18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Higaro 2023-05-06, 21:48 1
ma ktoś jakieś info czy to miasteczko przyjedzie do polski? jak by co to proszę o kontakt, bo chciał bym odwiedzić
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-05-06, 22:03 1
smc napisał/a:

Nie rozumiem.
U mnie w robocie kaski, szelki, ochrona słuchu i wszystko atestowane. Badania wysokościowe i szkolenia.BHP.
Tutaj krzesełko zamykane patykiem, a na nim dziecko...
Kiedy się skończy ten prymitywizm...?



Dopóki będzie istnieć Kacaplandia, to spokojnie, takie atrakcje będziemy oglądać zawsze.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-05-06, 22:35 3


tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-05-07, 0:40
luxpiotr napisał/a:

Dzieci na karuzeli a w tle muzyczka "I wanna fuck you". Kolejny dzień w zoo.



calm down boomer nauka szybkiego dorastania, co chcesz jak bylem w czwartej klasie na kolonii (11 lat) to chlopaki o waleniu konia, kondomach i seksie na pokoju gadali
Zgłoś
Avatar
Mariolek95 2023-05-07, 2:29
No i jak na 3/4 tego tupu filmikach operator kamery pizda
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-05-07, 9:35
Geraldinio napisał/a:

Filmujący oczywiście w ostatniej chwili odwraca kamerę. Żadnego info czy kupa trupów, czy wszyscy przeżyli, zero puenty, podsumowania, takiego chuja jak dam piwo



Nagraj siebie jak wypruwasz sobie bebechy, tylko dobrze ustaw kamerę aby wszystko nagrała i z dźwiękiem abym usłyszał twoje rzężenie. Wtedy masz u mnie piwko.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-05-07, 10:29
trytodie napisał/a:

Nagraj siebie jak wypruwasz sobie bebechy, tylko dobrze ustaw kamerę aby wszystko nagrała i z dźwiękiem abym usłyszał twoje rzężenie. Wtedy masz u mnie piwko.



To kamerujący ucierpiał w tym zdarzeniu? bo nie rozumiem tego porównania.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-05-07, 14:57 1
No i powoli im się ta Matuszka Rasija rozpada...
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2023-05-08, 1:46
ja też bym jebnął na ryj przy takiej muzyce
Zgłoś
Avatar
deviljin84 2023-05-12, 14:17
Geraldinio napisał/a:

Filmujący oczywiście w ostatniej chwili odwraca kamerę. Żadnego info czy kupa trupów, czy wszyscy przeżyli, zero puenty, podsumowania, takiego chuja jak dam piwo



tak bo kurwa kazdy kto cos wrzuca to to jest jego autorski content... typ znajduje filmik gdzie sie karuzela odkrecila a ten mysli ze to jego... z deskoterapi to pewnie sam cejrowski nagrywa popierdalajac po favelach
Zgłoś