18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Kasa na drodze ..
~McSadol • 2021-11-20, 9:43
Kalifornia

Wczoraj na tamtejszej autostradzie, z niewiadomego powodu, w ruchu otworzyły się drzwi samochodu pancernego poruszającego się z dużą prędkością, wiozącego pieniądze. Najpierw utworzył się za nim pociąg z gotówką, a potem wypadł też worek gotówki.

Naoczni świadkowie nie przegapili okazji do uzupełnienia swoich portfeli, a z każdą minutą przybywało chętnych do oczyszczenia asfaltu z rachunków. Kierowcy po prostu porzucili swoje samochody na środku drogi i udali się do produktywnej zbiórki gotówki.

Oficerowie California Highway Patrol zatrzymali na miejscu dwie osoby. Ci, którym udało się uciec z pieniędzmi, byli ostrzegani o odpowiedzialności karnej, jeśli nie zwrócą gotówki w ciągu dwóch dni.

I oczywiście jest idiotka która to musiała nakręcić i wpierdolić w media społecznościowe ukazując tym samym dowody przeciwko samej sobie ..

Zgłoś
Avatar
L................y 2021-11-20, 14:56
Chyba inflacja szaleje nie tylko w Polsce.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-11-20, 15:14 1
Wy chyba nie wiecie co to jest prawdziwa tragedia

Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-11-20, 15:30
Tak byliście zajęci patrzeniem na porozwalaną kase na ulicy a nie zauważyliście jakimi autami oni podjechali za takie grosze to im starzy co miesiąc kieszonkowe dają.. ale widać w tle małpiątko któremu się w życiu nie przelewa i po cichu podpierdala ile wlezie
Zgłoś
Avatar
rafcio760 2021-11-20, 17:59 1
Ciekawe czy ktoś z nich miał grabie w samochodzie
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-11-20, 18:22
Wystarczyło postawić dwa radiowozy i nikt by nie odjechał. Kurwa wydali komunikat hahaha.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-11-20, 20:07
howke napisał/a:

U mnie znowu wróciło wkurwienie bo przypomniałem sobie wywroconego tira z wiertarkami boscha i to ze jak się zatrzyałem to ostatnie sztuki zgarnieto na moich oczach



Nie żałuj. De Walt czy Metabo są zdecydowanie lepsze. Bosch to chujowizna.
Zgłoś
Avatar
Kacpa93 2021-11-20, 21:51
A to nie prank? kojarze tą laskę z instagrama demi bagby bodajrze jakaś fitnessiara.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-11-20, 22:16
A to ciężarówka z forsą z monopoly
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2021-11-21, 8:42 1
Juzwa napisał/a:

Nie żałuj. De Walt czy Metabo są zdecydowanie lepsze. Bosch to chujowizna.



Jak za darmo to nawet Niteo z Biedry byłby przenajzajebistszy:-D
Zgłoś
Avatar
killua 2021-11-21, 11:22
mesjans napisał/a:

Kiedyś na rondzie w pobliżu zamieszkania wywrócił się TIR z browarami, wszyscy zbierali pakowali do aut, jeden mało mandatu od policji nie dostał bo od obciążenia opony szorowały o nadkola. Ja nie wziąłem ani jednego, siedziałem i zastanawiałem się dlaczego akurat to musiał być Lech.



Chyba każdy wolałby żeby to był Jarosław

przeciez laska nie nagrała jak chowa pieniądze tylko dla zabawy sobie nimi rzuca
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-11-21, 11:34
McSadol napisał/a:

Kalifornia
I oczywiście jest idiotka która to musiała nakręcić i wpierdolić w media społecznościowe ukazując tym samym dowody przeciwko samej sobie ..



A może to dlatego, że ma dziesiątki (setki?) tysięcy folowersów i na tym krótkim filmiku zarobi więcej niż zbierając dyszki z drogi?
To coś jak rzucanie grosza między żydów.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-11-21, 12:52
dejwid092 napisał/a:

Amerykanie to jednak debile. Zamiast brać jak najwięcej i spierdalac zanim przyjadą odpowiednie służby to skaczą,rzucają i nagrywają sobie filmiki.nie dziwię się że murzyni robią z nimi co chcą



A może ci debile maja tyle baniek na koncie, ze maja wyjebane w parę banknotów na drodze? I to banknotów, które będzie poszukiwać policja?

grudzin7 napisał/a:

A może to dlatego



Teraz zobaczyłem, ze napisałem podobny koment
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-11-21, 16:23
Teraz niech ktoś w PL odwali taki numer z workiem fałszywek "przypadkiem" rozsypanymi w jakimś fajnym, ludnym miejscu. Może jakaś autostrada, z bloku przez okno w wietrzny dzień. Tylko filmować jak motłoch się tratuje.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2021-11-21, 17:27
A żeby to wszystko jebło i pieniądz stracił moc, postapo było by fajnie
Zgłoś
Avatar
grzybkam 2021-11-21, 19:16
ci amerykanie to są jednak głupi
Zgłoś