18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
piskorz01 2012-12-13, 9:54 42
Ostry fake. A oto oryginał:
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2012-12-13, 11:08 4
@piskorz01 Podziwiam twoją fotograficzna pamięć oraz umiejętność poszukiwania odpowiednich obrazków.
Zgłoś
Avatar
Brumm 2012-12-13, 11:25
Panny, a to czasem we Wrocławiu nie jest robione na Bajana ?
Zgłoś
Avatar
Pawn77 2012-12-13, 12:17 3
Podobni trochę

Zgłoś
Avatar
Kaprys 2012-12-13, 12:55 1
Od Jay'a i Cichego Boba to ty spierdalaj w podskokach. Zajebiste filmy z nimi.

Wybacz, poniosło mnie trochę. Ale nie zdzierżę, by moi idole byli porównywani do pedałów ;]
Zgłoś
Avatar
Pawn77 2012-12-13, 13:00
@up Zgodzę się z Tobą. Wszystkie filmy z nimi są zajebiste. Chociaż, Jay miewał różne skrzywienia
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-12-13, 13:05
Black271 napisał/a:

"Welcome to the real world, sir! We're glad you have come back from the internet!"


Zdradź mi, czemu to zdanie napisane jest po angielsku? Chciałeś zabłysnąć swoimi zdolnościami językowymi, żerujesz na piwa od ludzi dumnych z tego, że znają angielski, czy po prostu w taki sposób się dowartościowujesz? A może to riposta do komentarza, który został usunięty? To zdanie raczej nie straci przekazu po przetłumaczeniu na polski.
Zgłoś
Avatar
Maślanek 2012-12-13, 15:40
@UP: Twoje życie jest już tak bardzo zjebane że przypierdalasz się do pierwszych lepszych komentarzy?
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-12-13, 17:03
@up nie, po prostu wkurwia mnie to, ze na polskim portalu przy opisanej po polsku wstawce ktoś pisze komentarz po angielsku bez żadnego konkretnego powodu.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-12-13, 17:39
raper900 napisał/a:

@up nie, po prostu wkurwia mnie to, ze na polskim portalu przy opisanej po polsku wstawce ktoś pisze komentarz po angielsku bez żadnego konkretnego powodu.



To jest cytat i bardzo dobrze, że przytoczył go w wersji oryginalnej. "Vae victis!"

Zgłoś
Avatar
Black271 2012-12-13, 19:44 1
raper900 napisał/a:


Zdradź mi, czemu to zdanie napisane jest po angielsku? Chciałeś zabłysnąć swoimi zdolnościami językowymi, żerujesz na piwa od ludzi dumnych z tego, że znają angielski, czy po prostu w taki sposób się dowartościowujesz? A może to riposta do komentarza, który został usunięty? To zdanie raczej nie straci przekazu po przetłumaczeniu na polski.



Wybacz mi, jestem pustym i próżnym człowiekiem, i niestety nie mogę żerować na twojej dumie wynikającej ze znajomości angielskiego, nad czym ubolewam.... ale zawsze możesz być dumny z umiejętności korzystania z translatora!

No a jest napisane po angielsku, bo nie jest napisane po polsku od tak . I mała rada dla Ciebie od Ciebie:

raper900 napisał/a:

Mała rada dla napinaczy. Jak macie zły dzień to idźcie pobiegać, a nie siejcie zamieszanie na sadolu.



Deal with it! ( bez powodu po angielsku na pohybel Ci! ... Fuck Yeah! )
Zgłoś