18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
pakozi 2015-04-10, 21:57 1
Nic się nie stało, nie ma co oglądać.
Zgłoś
Avatar
TakiTamSobieSadol 2015-04-10, 22:17
Jaki tam kaskader. Toż to zwyczajny kierowca "białego busa"...180/190 na szafie i służbowe autko leci
I nie, nie napisałem tego żeby kogokolwiek obrazić.
Zgłoś
Avatar
thivobuzz 2015-04-10, 22:28
Eee idź Pan w ch**j. I to trafiło na główną? Tylko wypadki rassija i ch**j wie co. Ludziom lepsze przypadki się zdarzają niż transit który nie trafia w pas... 13 marzec... piątek. Od rana zapowiedź na parkingu bo Piaseczyńska Panienka suszy głowę o chwilowe parkowanie 10 metrów od bramy.Godz. 16.10 wymiana ciosów ze sfrustrowanym 50-cio latkiem na drodze w Warszawie. Działo się... a tu tylko transit i ch**j.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2015-04-10, 22:32
@zincum

ból dupy ukazany, mission complete

poducz się jeszcze języka dzieciaczku
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-10, 22:50
dashadow napisał/a:

@zincum

ból dupy ukazany, mission complete

poducz się jeszcze języka dzieciaczku



Mission to ty będziesz miał, jak ktoś ci murzyńską pałę zasadzi w dupę. I nie complete tylko completed durniu ze zmywaka.
Zgłoś
Avatar
assburger 2015-04-10, 23:44
Ech, co to robi na głównej?
Zgłoś
Avatar
nanab 2015-04-10, 23:51 1
wow najechal na kraweznik jak on to przezyl?
Zgłoś
Avatar
kacimierz 2015-04-11, 0:05 2
kaelem napisał/a:

Jak widać na znaku informacyjnym akcja ma miejsce na Podbeskidziu (Cieszyn, Bielsko-Biała). Chłopaczek z Wielkopolski... Na chuj drążyć temat, kto nie jeździ, najwięcej będzie pierdolił farmazonów.



Tyś kiedyś na Podbeskidziu był? To Katowice są.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2015-04-11, 6:32 1
zincum napisał/a:



I nie complete tylko completed durniu ze zmywaka.



widzę że nawet pobyt w anglii nie wbił ci nic do głowy, no ale nic dziwnego, lizanie kibli w uk nie wpływa na znajomość języka
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-11, 9:18
Ja cieciu jebany robiłem tzw. forecourty. I nie ty cieciu mi będziesz mówił co to są submersible pump. Które ja nosiłem sam bo głupi skurwiel z północnej tak zarządził. Nie ja zarządzałem tym, żeby tzw. wenty robić z rur heavy duty.

Odpierdol się ode mnie i graj w gierki. Znowu to pierdolenie o IT i zarobkach chuje skąd chcesz zajebać?
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-04-11, 12:48
Po chuj takie coś wrzucać w sieć? Co kamerka już rok w samochodzie i .... nic się nie nagrało CIEKAWEGO? To nie oznacza, że jest zgoda na wrzucanie taki gówien. Szkoda na to nawet jednego bita przestrzeni dyskowej.
Zgłoś
Avatar
kropelkasiku 2015-04-11, 12:49
tak to jest jak pyra przyjedzie na slask
Zgłoś