18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Na stronie internetowej kibiców Sewilli ukazała się fotorelacja zatytułowana "Welcome to Katyn". W ten sposób fani hiszpańskiego klubu chcieli zakpić z Polaków.




Ponadto w fotorelacji zostały umieszczone zdjęcia, na których widać flagi z czerwonymi gwiazdami i wizerunkami komunistycznego zbrodniarza Che Guevary.



Nic dziwnego, że mając takich idoli, fani FC Sewilli nie zawahali się zamachnąć na pamięć Polaków zamordowanych w Katyniu.

Na stronie internetowej hiszpańskich lewaków, nazywających się kibicami, widnieją inne "ciekawe" wpisy. Np. 13 sierpnia - w dzień urodzin Fidela Castro - zamieszczono tam wpis z życzeniami i zdjęciem tortu urodzinowego dla komunistycznego dyktatora. A wśród "zaprzyjaźnionych" stron wymieniana jest m.in. progejowska witryna "Fútbol contra la Homofobia".


Źródło 1

Źródło 2

Jak kibice z Litwy zniszczyli samochody kibiców Lecha, wyzywali ich cały mecz, a w ramach rewanżu w Poznaniu zawisł transparent "Litewski chamie klęknij przed polskim panem" to było zaraz ajwaj w mediach na złych, polskich kiboli.
Teraz pewnie będzie podobnie. Kibice Śląska przygotują ładną ripostę i media rzucą się na nich, ze jak im nie wstyd, że nowoczesna europa itp.

Uefa nie ukarze Hiszpanów. Symbole politycznie są na stadionach zakazane, CHYBA że są to symbole lewizny. Wówczas droga wolna.
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-08-27, 19:46 2
@szer.Lucjan i Jarrt mam nadzieje że zginiecie pierdolone ścierwa
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-08-27, 19:51
Już zapomnieli co Generał robił z takimi?
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-08-27, 20:16 1
Marvel2 napisał/a:

@szer.Lucjan i Jarrt mam nadzieje że zginiecie pierdolone ścierwa


Polecę klasykiem:
Zgłoś
Avatar
DamianH 2013-08-27, 20:17
@maddog77

Pewnie by to kurwy odczuły, bo nic tak ich nie ubodzie, jak Franco. Ale po co w ten sposób szafować wizerunkiem osoby, która przy NKWD jest bez skazy.
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-08-27, 20:29
@Jarrt chodzi mi o komentarz
Jarrt napisał/a:

Coraz bardziej podobają mi się działania kibiców Sevilli, oby tak dalej.

jesteś pizdą nie narodowcem.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-08-27, 20:31 1
Gdzie było słychać o tym haniebnym czynie? Czy teraz lewicowe gazetki piszą o tym? Cicho siedzą? Nie dziwie się...

Ale się pytam, gdzie są ludzie, którzy mogą , mają taką moc aby tych pedałów podać do jakiegoś trybunału, do UEFA ,czy gdzieś.
Bo jak sięgnę pamięcią Polacy dostają w dupę, są ośmieszani na arenie międzynarodowej za cokolwiek... Może trzeba się upomnieć o swoją godność i dojechać tych patałachów?
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-08-27, 20:41
Marvel2 napisał/a:

@Jarrt chodzi mi o komentarz jesteś pizdą nie narodowcem.


Gdzież bym śmiał być narodowcem, przyjrzyj się dokładnie mojemu avatarowi
Zgłoś
Avatar
karolek075 2013-08-27, 20:51 1
Domo91 napisał/a:

Kozaki w necie pizdy w świecie. Pierwsza lepsza polska ekipa by ich zmiotła z powierzchni ziemi.

I za pewne tak będzie, bankowo kibice Śląska nie będą siedzieć cicho xd Sewillczycy ( nie wiem czy tak to się piszę ale jeden chuj) przyjadą dostaną konkretny wpierdol i Śląsk ich ośmieszy po czym wrócą z podkuloną dupą do domu. A po wszystkim oczywiście Polski rząd będzie klękał i robił lachę Hiszpanii i przepraszał za "Polskich Kiboli" -.- Media nagłośnią jak bardzo nasi kibice są źli i z sądu padną wyroki na kibiców śląska...Zobaczycie że tak będzie...to jest kurwa Polska...Ehh
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-08-27, 21:03
Ta zniewaga krwi wymaga
Zgłoś
Avatar
wajdzik007 2013-08-27, 21:42
gdyby polska była potęzna jak murica ruscy i germany to by nas zapraszali na piwo i kawe ale jesteśmy jacy jesteśmy politycy też są beznadziejni kase znas każdy wysysa ale od innych już nic.
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-08-27, 21:43
Nie mogę doczekać się rewanżu.. Oby przyjechali i dostali taki wpierdol że się nie pozbierają, nie mają nic do stracenia i tak juz odpadli.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-08-27, 21:43
@Jarrt jak ci się podobają takie akcje i symbole to wyjedź na Kubę lub nawet do nie tak odległej Rosji. Ciekawe czy wtedy też by ci się podobało takie zachowanie jakby pokazali ci gdzie twoje miejsce.
Zgłoś
Avatar
mernest1 2013-08-27, 22:21 1
Łohoho
Zgłoś
Avatar
AlejOndro. 2013-08-27, 23:29
ale kibice Sevilli teraz dostaną wpierdol
Zgłoś
Avatar
zablena 2013-08-27, 23:38 1
a wiec tak

Oficjalnie jest potwierdzone ze Mecz WKS-FC Sevilla odbedzie sie bez kibicow Sevilli tak powiedzial tam ktos z zarzadu klubu

co do WKS i zaatokowanego Busa z poczatku jak sie dowiedziano o zdarzeniu byly sprzecznosci a mianowicie na poczatku mowiono ze to emigracja Cracovi co okazalo sie nieprawda bo to napadli kibice Sevilli. Kolejna sprawa jestem ciekaw czy ktorys by byl cwany gdyby bylo was 18 vs 30 dotego tych 30 mialo noze i inne tego typu rzeczy, wszystko bywygladalo inaczej gdyby kibole wisly sien ie oddzielily od busa ktorzy mieli zabiocec takiej typu akcji na bronie.

a jakbym ja wiedzial ze mam jechac na mecz do Wrocka i z niego nie wrocic do domu to tez bym nie pojechal
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie