18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Katus Kanibalus
trytodie • 2022-06-25, 20:31
Nie od dziś wiadomo, że kot chętnie opierdoliłby również zwłoki swojego właściciela.

Zgłoś
Avatar
namate 2022-06-25, 23:53
Pitok napisał/a:

Nie wiem co do końca koty mają ze zjadaniem. Podobnie jest jak kociak urodzi się martwy, to kotka go opierdoli.



Może właśnie dokonywał aborcji
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-06-26, 1:05
Masz kota? Proszę go wyjebać przez okno. To ja! Wujek dobra rada
Zgłoś
Avatar
nastuh 2022-06-26, 3:14
Kot kotu kotem, albo catem .
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-06-26, 9:50 1
pewnie zostawiła koty na kilka dni, żarcie się skończyło i zadziałał instynkt.
Zgłoś
Avatar
ifheowna 2022-06-26, 10:04 3
Koty są pojebane po jednym dniu już wpierdalają ludzkie zwłoki. Psy z kolei dopiero kiedy będą głodować. Jebac koty
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-26, 10:31 2
ifheowna napisał/a:

Koty są pojebane po jednym dniu już wpierdalają ludzkie zwłoki. Psy z kolei dopiero kiedy będą głodować. Jebac koty



Słyszałem, że niektóre nawet za życia, gryzą po grdyce stare baby na śnie
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-06-26, 10:53 1
kurwa, kto to drapieżnik i jako drapieżnik będzie wpierdalał mięso. nawet jak to by było mięso innego kota. a wy myślicie, że te wasze azory czy inne reksie to was nie wpierdolą jak przyjdzie głód?
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2022-06-26, 11:34
Karboksylator napisał/a:

kurwa, kto to drapieżnik i jako drapieżnik będzie wpierdalał mięso. nawet jak to by było mięso innego kota. a wy myślicie, że te wasze azory czy inne reksie to was nie wpierdolą jak przyjdzie głód?



Nie. Pies właściciela nigdy nie zje prędzej zdechnie z głodu. A koty to pedały co wpierdolą wszystko.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-26, 11:54 10
MisiaXD napisał/a:

Nie. Pies właściciela nigdy nie zje prędzej zdechnie z głodu.



Ty to piszesz na poważnie czy jaja sobie robisz? Bo jeśli na poważnie to chyba nie widziałaś tych wszystkich tematów na sadolu gdzie pieski wpierdalały swoich właścicieli. Najbardziej smakują im policzki Człowieka wpierdoli pies, kot, mrówka i człowiek też człowieka wpierdoli, więc te romantyczne przypowieści możesz sobie wsadzić w cipkę
Zgłoś
Avatar
Retsam 2022-06-26, 12:10
Chuj wam w dupe za te gejsatdistowskie

odtwarzacze elo
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-06-26, 12:55 3
Było nawet nie dawno gdzieś się babcia przekręciła i jej 2 psy ją jadły 2 tygodnie zanim ktoś wlazł do mieszkania. Choć wydaje się, że kot cię prędzej opierdoli, ale w sumie ja mam wyjebane co będzie ze mną, niech żrą całe 120 kg.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-06-26, 17:30
Może żeby się nie zmarnowało
Pitok napisał/a:

Nie wiem co do końca koty mają ze zjadaniem. Podobnie jest jak kociak urodzi się martwy, to kotka go opierdoli.

Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2022-06-27, 16:38
KapejloneK napisał/a:

Ty to piszesz na poważnie czy jaja sobie robisz? Bo jeśli na poważnie to chyba nie widziałaś tych wszystkich tematów na sadolu gdzie pieski wpierdalały swoich właścicieli. Najbardziej smakują im policzki Człowieka wpierdoli pies, kot, mrówka i człowiek też człowieka wpierdoli, więc te romantyczne przypowieści możesz sobie wsadzić w cipkę



Co tam kapusiu. Innym cisnąć możesz a jak ci się odpowie to zgłaszasz komentarze do admina ha ha żal mu cie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-27, 17:37
MisiaXD napisał/a:

Co tam kapusiu. Innym cisnąć możesz a jak ci się odpowie to zgłaszasz komentarze do admina ha ha żal mu cie.



Nic nie zgłaszałem, nie jestem kapusiem. Ładnie ci się we łbie popierdoliło, słonko. Nawet nie wiem co mi napisałaś. Gdy ktoś podpierdala, to pod ostrzeżeniem jest adnotacja, że użytkownik taki a taki poczuł się urażony, a teraz odszczekuj coś napisała.
Zgłoś