18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kolejny 2011-10-06, 18:17
Kibic powinien kurwa kibicować, to nie są kibice tylko jebane niewyżyte obiboki, które mają czas na jakieś popierdolone zabawy z policją zamiast iść do roboty i jeszcze pewnie ciągną pieprzone zasiłki za swoje społeczne i intelektualne upośledzenie, takim to powinni ostro wpierdolić, eliminować ze społeczeństwa, powywozić na syberię kurwa cokolwiek po prostu rzygać się już chce jak się słyszy o tych "kibicach" co zamiast na mecz idą powrzeszczeć pod tuskobusem albo robić tylko zadymę, nawet tv nie oglądam, a i tak muszę trafić na te cioty co im mama jeszcze obiady gotuje.
Zgłoś
Avatar
jimmycms 2011-10-06, 18:37 1
kurwa kto tu sie wypowiada zyciowe niedorajdy ilu z was by im to powiedzialo w twarz jedyne co potraficie to wypisywac te smieszne posty a w zyciu macie chuj do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
fatamorgana 2011-10-07, 0:39
qkis22 napisał/a:


Niestety powyższe nagranie dotyczy zajścia w Holandii, a nie w U.K. Poza tym podaj jakieś odnośniki co do tego używania ostrej amunicji na meczach w Anglii, bo takiej bajki jeszcze nie słyszałem.



Zapraszam do lektury Brytyjskiego kodeksu karnego:)
Zgłoś
Avatar
E................e 2011-10-07, 1:21 1
A mnie rozpierdala fakt że połowa wypowiadających się nigdy nie była na wyjeździe, mecze ogląda w Canal +, a z policją oko w oko stała jedynie w sytuacji kiedy po nią zadzwoniliście. Tyle.
Zgłoś
Avatar
Trepanatio 2011-10-07, 16:09
Ludzi się wychowuje, a bydło tresuje
Zgłoś
Avatar
Cirion 2011-10-08, 14:30
Cytat:


Zapraszam do lektury Brytyjskiego kodeksu karnego:)


Ciekawa musi być lektura czego co nie istnieje
Zgłoś
Avatar
Hippo 2011-10-08, 17:42
To jest kurwa prawdziwa policja, u nas jeszcze by jeszcze przepraszali że przeszkadzają kibicom...
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-10-09, 23:05
Endorphine napisał/a:

A mnie rozpierdala fakt że połowa wypowiadających się nigdy nie była na wyjeździe, mecze ogląda w Canal +, a z policją oko w oko stała jedynie w sytuacji kiedy po nią zadzwoniliście. Tyle.


A po jaką cholerę mamy stawać oko w oko z policją ? Co to ma do tematu ? Od kiedy wyjazd na mecz upoważnia do robienia burd ? Może koleżanko wyjaśnisz skoro jesteś taka doświadczona życiowo i masz o wszystkim pojęcie. Z pewnością wszyscy posłuchają.
Zgłoś
Avatar
pajak64 2011-11-23, 20:16
az sie specjalnie zarejestrowałem zeby to skomentowac. jestem kibicem GKS-u Katowice i nieraz spotkałem sie z brutalnoscia policji i smieszy mnie to co piszecie ze w polsce policja jest łagodna... nigdy na meczach sie nie biłem, wandalem nie jestem a mimo wszystko dla policji i dla wiekszosci z was jestem uwazany za bandyte i bydło. prawdziwymi bandytami sa ci policjanci którzy pałuja kibiców którzy nic złego nie zrobili. w tvn-ach i innych ciagle tylko pisza ze kibice to bandyci itp itd. ten filmik pokazuje typowa prowokacje i niewazne czy to policja czy ochrona ich zadaniem jest chronic prawa a nie pałowanie ludzi za nic. Gdyby kibiców nie było ekstraklasa by nie istniała. o akcjach charytatywnych organizowanych przez kibiców (a takich jest bardzo duzo) nic sie nie mówi bo wiadomo to sie nie sprzeda w mediach chodze na mecze od 6 lat wyjazdy dopiero zaczynam zaliczac ale juz kilka zaliczylem u siebie nie opuszczam zadnego meczu (chyba ze nie pozwoli na to zdrowie lub praca chociaz w tym 2 przypadku zawsze staram sie o wolne). kibicowanie to cos wiecej niz wy widzicie ciagle w mediach to jest pasja oddanie i wiernosc. ja nie pochwalam agresji ale ciekawe co by wiekszosc z was zrobiła jakby ktos uderzył wasza dziewczyne? dodam jeszcze ze przez te 6 lat byłem swiadkiem 3-4 awantur. a udział w nich brał niewielki odsetek wszystkich ludzi zgromadzonych na stadionie natomiast od policji dostałm. za co? niewiem i nigdy sie nie dowiem pewnie po prostu za to ze jestem kibicem. pozdrowienia dla prawdziwych kibiców

i jeszcze jedno przetrzymywanie kibiców to zwykła kradzież. oni płacą za bilety a potem przybywają dopiero na drugą połowę albo wgl
Zgłoś