18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lukasz9119 2020-06-18, 0:40
Aż się nóż w kieszeni otwiera... jebane ścierwo
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-06-18, 21:25
Młoda i tak pewnie zagłosuje na demokratów bo "Orange-man bad."
Zgłoś
Avatar
Elektro-Mech 2020-06-22, 19:43
dr.goebbels napisał/a:

Co by się nie działo to nic nie usprawiedliwia lania po ryju tej łaski, była kłótnia czy nie, to nie ma znaczenia. Jak się z kimś pokłocisz to lejesz kogoś po ryju?
Laska jak by się postawiła to by została pobita przez stado takich oszołomów którzy czują, że mają społeczne przyzwolenie na robienie szamba.
O jakim uwstecznianiu piszesz? Zejdź na ziemię! Robienie ogólnego rozpierdolu to postęp? Ładnie masz w domu w takim razie.



Uogólnianie, czyli nienawiść do całej grupy społecznej na podstawie wykroczeń pojedynczych jednostek to uwstecznianie się, historia chyba uczy, do czego to prowadzi, nie? Tak, pranie tej dziewczyny na nagraniu, co by się nie działo, jest złe, ale by lepiej ocenić całą sytuację, potrzebny jest kontekst.
Zgłoś
Avatar
dr.goebbels 2020-06-24, 17:03
Elektro-Mech napisał/a:

Uogólnianie, czyli nienawiść do całej grupy społecznej na podstawie wykroczeń pojedynczych jednostek to uwstecznianie się, historia chyba uczy, do czego to prowadzi, nie? Tak, pranie tej dziewczyny na nagraniu, co by się nie działo, jest złe, ale by lepiej ocenić całą sytuację, potrzebny jest kontekst.



nie potrzeba żadnego kontekstu! Widzisz agresję? Nie widzisz. Nawet jeśli była to została zakończona i nie podstawy do dalszych zachowań ofensywnych. Czy tylko takie lanie po ryju na zaś?
Tu nie ma nic z uogólniania- to są fakty, które możesz wyszukać w necie czy zobaczyć w tv. Jaki koń jest każdy widzi.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-07-08, 14:51 7
8 osobniczek homo sapiens nigrus atakuje przedstawicielke rasy homo sapiens sapiens.
Zgłoś
Avatar
AntyJudon 2020-07-08, 14:56
no już hitler mówił do gazu kurwy, to nieeee nieee nazista... to macie kurwa, ja mówię Wam że 10, 20, 100 lat i biały człowiek nie wytrzyma i bedzie holokaust ale taki że już żaden skurwysyn czarny nie zwieje z komory
Zgłoś
Avatar
offline 2020-07-08, 15:01 2
I dlaczego ja mam słuchać tych wszystkich pseudo celebrytek, piosenkarek Lady Gag i innych szmat, Facebooka, youtuba, Garniera, Formuły 1 itd., ze BLM? Są statystyki, filmy i relacje białych ludzi - które znaczą jako dowody CZARNO kurwa na białym, że to ci podludzie stanowią niebezpieczeństwo dla innych, a nie na odwrót. Wkurwiam się niemiłosiernie po obejrzeniu każdego takiego filmu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-07-08, 15:02 1
Blacks Like Monkeys
Zgłoś
Avatar
Carolina_Reaper 2020-07-08, 15:09
Jej jak ja bym się chętnie w nich tam wypierdolił jak bym to zobaczyl OIOM murowany.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2020-07-08, 15:09
Maczetą łapy poupierdalać przy łokciach. Brudne ścierwa.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-07-08, 15:16
Carolina_Reaper napisał/a:

Jej jak ja bym się chętnie w nich tam wypierdolił jak bym to zobaczyl OIOM murowany.



OIOM twój czy ich?
Zgłoś