18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kebab
voytek1112 • 2013-04-09, 10:19
Witam, chciałem dzisiaj się z Wami drodzy Sadole podzielić anegdotką a może dowcipem który zasłyszałem dzisiaj w autobusie linii nr 8 w Lublinie
No więc jadę sobie na miasto załatwić parę spraw i w mojej miejscowości weszła grupka dzieciaków z podstawówki wraz z opiekunka. Dzieci jak to dzieci głośno rozmawiają i podziwiają piękne widoki (pewnie większość po raz pierwszy miała ten zaszczyt jechać autobusem MPK ) gdy po 30 minutach dojechaliśmy szczęśliwie do miasta na ul. Narutowicza (gdzie jest dużo budek z kebabami robionymi przez ciapatych) jeden z uczniów na połowę autobusu wykrzykną "Patrzcie, RUDY OPERATOR KEBABA!" po czym wiele osób zaczęło się śmiać jak opętani. ^^ Mnie osobiście moocno to rozbawiło

Od razu mówię że kierowca autobusu się nie zatrzymał i nie zaczął bić braw

To mój pierwszy temat więc wiecie co ze mną zrobic
Zgłoś
Avatar
werther 2013-04-10, 10:03
voytek1112 napisał/a:

@upup werther, masz racje, pomylily mi sie ulice, narutowicza jest 50metrow dalej. I z tego powodu łże jak pies? Opowiedzialem historie SF? Nie zalezy mi na tym zebys mi wierzy. Do gazu z toba. Elo



Nie spinaj się tak, bo przed 30 zejdziesz na zawał.
Zgłoś