18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Hrodgar 2013-08-22, 20:32 6
Nie bez powodu żydów wywalano z różnych krajów, wyjebał ich Babilon, Egipt, Anglia, Francja, Hiszpania, niemcy. Tyle krajów i ludzi nie może się mylić.
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2013-08-22, 20:48 2
MorbidGod napisał/a:

To na chuj tam wchodzili, to wyznacznik uległości

\
Do kościoła w takim razie też by mogli przestać wchodzić.


Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-08-22, 20:50
@up Wywalali ich bo wierzono że żydzi roznoszą czarną śmierć. W Polsce nie była ona tak wielkim problemem jak w reszcie europy więc my ich przyjmowaliśmy.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-22, 22:04 2
Debile, rasa podludzi zawsze znajdzie wymówkę dla usprawiedliwienia własnego nieudacznictwa. Narzekajcie na Żydów i nadal bądźcie pośmiewiskiem świata, im na złość raczej tym nie zrobicie.
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-08-22, 22:12 3
kolejni nieudacznicy, którzy winę za własne nieudacznictwo próbują zrzucić na mitycznych i złowieszczych ŻYDÓW
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-08-25, 17:34
Powoli ameryka sie robi z Polski, albo ma sie rzad żydowski albo katolicki, albo mówi się szczesliwego bozego narodzenia albo szczesliwej chanuki... a nie kurwa to i to, to oznacza jak wczesniej wspomnieli uległość jak chuj i przestancie pierdolic ze za tym nie stoja spiski innych nacji (tak paranoikiem moze i jestem) ale spojrzcie od historii wstecz, Polska pierwszy kraj gdzie powstał antysemityzm, następnie paderewski i inne scierwa, rzad na uchodźstwie? Co to kurwa jest? Hitler uciekł? Rumuńscy rzadzacy uciekali? Kurwa no bez jaj, naród wybrany? Ameryka zagwarantowała im ziemie na terenach palestyny i do teraz są konflikty bo gnoje chciały za dużo sobie przywłaszczyć i odcieli palestyne od wody etc, oraz narodowosc samego Hitlera, swój swego pozna czyż nie? Nie no, na pewno to był naród wybrany ale do czego? Do tego co Fuhrer robił czy do rzadzenia swiatem? Możecie naskoczyć mi, ale racje mam swoje też, nikt mi nie powie, że polak sam sobie zgotował ten los... szczególnie od czasów husarii co żyd siedział w karczmie oraz lichwie i nie pałał się do wojaczki, fakt troche pomogli w ekonomii Polski bo chcieli tu ŻYĆ, a teraz chcą rozkradać to bo jest USRAEL a nie wielka dumna Polska, tylko teraz Polaczkonaród, który jest ciemny wierzy w zabobony i jest karcony za każdy zły gest, pod pretekstem tym, że unia narzuca, nazwiesz kogos pedziem, HOMOFOB, nazwiesz go żydem ANTYSEMITA, nazwiesz go plebsem, jestes Rasistą, mordercą, lewakiem, śmieciem, złodzieje itd itp... zastanówcie się kogo bronicie, bo przez dzieje historyczne niewiele się naliczy plusów jakie oni nam dali... nawet złote zeby z Auszwic zabrali po sobie, nie zostawili ich na pamiątke holokaustu, bo to ANTYSEMITYZM, a ja powiem, że to ANTYPOLANIZM, Kurwa! Jesteśmy mniejszoscią we własnym kraju! A dalej bronimy innych NIE SIEBIE! Ludzie! Ogarnijcie sie!
Zgłoś