18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Jarema_W 2023-04-30, 0:57 4
Olsen312 napisał/a:

Wąchaj dupe xD



Jakie się kurwy bezczelne zrobiły xD
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-04-30, 1:37
Ktoś wytłumaczy o co tu chodzi?
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-04-30, 2:51 41
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypierdala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Rozumie, że masz syndrom sztokholmski, bo za dziecka ksiądz cię szarpał za tornister podczas stosunku.
Zgłoś
Avatar
rutrar 2023-04-30, 2:51 3
mit2 napisał/a:

Ktoś wytłumaczy o co tu chodzi?



O to aby trochę popluć na księży.
Zgłoś
Avatar
vengo 2023-04-30, 3:12 4
Jarema_W napisał/a:

Jakie się kurwy bezczelne zrobiły xD



Następna kurwa kacapska. Nowe troll konto od napompowanego botoksem Putlera. Paszoł won, jebany w dupę bolszewiku!

Olsen312 napisał/a:

Wąchaj dupe xD



Ruchaj psa, jak pies sra.
Ładuj tęczową chorągiewkę w dupę, spierdolino pedalska
Zgłoś
Avatar
Dj_ziom 2023-04-30, 3:30 1
Ogólnie kolejny patostream tylko w wersji katolickiej. Uniwersum już od dłuższego czasu nadaje na yt.
Zgłoś
Avatar
Themiki 2023-04-30, 3:43 1
Nawet na yt sa grubsze akcje z misiem, ale ogolnie polecam grube rzeczy sie dzialy na wronieckiej w przedsoborowej kaplicy celi haha najlepsze sa zmagania z rycerzem zbigniewem z zakonu posoborowców hahahaha
Zgłoś
Avatar
rastaban 2023-04-30, 5:53 1
Robajson napisał/a:

Jak się kiedyś pokłóciłem z wikarym pedarym, to tak jebnałem drzwiami, że tyn spadł ze ściany.Ten pedryl później do mnie przychodził na chatę, żeby mu pół plebani naprawił Dostał zakaz zbliżania się na 300 metrów co skutkowało brakiem kolendy w moim bloku. Sąsiedzi odetchneli z ulgą, bo nie musieli wpuszczać psychicznych ludzi do mieszkania i mieli wymówkę



A zaleska została?
Zgłoś
Avatar
enriqe69 2023-04-30, 6:53 6
jebać lewackie kurwiszony
Zgłoś
Avatar
xmilan 2023-04-30, 7:38 8
Cudak napisał/a:

Wysłany: Wczoraj 20:49 Cyt



a spróbuj tylko obrazić muslima to ci łeb obetną, no może nie w Polsce tylko na zachodzie ale mimo wszystko poprawność polityczna (cały ruch "woke") miesza z błotem katolików a na muslimów chucha i dmucha by tylko nie urazić bo skandal
Zgłoś
Avatar
rey11 2023-04-30, 7:59 7
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypierdala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



A tam pierdolisz, nie zesraj się z tą wiarą. Kiedyś byliśmy poganami i narzucili nam inna wiarę. Jebani pederasci w czarnych kieckach, jak ich widzę to też mnie rzuca.

Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-30, 8:27 2
rey11 napisał/a:

A tam pierdolisz, nie zesraj się z tą wiarą. Kiedyś byliśmy poganami i narzucili nam inna wiarę. Jebani pederasci w czarnych kieckach, jak ich widzę to też mnie rzuca.



Przeciesz chrzest to tylko był z przyczyn politycznych.... By nam cesarstwo niemieckie nie wjezdzało co chwila i nie paliło wiosek. A i edukacja by się przydała ludzią. A nie że Mieszko wzią z bojaźni o swoją duszę ... Albo że poczuł wiarę.
Zgłoś
Avatar
RoundUp94 2023-04-30, 8:28 8
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypierdala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Co za typ Japierdole
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-04-30, 9:02 13
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypierdala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Nie lewactwo, tylko ludzie, którym nie pasują pedofile w czarnych kieckach czy rydzykowa propaganda. Patrząc, że dzielisz ludzi tylko na kategorie lewak/prawicowiec, obstawiam, że całkiem dobrze ci na socjalu.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-04-30, 9:27
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypierdala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



No właśnie nie wiem o co chodzi, bo tam nic się nie dzieje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie