18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Karmienie piranii
Tumislav • 2012-03-17, 2:21
Zapewne to nie jest najszczęśliwszy dzień w życiu tej myszy.

Drugi gatunek ryby to pielęgnica pawiooka.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-03-18, 11:48
djoshin napisał/a:

pisze sieł pirańjuf ciulu



Jeżeli macie zamiar wprowadzić modę gimbusiarskiego odmieniania normalnych słów, to proszę wypierdalajcie z tego forum. I przestrzegam administratorów jak to ścierwo się rozprzestrzeni na sadolu, to sami usuniecie konta z tego portalu w bezradności załamując ręce...
Zgłoś
Avatar
Sonka 2012-03-19, 11:22 1
Nuck4d- napisał/a:

Zajebiscie, co jak co ale mógł ja zabić wcześniej, szybciej, meczyła sie tylko, to sie źle ogląda, przynajmniej dla mnie. Pseudo sadyści niech se chuja w imadle scisną =)



Zgłoś
Avatar
calli153 2012-03-19, 22:34
Ja pierdole ale z was cipy.
wy jakbyscie mieli mysz w domu to byscie stawiali pułapki (pewnie połowa z was już stawiała). Zazwyczaj myszy wychodza w nocy więc jak już się jedna złapie i nie utnie jej łba od razu no to musi się troche jebana pomęczyć zanim zginie, ale nikt na to nie zwraca uwagi bo przecież tego nie oglądają, a jak wrzuci ktoś filmik jak ginie mysz w akwarium z piraniami to oczywiście pseudo sadysta.. Jak wpadnie taka mysz do rzeki to dzieje sie dokladnie to samo, myszka sobie troche potonie, pomeczy sie, a piranie rozpierdolą ją na części. Tak jest i tak kurwa zawsze będzie. 1000 lat temu ludzie polowali takie myszy, zabijali je i wpierdalali. Teraz większość ludności to jacyś kurwa hipsterzy i cipy jak sie patrzy.... kurwa.
Zgłoś
Avatar
LENNY 88 2012-03-24, 14:51
szkoda ze reki nie wsadzil na hardzie by bylo
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-03-26, 22:17
Xenomorph08 napisał/a:

@UP
Ja też się męczę zapierdalając za grosze i oddając połowe państwu a zaden ruch wyzwolenia pracujących za grosze mi nie pomaga.

Fajne filmidlo. Nie lepiej byłoby wrzucić kawałek wołowiny? Teraz trzeba będzie zmieniać wodę - sierść, flaki, oczy,

edit: @UP UP



Nie mam pojęcia kim jesteś z zawodu,no ale jeżeli pracujesz za grosze to chyba sam jesteś temu winny... nie ukrywam, jestem młodszy od Ciebie, studiuje i zaraz pewnie będziesz hajtował ze gówno wiem itp. No, ale przecież lepiej zwalać na cały świat to, że nie miałem tyle zapału i determinacji żeby trochę dłużej posiedzieć w książkach.

Admirał napisał/a:

Coś mało obrońców zwierząt jak na taki materiał...
Swoją drogą może zamknijmy wszystkie zwierzęta, żyjące na wolności, w Zoo aby takie biedne antylopy się nie męczyły gdy zagryza je lew? To jest życie kurwa jedne zwierzęta zjadają drugie, a żywe świeższe i smaczniejsze.



Nie wiem czy zauważasz pewną różnice ZOO w tym wypadku akwarium to jest zupełnie co innego niż wolność... Aż tak trudno to dostrzec? mi tam od małego panie w szkole kładły, że ZOO to niewola zwierząt... Niech lwy jedzą, antylopy, gazele woły i co im tam tylko wpadnie w łapy, piranie natomiast niech również jedzą co im się żywnie podoba tylko niech robią to na wolności wtedy nie mam nic przeciwko, takie prawo natury - silniejszy, sprytniejszy wygrywa. Na takiej wolności taki zwierzak ma szanse jeszcze uciec a tutaj? Dołącza do nie woli razem z drapieżnikiem...
Zgłoś