18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kataloński numerek
bieniu2106 • 2014-02-03, 14:21
Do kobiety w barze podchodzi Messi i zaczyna gadkę:
-Hej mała, chcesz zobaczyć, czy jestem tak samo dobry w łóżku jak na boisku?
Oczywiście, kobietę zainteresowało bardziej to, że jest Messim, koniec końców wylądowali więc u niego w mieszkaniu. Wchodząc do sypialni, kobieta spostrzega dwóch nagich facetów czekających na łóżku.
-Co to ma znaczyć? Nie pisałam się na takie coś!
-Ale maleńka, tak jak na boisku - bez Iniesty i Xaviego nie podziałam!
Zgłoś
Avatar
wornock 2014-02-03, 18:40 2
Zgłoś
Avatar
ogonix 2014-02-03, 18:51 10
"Messi może mieć cztery Złote Piłki, ale ja nie muszę stanąć na pudle, aby kupić batona w automacie" - Zlatan Ibrahimovic

Zgłoś
Avatar
boo 2014-02-03, 19:30 1
Do pedała w barze podchodzi Ronaldo i zaczyna gadkę:
-Hej mały, chcesz zobaczyć, czy jestem tak samo dobry w łóżku jak na boisku?
Oczywiście, pedała zainteresowało bardziej to, że to Ronaldo, koniec końców wylądowali więc u niego w mieszkaniu. Wchodząc do sypialni, pedał spostrzega 10 nagich facetów czekających na łóżku.
-Co to ma znaczyć? Nie pisałem się na takie coś!
-Ale maleńki tak jak na boisku - lubię mieć zespól z tylu
Zgłoś
Avatar
R4d0 2014-02-03, 19:38 1
@up

chujowiej się już nie da...
Zgłoś
Avatar
Arrancar 2014-02-03, 19:43
Błażej to Ty? ;p PWI samo się nie nauczy:P
Zgłoś
Avatar
protos 2014-02-03, 21:13
Mnie zawsze zastanawia jak to jest, jaki to trening obecnie się stosuje. 20 lat temu po pierwszej połowie meczu piłkarze już nie biegali tylko chodzili bo łapali zadyszkę. Dogrywka to już umierali dosłownie (jak ktoś nie wierzy wystarczy obejrzeć sobie stare mecze) a teraz nawet w czasie dogrywki biegają po boisku tak jak by tam dopiero weszli. Czy zna ktoś odpowiedź ???
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-02-03, 21:25
@UP zmien avatar jak chcesz żeby Ci ktoś odpowiedział
Zgłoś
Avatar
protos 2014-02-03, 21:31
@up no aktualnej fotki nie wstawię ta jest z przed 3 latek jakoś.
Zgłoś
Avatar
dupa222 2014-02-03, 21:41
BongMan napisał/a:

Przecież aktorzy z barcwelony wolą chłopców


Szkoda, że Ci "aktorzy" zarabiają w jeden tydzień więcej niż Ty przez cały życie Boguś... Więc szanujmy się nawzajem, czy piłkarz Barcelony śmiał się z Ciebie, że łapiesz kraby?
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-02-03, 23:30
protos mistrz
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-02-04, 14:09
ogonix napisał/a:

Szkoda, że Ci "aktorzy" zarabiają w jeden tydzień więcej niż Ty przez cały życie Boguś... Więc szanujmy się nawzajem, czy piłkarz Barcelony śmiał się z Ciebie, że łapiesz kraby?


Co nie zmienia faktu, że piłkarze z barcwelony są pierdolonymi ciotami. Umiejętności mają, ale mają ja też tacy zawodnicy jak Ibrahimovic, Rooney, Benzema, Ribery, Aguero, Balotelli i wielu innych ze światowej czołówki, a żaden nie symuluje jak ciota.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2014-02-04, 19:41
protos napisał/a:

Mnie zawsze zastanawia jak to jest, jaki to trening obecnie się stosuje. 20 lat temu po pierwszej połowie meczu piłkarze już nie biegali tylko chodzili bo łapali zadyszkę. Dogrywka to już umierali dosłownie (jak ktoś nie wierzy wystarczy obejrzeć sobie stare mecze) a teraz nawet w czasie dogrywki biegają po boisku tak jak by tam dopiero weszli. Czy zna ktoś odpowiedź ???



no wlasnie, to jest ciekawa kwestia. CR7 to juz w ogole potwor, wystarczy obejrzec sobie final Copa del Rey z Barcelona i jego sprinty przez cale boisko w drugiej polowie dogrywki...
moze po prostu teraz ten sport traktuje sie powazniej i dieta + suplementacja + solidne, sumienne treningi robia swoje ?
Zgłoś