18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
KARNY KUTAS
ZajebmyBażanta • 2012-01-20, 19:37
Temat z przed paru tygodni,znalazłem zdjęcia więc wrzucam.Ogólnie to sąsiadowi zaparkowali pod domem walec,a że byliśmy pod dość dużym wpływem % i do dziś bliżej nie określonej białej substancji w postaci proszku,ot taki pomysł dla zabicia nudy.



Czas operacyjny: 1h (ciężko było skoordynować ruchy)

Wkurwienie i mina operatora,jak i śmiech innych operatorów,którzy z nim przyjechali rano brygadówką - Bezcenne
Zgłoś
Avatar
Zerth 2012-01-21, 4:28 1
Nie ma to jak komuś na początek dnia dopierdolić dodatkowej roboty, nie? Zajebiście ciekawe i dojrzałe. Jeszcze żeby tym walcem wyjazd zastawił, ale nie...
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-01-21, 7:31 1
No w chuj roboty miał robotnik dodatkowej, jeden kielich więcej by poszedł w tym czasie

@2up Pracuj uczciwie do końca życia, obudź się po 70 z zajebistymi wspomnieniami.
Zgłoś
Avatar
Azazel 2012-01-21, 9:33 1
Ojoj... Bażant chciał zabłysnąć a zgasł... Sam motyw dobry. W gruncie rzeczy śmiesznie i nie wielka szkodliwość społeczna... Ale z napinki śmiałem bardziej niż z fotki. Ale co zrobić...?? Więcej Wieśniaków w 150 tyś. mieście niż na wsi...
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-21, 9:59
@~Pener666

Oj chodziło mi oczywiście o zdjęcia Z przyzwyczajenia napisałem film, bo raczej rzadko tu komentuję fotki Dzięki za zwrócenie uwagi heh...
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-01-21, 10:42 1
Bażant, kopiesz sobie dołek. Fajna akcja, lubię spontany, byliście nafukani i najebani, nie obchodzi mnie, naprawdę. Nie ma co się chwalić, a odpowiadać na zaczepki tym bardziej. Bo teraz z fajnej akcji zrobiło się barło w komentarzach. Olej idiotów i ciesz się żartem, nie chwal się jaki to zajebisty jesteś i co ty to nie robisz, czego nie masz, bo nawet jeśli to prawda, ja mogę napisać, że wczoraj jebałem Jessice Albę i co? Uwierzysz? Ale ja naprawdę wczoraj jebałem Jessice Albę!!! Jak mi udowodnisz, że jej nie jebałem?! Magia internetu, stary. Wrzuć na luz i zachowaj sobie na pamiątkę zdjęcia karnego kutasa.

Peace, bez urazy.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-01-21, 11:45 1
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

czoraj jebałem Jessice Albę i co? Uwierzysz? Ale ja naprawdę wczoraj jebałem Jessice Albę!!!


i co??
Ja wczoraj pukałem Shakire więc nie masz czym się chwalić
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-01-21, 12:08 3
@UP
Mówiła mi. mieliśmy ubaw po pachi.
Zgłoś
Avatar
wlochaty86 2012-01-21, 12:35
nas od kilku lat puka w dupę PO. też nie ma się czym chwalić.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-01-21, 12:51
ZajebmyBażanta napisał/a:


A to że nie mieszkam w bloku i nie krzyczę JP tylko stać mnie na mieszkanie w domu


Ty chyba jesteś idiotą! Każdego kto mieszka w bloku stać na mieszkanie w domu 4 razy większym niż mieszkanie w bloku.
Widzę ile mój ojciec ma opłat, za wykupione mieszkanie i jakie śmieszne pieniążki wujek płaci za dużo większy dom.
W dupie byłeś, gówno widziałeś.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2012-01-21, 14:45 1
Wsiury się nafeciły i zamiast pole przez noc pielić z chwastów oklejają komuś narzędzie pracy, gratulacje. Nawet mi kurwa nie odpisuj, z wsiokami nie gadam
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2012-01-22, 2:10 1
Lumpy1 napisał/a:


i co??
Ja wczoraj pukałem Shakire więc nie masz czym się chwalić



A kto jej nie pukał?
Zgłoś
Avatar
Pogromca Smokuff 2012-01-22, 13:54
Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy ... Co do obrazka - całkiem spoko, ciekawy pomysł, niezłe wykonanie, z kolei co do forumowej spiny, beka i tyle.
Zgłoś