18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ostatni 2013-07-21, 17:38 2
DUST DEVIL napisał/a:

Gdyby mój tata był teraz politykiem (jest inżynierem z wykształcenia i zawodu),



DUST DEVIL napisał/a:



Nie, nie byłem na wojnie, ale to są sparafrazowane słowa mojego taty, który w 1987 był w Afganistanie jako major...



sadistic.pl/kibice-lechii-o-jaruzelskim-vt157239,45.htm1628148

TY CZERWONA ZAKŁAMANA PLUSKWO, masz order:

Zgłoś
Avatar
o................n 2013-08-27, 17:04
Uuuu... ale mi dojebałeś. Co ja na to mogę powiedzieć, przecież nie śledzę swoich postów i piszę co popadnie... A nie! Już mam! Otóż mój kochany tato dał łapówkę w wysokości 4 000 rubli (wtedy pensja wynosiła 100 rubli miesięcznie) bo zamiast pracować z zawodzie zajmował się tzw. "spekulacją" i świetnie na tym wychodził. Jako że potrzebował czasu żeby wujek przekupił kogo czeka żeby usunęli mu kartotekę bo za komuny to co dziś nazywamy biznesem wtedy było zakazane i miał już "dielo" w KGB, dlatego musiał gdzieś spierdolić. Więc zapłacił wieeelu ludziom tyle siana, że trudno nawet przeliczyć ile to jest w dzisiejszych dolarach dzięki czemu napisali mu w papierach major w oddziale inżynieryjnym (jako że miał wyższe wykształcenie techniczne to się udało) i rok odklepał jako kwatermistrz zanim wujek nie ogarnął tematu i "kurz nie osiadł". No ale i tak jak wrócił to wyjebali go z komsomołu i odebrali mu możliwość legalnej pracy... A jak upadł Związek i nie dało się już bogacić na wożeniu jeansów z Turcji do Lwowa to zajął się pracą w zawodzie. IV tajemnica Fatimska rozwiązana.

pown.it/flash/4929.swf

Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-27, 17:50
A wujek kim był, że miał takie znajomości. Cała rodzina to czerwone pluskwy, od dziadziusia w armii czerwonej po wnuczka debila lewaka
Zgłoś