18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-12-27, 21:11 11
wbijam napisał/a:

za to metale to cioty bez ideologii
nie wiem co gorsze


Jesteś pojebem czy tylko udajesz?
punki maja ideologie a jest nią anarchia , natomiast metalowcy nie mają określonej ideologii ponieważ dla nich najważniejsza jest muzyka a poglądy polityczne czy religijne to indywidualna sprawa .
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-12-28, 1:17 3
Punki ideologię mają, utopijną, lewacką, ale mają, ich muzyka ma przekaz i każdy gdyby posłuchał to znalazł by coś dla siebie, dla mnie puk vs metal to ciekawe starcie bo z jednej strony mamy łatwą muzykę i dobre teksty, niosące jakieś przesłanie a z drugiej dobrą muzykę i jak dla mnie teksty o niczym, słucham obu rodzajów i dodatkowo jeszcze rapu, i powiem wam tyle, że chuj w dupska tym którzy wypowiadają się na temat danego gatunku a nawet nie przesłuchali kilku kapel / zespołów / składów, nie rozmawiali z ludźmi z danego środowiska, ale opinie mają wyrobioną, na podstawie chuj wie czego.

Każda subkultura ma w sobie coś co przyciąga lub przyciągało do siebie ludzi, podoba się komuś być punkiem to niech będzie komuś dresem, proszę bardzo, każdy jest panem swojego losu a nam chuj do tego. Amen.
Zgłoś
Avatar
mermestes 2013-12-28, 1:19
punk to brudas, punk to śmieć, punk już umarł, punk is DEAD!
Zgłoś
Avatar
B................u 2013-12-28, 8:57 1
Zarammoth napisał/a:

W końcu ktoś wie, że brudasy to punki, nie metale.



Głupoty prawisz...
Brudas to brudas.
Zgłoś
Avatar
kokos654321 2013-12-28, 9:59 1
Barlu to się podmyj, bo śmierdzi...
Zgłoś
Avatar
Jehowy_Dzieciak 2013-12-29, 0:28
Nie każdy brudas to metal, ale każdy metal to BRUDAS
Zgłoś