18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
BylemSieWysrac 2017-07-23, 20:40
Jak by tego nie komentować to fajnie że stary miał czas i jakaś pasje i dzielił ja że swoim synem, straszna sprawa że oboje nie żyją ale z drugiej strony co to za życie jak nie masz w nim celu bo wszyscy łącznie że starymi mają na ciebie wyjebane ?
Zgłoś
Avatar
mazutor 2017-07-23, 21:13 1
Gruby Brzuch napisał/a:

Ten mielec to zawsze był jakiś pojebany...


Jak twoja stara. Ale w 1:12 słychać strzały....
Zgłoś
Avatar
Laweciarz 2017-07-23, 21:31 4
Dobrze, że płotu nie uszkodzili.
Zgłoś
Avatar
qulanogilewej 2017-07-24, 2:23
@up
polskoland kocham właśnie za takich ludzi jak ty....
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-07-24, 7:43
BylemSieWysrac napisał/a:

Jak by tego nie komentować to fajnie że stary miał czas i jakaś pasje i dzielił ja że swoim synem, straszna sprawa że oboje nie żyją ale z drugiej strony co to za życie jak nie masz w nim celu bo wszyscy łącznie że starymi mają na ciebie wyjebane ?


Czy walenie konia do komentarzy na sadisticu to też jest cel w życiu?
Zgłoś
Avatar
Acros 2017-07-24, 13:34
Przyczyną nie był korkociąg. Tzw. korkociąg to tylko tryb w ciągu przyczynowo-skutkowym. Jeśli do niego doszło, to przyczyną było najprawdopodobniej przeciągnięcie, a jego przyczyn może być wiele
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2017-07-24, 15:58
To po chuja wychodzili z domu? Trzeba było siedzieć w domu przed komputerem na sadolu i nic by się nikomu nie stało.
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2017-07-28, 19:00 1
Acros napisał/a:

Przyczyną nie był korkociąg. Tzw. korkociąg to tylko tryb w ciągu przyczynowo-skutkowym. Jeśli do niego doszło, to przyczyną było najprawdopodobniej przeciągnięcie, a jego przyczyn może być wiele



Np brak wysuniętych klap przy starcie?
Zgłoś