18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Dzisiejsza oprawa podczas meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Wiem, że na dźwięk lub widok "Legia Warszawa" większość użytkowników Sadola dostaje niesamowitego bólu dupy, ale oprawy kibiców ze Stolicy stoją na najwyższym poziomie.
Dzisiaj to potwierdzili.



Dla osób z bólem dupy wstawiam aktualną tabelę ekstraklasy.



BTW Jebie mnie Polska piłka nożna.
Zgłoś
Avatar
b................h 2014-03-02, 22:32
Machol napisał/a:

Po chuj wtrącać takie coś do jakichś rozgrywek? Co ma jakikolwiek wydarzenie czy fakt historyczny do meczu piłki nożnej? No po chuj ja się pytam?


Podludzie z "żylety" lubią sobie wycierać dupy patriotyzmem.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-03-02, 22:36
Crewloor napisał/a:

Polska jako przymiotnik pisze się małą literą.


nosz kurwa kolejny Miodek.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-03-02, 22:40
Ale się o te maczety przypierdoliliście, chuja wiecie w nogach śpicie
Zgłoś
Avatar
T0B1 2014-03-02, 22:43 1
kamyqu napisał/a:

Wiem, że na dźwięk lub widok "Legia Warszawa" większość użytkowników Sadola dostaje niesamowitego bólu dupy,


Gimby powtarzają to co od innych usłyszeli. Jebać Legię, Craxę - co za różnica, ważne, żeby być zajebistym i na topie.
Zgłoś
Avatar
xxstfuxx 2014-03-02, 22:56 2
Piekna patriotyczna oprawa a 45 minut pozniej Polacy klepią Polaków. Seems legit
Zgłoś
Avatar
Lubo 2014-03-02, 23:05


Taka tam przyśpiewka biednej Jagiellonii przed meczem Chyba nie wiedzieli jeszcze co ich czeka
Zgłoś
Avatar
Murzyn9111 2014-03-02, 23:37 5
Przychodzi dres do sklepu sportowego i mowi do sprzedawcy:
Poprosze stroj legii Warszawa..
ale jaki sedziowski czy pilkarski ?

ale oprawy spoko.

Pozdro Kolejorz.
Zgłoś
Avatar
T................X 2014-03-02, 23:37 2
Chuj wam w serce W środę ukażą was walkowerem,karą finansową a wojewoda zamknie stadion do końca sezonu... Tacy zajebiści kibice że ja pierdole,jak chce sobie obejrzeć małpy w klatce to nie muszę jechać do zoo wystarczy że włączę na canal+ mecz Legii Tak Kraków i chuj
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-03-03, 11:07
ahahhaha jaka spina o te klubiki które i tak grają gówno nie ważne czy to z krakowa wrocławia poznania czy z warszawy. każdy z tych małych klubików dostanie baty od każdego zespołu z ligi angielskiej czy tam hiszpańskiej.

A ludzie napierdalający się ze sobą w imię swojego żałosnego klubiku są dla mnie na tym samym poziomie intelektualnym co mój myszoskoczek ( który już zdechł, ale póki wegetował to bez przerwy napierdalał łbem w pokrywę akwarium i w końcu tak przypierdolił że padł i się nie podniósł xDDDDDDDD)
Zgłoś
Avatar
Tangelq 2014-03-03, 13:00
Zgłoś