18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
KebabRemover 2013-09-26, 12:25 3


Tyrytyry ty ry ty tyryry tyryryryryryry tyrytyry ty ry ty tyryryryryyy...
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2013-09-26, 13:34 1
Na srejka z tym gównem . Nawet barw nie potrafią narysować lewackie kurwy.
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2013-09-26, 14:02 25
Piwo dla twórców za osiągnięty cel - wkurwienie nie potrafiących śmiać się z siebie "polaczków". Seria z Poland Ballem jest zajebista, komu się nie podoba niech wypierdala na mszę opierdolić gałę Jezusowi. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-09-26, 14:23 22
akurat w tym komiksie nawet po Polsce nie pojechali tylko po lewackich krajach europy, spinajcie się dalej.
Zgłoś
Avatar
_Nilus_ 2013-09-26, 19:24 5
Ja nie mogę, nie sądziłem, że na tym poratalu są aż takie jebane półmózgi... Bronicie tego srolandballa, stworzonego przez niemców z krautchan. net żeby was wyśmiewać, i jeszcze lizecie się po chujach jaki to macie do siebie dystans. Niedługo zaczną wam srać na głowę a wy będziecie sie z tym obnosić, bo modne. To jest dopiero definicja polaczka.
Zgłoś
Avatar
argoh 2013-09-26, 19:41 2
W jaki sposób to obraża Polskę? Polaczki cebulaczki nawet nie znają dobrze angielskiego a już mają buldupy .
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-09-26, 21:16 7
_Nilus_ napisał/a:

Ja nie mogę, nie sądziłem, że na tym poratalu są aż takie jebane półmózgi... Bronicie tego srolandballa, stworzonego przez niemców z krautchan. net żeby was wyśmiewać, i jeszcze lizecie się po chujach jaki to macie do siebie dystans. Niedługo zaczną wam srać na głowę a wy będziecie sie z tym obnosić, bo modne. To jest dopiero definicja polaczka.



Cytat:

Krautchan.net to niemieckojęzyczny imageboard, którego dział /int/ jest odwiedzany także przez anglojęzycznych użytkowników Internetu. Zapoczątkowanie mema Polandball zostało przypisane Brytyjczykowi z /int/ o pseudonimie Falco, który we wrześniu 2009 stworzył pierwszego mema używając Microsoft Paint, aby w ten sposób prowokować Polaka z tego samego forum, który udzielał się pisząc łamanym angielskim. Według redaktora Wojciecha Orlińskiego w tworzenie grafik włączyli się również obecni na forum użytkownicy z Rosji



Cytat:

Polandball has its roots in an August 2009 'cyberwar' between Polish Internet users and the rest of the world on drawball.com. Drawball.com allows Internet users to draw whatever they want. It also allows people to draw over others drawings. On the Polish internet, an idea was raised to draw the Polish flag on the ball. Thousands of Poles managed to take over the drawball. The painting consisted of white on top of red. In the middle, the word "POLSKA" was written. After co-ordination from 4chan, this was then covered over by a giant swastika.[1][2]

Krautchan.net is a German-language imageboard. Its /int/ board is frequented by English-speaking netizens. The beginning of the Polandball meme is credited to Falco. Falco is a Brit on /int/. In September 2009 Falco created the meme using MS Paint. The meme was made in an apolitical way to troll Wojak. Wojak is a Pole on the same board and contributes in broken English. Afterwards, Polandball cartoons were enthusiastically drawn by Russians.



Wyczytałem więcej, i dowiedziałem się że nie powstał od tak bo nas nie lubią, Brytol stworzył go żeby zgasić wkurwiającego wszystkich na tamtym forum Polaka o pseudonimie Wojak, który to ciągle pisał jaka to Polska była kiedyś zajebista, jak okupowali Moskwę jako jedyni na świecie, jak pokonali Turków pod Wiedniem, a potem zostali zdradzeni przez Austriaków, jak jako jedyni powiedzieli Hitlerowi "nie", że kiedyś będzie potęgą świata, jaka Rosja jest przy nas chujowa itd. OK, sama prawda (no może oprócz tego o Rosji, nie oszukujmy się nawzajem), historia piękna, ale po chuj typ robił nam, wszystkim Polakom, wieś za granicą w taki sposób? No bo równie dobrze mógł na polskie forum wejść Armeńczyk, Bułgar, czy nawet Amerykanin (podałem Amerykanina, bo ci są przez wielu uważani za najlepszych, ale chuj z tym) i opisywać historię swojego kraju, twierdząc że jest najlepszy, rozjebie wszystkich, został wiele razy wyruchany w zamian za to że komuś pomógł itd. Wieś umysłowa na arenie międzynarodowej (podobnie jak to "POLSKA PRZEJMUJE!!1" na YT).
No i właśnie Anglik zgasił naszego rodaka wrzucając komiks (był to pierwszy komiks tego typu, stąd nazwa "polandball" używana nawet kiedy Polska nie występuje w komiksie) z "polandballem" w roli głównej, który z stroju skrzydlatego husara opowiada jaki jest zajebisty, a wszystkie inne kraje się śmieją. Ruscy bardzo szybko pomysł podłapali i zaczęli wrzucać swoje komiksy, wszystko po to żeby wywołać ból dupy u naszego "Wojaka", a że on obrażał wcześniej Rosjan (pewnie jebany cebulak, katyń, lenin, stalin, i te sprawy, tak jakby dzisiejsi Rosjanie czy Federacja Rosyjska była odpowiedzialna za zbrodnie ZSRR) że są chujowi, i Polacy są lepsi, to Ruscy trochę ostrzej pojechali, a mianowicie, zgasili naszego buraka komiksem w którym Rosjanie, Amerykanie, Anglicy, Japończycy, Niemcy, i jeszcze w chuj więcej krajów (wszystkie które mają własny program kosmiczny) uciekają z Ziemi przed kometą, a Polska zostaje na planecie sama i ze łzami w oczach mówi słynne "POLAND CANNOT INTO SPACE".
Nie jestem jebanym lewakiem, jestem patriotą, dlatego tyle się rozpisałem, niech to będzie dla was przestroga, nie róbcie wstydu za granicą, i w internecie.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-09-26, 22:18
Ja pierdole kto takie coś wymyśla... Polandball kurwa -.-'
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-09-27, 11:03
Tak będe się kurwa spinał, bo jak Amerykaniec pluje na swoją flagę to go do więzienia wysyłają, a jak Polak to jeszcze skurwielowi brawo biją, co jest z wami ludzie do chuja? Cały ten polandbal to chujowe gówno które obraża nas wszystkich. Ja nie jestem jakimś rodzajem podczłowieka i nie czuje się gorszy od Niemców, Ruskich czy Żabojadów, a już na pewno nie od mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Jebać was cwele, tak dobrze usłyszeliście jak cwele bo dajecie się ruchać jak wam zagrają. Pierdolone wyrodne dzieci.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-09-27, 15:21 1
UltorMatrix napisał/a:

Tak będe się kurwa spinał, bo jak Amerykaniec pluje na swoją flagę to go do więzienia wysyłają, a jak Polak to jeszcze skurwielowi brawo biją, co jest z wami ludzie do chuja? Cały ten polandbal to chujowe gówno które obraża nas wszystkich. Ja nie jestem jakimś rodzajem podczłowieka i nie czuje się gorszy od Niemców, Ruskich czy Żabojadów, a już na pewno nie od mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Jebać was cwele, tak dobrze usłyszeliście jak cwele bo dajecie się ruchać jak wam zagrają. Pierdolone wyrodne dzieci.



Najlepsze jest to, że większość polanballów robione jest przez Polaków, a właściwie nie Polaków, tylko ciot które dostawały w pierdol w szkołach i za to nienawidzą całego narodu, a potem wylewają żale w necie.
Wiem, bo szukałem ostatnio tych polandballów i trafiłem na zagraniczne forum gdzie było tego od chuja. Forum nie związane z pollandballami, forum o grach Total War. Tam sobie założyli specjalny temat na to, i wrzucali te komiksy (nie wszystkie były o Polsce), nagle ktoś zaczął pisać, że to nie w porządku, że akurat Polska jest w miarę spoko krajem, i gdyby nie my to teraz nie siedzieliby na tym forum, a modlili się do allaha itp., na to inni mu odpowiedzieli, że "to tylko żarty, w dodatku większość tych komiksów robione jest przez samych Polaków". I chuj, jebani zdrajcy narodu. Pozatym łatwo się domyślić że robią je Polacy, często pojawiają się motywy Smoleńska, Putina, gazu, husarii, Wiednia, zmywaka w Anglii itd.
Zgłoś