18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
kurpiq 2013-05-03, 16:25
pamięta ktoś może bajkę co była prawdopodnie łódź która zmieniała kształty, i chyba taka starsza babka, oraz grubasek w pasiastych spodniach (chyba niebiesko białe).
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-03, 17:07
Było w chuj fajnych bajek w tamtych czasach - Walt Disney, Hannah&Barbera, Warner Bros. Ale jak kurwa widzę, te ohydne bajki z Cartoon Network to mnie krew zalewa. Nie wiem, te rzygi i gluty takie fajne w tych bajkach ? Pchać wszystko co wulgarne pod nos dzieciom już od najmłodszych lat ? Oglądając Flinstonów, Scooby-doo i inne bajki z podobnych czasów, za smarkacza nie pchają Ci chamówy pod nos, ale jak już po tych 13-15 latach oglądasz je jeszcze raz, to zauważasz subtelne dowcipy z podtekstami :

Weź spierdalaj ty cioto jebana nawet zaznaczyłeś żeby ci cenzurowało przekleństwa, a i dobrze dzieciak od najmłodszych lat powinien otrzymywać jakieś subtelne bodźcie tego rodzaju a nie oglądają jak teraz jakieś gówna i wyrastają na cioty i pedałów, wychowałem się na tych bajkach i wyrosłem na normalnego zdrowego faceta, a ciebie chyba w dupę jebali w podstawówce.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-03, 19:14 1
Niekodowane pasmo Canal+ i Polonia 1, to były kurwa bajki.... No i sobotnie popołudnie na jedynce i niedzielna wieczorynka. Aha, no i Tajemnicze Miasta Inków.
Zgłoś
Avatar
Shadoweq 2013-05-03, 21:17
Pierdolicie smuty, Gęsia Skórka to był hit
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-05-03, 21:35
skin88 napisał/a:

Weź spierdalaj ty cioto jebana nawet zaznaczyłeś żeby ci cenzurowało przekleństwa, a i dobrze dzieciak od najmłodszych lat powinien otrzymywać jakieś subtelne bodźcie tego rodzaju a nie oglądają jak teraz jakieś gówna i wyrastają na cioty i pedałów, wychowałem się na tych bajkach i wyrosłem na normalnego zdrowego faceta, a ciebie chyba w dupę jebali w podstawówce.



Koleżko, to ty masz włączoną cenzurę, nie ja. - to po pierwsze.
Po drugie, jeśli uważasz, że rzygi, sranie i pierdolenie beznadziejnie bezsensownych głupot to subtelne bodźce, to chyba jednak ciebie jebali i do tej pory jebią rodzice w dupsko. Masz 19 lat i zapewne kończysz teraz gimnazjum - dlatego rozumiem twoje nerwy.
Po trzecie, nie pisz do mnie żebym spierdalał, bo sobie pójdę.

A jeszcze jedno. Ty masz jakiś problem z jebaniem w dupę ? :
skin88 napisał/a:

Koko pchaj w czoko.



skin88 napisał/a:

Misiek89 Najpierw okleiłbym twojego kota taśmą żeby nie pękł, wyruchałbym go w dupę



skin88 napisał/a:

Jesteś kurwą i frajerem, zapewne dlatego że stary cię peklował w dupę



skin88 napisał/a:

no taka grupa uderzeniowa bezpośrednio w centrum odbytu

Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-04, 22:44
Wiesz coś bym ci odpowiedział na to ale mi się nie chce, a poza tym gimnazjum skończyłem dawno temu, spinasz dupę o flistonów nazywasz to jakimiś glutami i chuj wie czym jeszcze, nie uważam żeby to było chamskie lub wulgarne a zresztą kto w ogóle powiedział co jest a co nie jest odpowiednie dla dzieci. Jak dla mnie normalna fajna bajka nie wiem co ty kurwa oglądałeś jak byłeś mały, fajne śledztwo przeprowadziłeś na sadolu szkoda tylko że moje posty które tu wstawiłeś są wyjebane z kontekstu. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-05, 3:03 1
Cytat:

a poza tym gimnazjum skończyłem dawno temu



Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-05, 11:48
stalowyszczur napisał/a:



Masz jakiś problem pecie jebany?

Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-05-05, 14:13
skin88 napisał/a:

spinasz dupę o flistonów nazywasz to jakimiś glutami i chuj wie czym jeszcze



Jesteś idiotą czy udajesz ? Glutami i chuj wie czym jeszcze nazywam bajki z cartoon network, którymi się wszyscy jarają.
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-05, 21:13
adiemus36 napisał/a:



Jesteś idiotą czy udajesz ? Glutami i chuj wie czym jeszcze nazywam bajki z cartoon network, którymi się wszyscy jarają.



Tylko że te bajki są kurwa fajne, a co ma ktoś hanah montanah oglądać czy co ?
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-05-05, 21:46
A to tych starych bajek już nie ma ? Wykasowali je czy co ?
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-12, 1:27
adiemus36 napisał/a:

A to tych starych bajek już nie ma ? Wykasowali je czy co ?



.....................................
weź poproś swojego księdza żeby nasmarował pytę zanim kolejny raz cię wyjebie.
Zgłoś