18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Katowanie BMW 520
MudPie • 2012-12-18, 23:39
Takie tam katowanie BMW.. jest i rolka.. trochę szkoda bo auto przynajmniej powierzchownie wyglądało że jest w dobrej kondycji.


sama rolka od 3:45
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-12-20, 1:49
Krzychu kadetem tera!
Zgłoś
Avatar
lukazh 2012-12-20, 2:23 1
Pancerne auto. A jeżeli to jest 520 to musi tam siedzieć m20. Takie info dla znawców tematu, że m50 trochę inaczej brzmi:D Buda była ładna i katowanie tego silnika zrozumiem ale to co zrobili z budą powinno być karane. Ale to tylko stary samochód także j*bać to
Zgłoś
Avatar
daunte 2012-12-20, 2:50
Teraz już chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości co do trwałości auta tej marki. Nie mówiąc już o tym, że e34 jako ostatnie było składane ręcznie. Tylko rzeczywiście BMW nie ma szczęścia do właścicieli...
PS dźwięk tego silnika to muzyka dla moich uszu
Zgłoś
Avatar
be_k 2012-12-20, 3:20 3
@Spoon9
dostajesz piwo, zgadzam się w 100%, również jestem fanem motoryzacji, pomimo swoich uprzedzeń do poniektórych marek, widziałem naprawdę wiele pięknych projektów z nimi związanych i jestem wielkim kibicem osób które bez względu na to czym jeżdżą, dbają o auto. Czy to wyżej wspomniane BMW, czy znienawidzony przez internetowych napinaczy golf, na widok którego internetowym spinaczom cieknie piana z pyska na klawiaturę. Oczywiście kiedyś na dobrze zrobionego golfa patrzyło się z większą sympatią, teraz jedynie to kolejny już oklepany projekt. Patrząc jedynie na niezawodność modelu można stwierdzić że to dobre auto. Niestety spadek ceny, przejęcie przez troszkę inne pokolenie sprawiło że w co 2 golfie siedzi jakiś techno-gonzo. Nie dotyczy to jedynie golfa, przepiękne modele BMW, tak jak ten z filmiku i inne z serii przejęte zostały przez gwatemalczyków którzy jedyne co potrafią robić z samochodem to rozjebać.

Pozdro
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-12-20, 4:08 1
Katują biedne autka Ja to bym się cieszył i szanował jak bym Tico miał kurwa, pierdolony kryzys ekonomiczny :/ Bym go ładnie ubrał, jakieś dobre głośniki wpierdolił i kozaczył bym na dzielnicy zapuszczając Vanilę Ajsa "Ice, ice baby"

@Spoon9

Dobrze mówisz stary, nie sztuką jest wydać pieniądze.
Nie źle, "wydać" to złe określenie.
Nie sztuką jest przepierdolić pieniądze. Przepłacając dziesięciokrotnie.
Zgłoś
Avatar
dadek69 2012-12-20, 6:27
pan zdzisiek wyklepie i w polsce jeszcze 5 właścicieli będzie miała
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-12-20, 6:59
wkoncu ktos zauwazyl idealne zastosowanie bmw - na polu
Zgłoś
Avatar
maxqi 2012-12-20, 6:59 2
Cytat:

O co Wam chodzi? To jest przecież normalna jazda przeciętnego posiadacza BMW.



z dupy do ryja leszczu, sam jeżdżę E36 coupe i to co jest na filmiku nie jest podobne do prawdziwej jazdy autem z napędem na tylną oś, nie każdy użytkownik bmw jeździ w ten sposób gimbusie, gość co mnie wkurwił.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-12-20, 7:33
@up
ojojoj... bo Ci żyłka...
Zgłoś
Avatar
shotgun12 2012-12-20, 7:35 2
@lukazh

jedyny co wie cos na temat bmw, metaliczne dzwiek i waska pojedyncza rura wiec m20 , to byly wyjatkowe auta. ktos kto pisze niepochlebne opinie na temat e34 powinien sie tym autem po prostu przejechac.
Zgłoś
Avatar
Kurgiel 2012-12-20, 9:22
Bez sensu się spinacie. Facet katuje to na obszarze gdzie nikogo nie ma wiec robi to w miarę bezpiecznie. Gorzej jakby się tak bawił na ulicy. Poza tym szkoda to młodej dziewczyny. Kto bogatemu zabroni?
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-12-20, 9:37 1
Kurgiel napisał/a:

Bez sensu się spinacie. Facet katuje to na obszarze gdzie nikogo nie ma wiec robi to w miarę bezpiecznie. Gorzej jakby się tak bawił na ulicy. Poza tym szkoda to młodej dziewczyny. Kto bogatemu zabroni?



tak się z kultowymi samochodami nie robi. Koniec. Kropka
Zgłoś
Avatar
mazitbg 2012-12-20, 9:40
Zajebali to. Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Dżony 2012-12-20, 9:57
daunte napisał/a:

Nie mówiąc już o tym, że e34 jako ostatnie było składane ręcznie.


Jakim cudem ręcznie złożyli ponad 1,3 mln samochodów w przeciągu 7 lat?
Zgłoś
Avatar
Brumm 2012-12-20, 10:52
za BMW zawsze piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie