18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
19alko94 2017-02-24, 18:18 1
niemamskarpet. napisał/a:

Kupujesz kebaba - zasiedlasz araba..............



Pracujący Arab jest ok jebać tych co liczą na zasiłki
Zgłoś
Avatar
muchawzupie 2017-02-24, 19:16
up
W Polsce na zasiłku nawet Ci z Afryki nie chcą zostać. Jadą dalej albo wracają do siebie.
U nas na zasiłkach siedzą lenie i cyganie.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-02-24, 20:14
Może mi ktoś wytłumaczyć jakim sposobem to ścierwo dostało ponad 200 piw?
Zgłoś
Avatar
Schiroh 2017-02-24, 20:24 2
Jakieś 200 osób kliknęło piwo przy filmiku. To proste, ale nie przejmuj się, kiedyś zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-02-25, 1:02
dziaad napisał/a:

tytuł "Chomik". troszkę ponad pół godziny absurdalnego humoru, na szczęście nie tak głupiego jak komedie z karolakiem czy inne gówna z ostatnich lat. moim zdaniem nawet przyjemnie się to ogląda. a to tylko jedna głupia scena.



Właśnie fragmentami tak przewinąłem. Dziwny film, bo akcja dzieje się we współczesności, a klimaty jakby z PRL. Moim zdaniem jest to nawiązanie do tego, że choć już tyle czasu minęło to dalej jesteśmy jedną nogą w PRLu.

Na temat filmu dokładnie się nie wypowiem bo nie oglądałem ale wydaje mi się, że trzeba go zrozumieć.

Siljorfag napisał/a:

Taa. I kurwy chcą ode mnie ściągać podatek za to?? No chyba kogoś popierdoliło. Niech zakodują TVP w cholere, ten pierdyliard kanałów których i tak nie oglądam, a na dodatek powstawać mają jeszcze nowe. Niech się w głowe pierdolną, wole oglądać Netflixa i Youtube... Ale czekaj... I tak będe musiał płacić BO MAM TELEWIZOR W DOMU. No co za kurwa debilizm to brak mi słów...



A wiesz co jest najlepsze? Że takie coś wymyśliło PO, a PiS wpadł na jeszcze lepszy pomysł aby właśnie płacić za posiadanie tv w domu.

Ale, że telewizor można wyrzucić to PiS ponoć ma wprowadzić tą opłatę w rachunku za energię.
Zgłoś
Avatar
Bachowski 2017-02-25, 1:57
Paprotek napisał/a:

ale o chuj tu chodzi? czy to fragment jakiejś "zajebistej polskiej komedii", którą oglądają tylko tłumy idiotów wierzących reklamom?



Nie tylko.
Ci robiący reklamę też to oglądają.
Musimy, kurwa....
Zgłoś
Avatar
patrykw17 2017-02-27, 23:58
złota łopata
Zgłoś