18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
sanger 2012-07-03, 21:24
Haha chyba pierwszy kawał który mu się udał. Szkoda że opowiedziany nieświadomie
Zgłoś
Avatar
mayky 2012-07-03, 21:51 7
Dwóch facetów jedzie samochodem. Zbliżają się do granicy przez którą chcą przewieść wiewiórkę, a że przewożenie dzikich zwierząt jest nielegalne, zaczynają kombinować jak to zrobić.
Jeden mówi do drugiego:
- Ty stary, może wsadź ją sobie do gaci przecież nikt nie będzie ci tam zaglądał...
No i jak zostało powiedziane, tak też zostało zrobione.
Ale nagle przed samą granicą koleś otwiera okno i wyrzuca wiewiórkę przez nie. Zdezorientowany kumpel na to :
- Stary co ty wyprawiasz? Pojebało Cię?
- Posłuchaj, wytrzymałem jak zrobiła sobie z mojej dupy dziuple, wytrzymałem jak zaczęła podgryzać moje orzeszki, ale nie wytrzymałem, gdy chciała zanieść orzeszki do dziupli!
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-07-03, 22:04
kurwa pierwszy raz sie usmialem na karolu...
Zgłoś
Avatar
aercezeti 2012-07-03, 23:49
Pewnie trzymał sobie ten dowcip na specjalną okazję, poza tym to na pewno nie była przypadkowa gra słów.
Gdyby się dokładnie przyjrzeć, mowie ciała Karola, mozna dostrzec jego wyuczoną reakcję na opowiedziany żart (no i ten uśmieszek, majstersztyk:D)
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-07-04, 13:46 1
Karol powinien częściej opowiadać o swoich doświadczeniach z młodości, a mniej czytać z kartki suchary, które pewnie skrobią dla niego studenci polonistyki...
Zgłoś