18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sadol125 2014-01-09, 15:00
Przede wszystkim to nie nadawał by się do zapierdalania przez złą aerodynamikę, w zwykłym opływowym kasku powyżej 200km/h już szarpie jak się wychyli nad owiewkę a w czymś o takim kształcie to pewnie już przy 100 trzeba się kłaść na zbiornik bo powietrze urywa głowę
Zgłoś
Avatar
LeniwyPunkt 2014-01-09, 15:43 1
super kask! do tego jeszcze motur kawasaki i cała wioska się trzęsie -_-'
Zgłoś
Avatar
beez_znaczenia 2014-01-09, 16:26
no dobra ale gdzie można go dostać...?
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-01-09, 16:49 1
a co ma kurwa kask to fotoradarów drogi autorze?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-01-09, 17:22 2
Dla tych co pytali gdzie taki dostać, to jest "M" na all allegro.pl/kask-czaszka-cafe-custom-bobber-chopper-prezent-i3867691587.html 650 zł na licytacji

Muscasa, widzę że masz moto w avatarze, więc chyba wiesz co się robi przed fotoradarem. Dla tych co nie wiedzą, na koło i ognia A tak aprops, to z tymi foto, to był taki żart, ale widzę że nie wszyscy załapali...
Zgłoś
Avatar
RycerzNaKoniu 2014-01-09, 17:49
Taka nie potrzebowałaby kasku
Zgłoś
Avatar
ofiara_bigosu 2014-01-09, 19:02
OgarStaryx2 napisał/a:

Kask jest zabroniony przez polskie prawo. Z tego co mi wiadomo nic nie może nam utrudniać widoku w promieniu 180*. Szyby boczne i przednia w samochodzie i wizjer/szybka w kasku.

Prawo o ruchu drogowym: Art. 66 ust. 1 pkt 5



Chyba jednak nie jest zabroniony a jest to obowiązek. Polecam przeczytać Art. 40. tej samej ustawy
"Obowiązek używania kasków przez motocyklistów i motorowerzystów
1. Kierujący motocyklem, czterokołowcem lub motorowerem oraz osoba przewożona takimi pojazdami są obowiązani używać w czasie jazdy kasków ochronnych odpowiadających właściwym warunkom technicznym.
2. Przepisu ust. 1 nie stosuje się do motocykli fabrycznie wyposażonych w pasy bezpieczeństwa.
3. Przepisu ust. 1 nie stosuje się do czterokołowców fabrycznie wyposażonych w nadwozie zamknięte i pasy bezpieczeństwa."

a teraz po przeczytaniu proszę przeprosić za wprowadzanie ludzi w błąd! bo jeszcze komuś przyszedł by taki durny pomysł jazdy bez kasku "bo mu wolno" a podczas kontroli będzie krzyczał do policjanta "przecież mam prawo niemieć kasku"
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2014-01-09, 20:52 1
Chodzi mi o kask z tematu.

Jazda w kasku jest obowiązkowa i wie o tym każda osoba uprawniona do kierowania motocyklem lub/i motorowerem.
Mi chodzi o zasłanianie pola widzenia przez szybkę ojebaną jakimś świństwem tj, naklejanie naklejek, rzęs, brud z błota itp. lub jak wyżej wykonywanie na nich rzeźb czy jak to się nazywa.

Nie możesz zasłaniać szyby i już. Chuj to pałe obchodzi, że ty jesteś top trendy byłeś na zlocie i masz naklejkę na pół mordy.
Zgłoś