18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
mestrem 2012-12-03, 15:56
niemożliwe. dziury jak po kulach!
Zgłoś
Avatar
drakula 2012-12-03, 16:03
Co jak co, ale mi sie przykro robi jak dziecku sie krzywda dzieje.
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2012-12-03, 16:13
Wielkie mi ceregiel, przecież nic mu nie zrobił.

Biedny delfin skok roku wykonał a miska już pusta była.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-03, 16:38 1
Karmienie delfinów okazało się szokującym przeżyciem dla ośmiolatki z Orlando. Dziewczynka, wbrew zakazowi, wzięła w rękę papierową tackę z jedzeniem. Jeden z delfinów wyskoczył z wody i złapał dziecko za dłoń, lekko je raniąc. Rodzice są oburzeni i atakują w mediach władze delfinarium. Sprawa wywołała za oceanem dyskusję nt. tego, czy te pretensje są słuszne.
klik
Zgłoś
Avatar
SSSHHHOOOCKWAVE 2012-12-03, 16:49 1
W zwolnionym tempie...

Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-12-03, 17:54 2
Własnie przeczytałem "niusa" o tym zdarzeniu. Kurwy tylko zamknąć w domu, kończyny przykuć łańcuchami do ściany, wszystko pluszem wyłożyć i wstrzykiwać jakieś środki ciężko otępiające. Wtedy kurwa byłoby bezpieczeństwo absolutne.

A najbardziej to mnie "rozwaliło" : "Ojciec dziewczynki przyznał, że kilka razy usłyszał, że tacek podnosić nie należy, ale "w sumie to nie wiedzieliśmy dlaczego", a w okół basenu miało nie być żadnych ostrzeżeń, że ssaki mogą ugryźć."

Nie kurwa... Idę zmienić obywatelstwo na amerykańskie, powkurwiam tygrysa w zoo, wsadzę tam do jego klatki swoją nogę i poczekam aż ją tygrysek upierdoli. Oczywiście wszystko nagram. Później będę się tłumaczył jak ojciec tej małej. Na końcu dostanę takie odszkodowanie, że kupię sobie protezę nogi lepszą od prawdziwej kończyny i jeszcze mi starczy na wykupienie jakiejś małej wysepki na której zamieszkam i będę się śmiał z debili do śmierci.
Zgłoś
Avatar
bebzal 2012-12-03, 17:58
hehehe pewnie starzy jej porsche kupią żeby nie płakała. A za moich pięknych czasów kiedy nie było wylęgarni gibmazzzzz (piękne czasy) to bym usłyszał żartobliwe nie rycz lub bądź mężczyzną
Zgłoś
Avatar
Kóba 2012-12-03, 18:20
Kurwa straszne, faktycznie

Mnie kot codziennie bardziej drapie...
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-12-03, 18:49
io ameryka to pozew o odszkodowanie i wniosek o uspienie bestiji
Zgłoś
Avatar
Kubusiek333 2012-12-03, 21:12
Busch Garden na Florydzie jak by co.
Zgłoś
Avatar
DZaK 2012-12-04, 0:37
a mógł zabić
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-12-04, 0:51
Kóba napisał/a:

Kurwa straszne, faktycznie

Mnie kot codziennie bardziej drapie...


Znaczy było ruchane?
Zgłoś