzebne i ląduje w śmietniku.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-27, 20:33 2
pazuzu napisał/a:

To raczej ludzie są zagrożeniem dla nich, skoro tak walczysz z kontrolą populacji to może zacznij kontrolować populacje ludzi bo jest nas za dużo, polecam zacząć od siebie i swojej rodziny albo kolegow myśliwych, wole na ulicy spotkać dziki niż takie ameby umysłowe jak ty.



to idź im robić pałkę skoro jesteś takim miłośnikiem misi, potem idź na granice i podawaj dane gdzie są strażnicy "inżynierom" bo też są biedni tacy z całą tą resztą kolorowych debili będących rezultatem dobrobytu który wywalczyli krwią kiedyś nasi przodkowie
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 20:43 2
niemamskarpet. napisał/a:

to idź im robić pałkę skoro jesteś takim miłośnikiem misi, potem idź na granice i podawaj dane gdzie są strażnicy "inżynierom" bo też są biedni tacy z całą tą resztą kolorowych debili będących rezultatem dobrobytu który wywalczyli krwią kiedyś nasi przodkowie



jprdl człowieku jak przeszedłes z tematu niedźwiedzi do emigrantów na granicy? 😂 Dyskusja z takimi ubogimi umysłowo nie ma sensu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie