18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
gemini2009 2011-06-03, 15:56
ten kierowiec miał fajny zarościk na ryju al'a cweluś-węgieluś
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-06-03, 15:57
"No zoba zoba dzie dzie kurwa dzie?"
Do szkoły!
Zgłoś
Avatar
s................p 2011-06-03, 17:16
Kurwa co za dwa jebane, niedouczone, w dupe jebane cwele. Kurwa, aż krew buzuje żeby takiemu "cfaniaczkowi" co ze wsi spierdolił dać w pysk. "Aaa bo to egzamin jest" Kurwa, siła dedukcji.. a sam pewnie po prawko to się na Ukraine przejechał bo mu tak radzili "kolesie jego zze wiaty jedynej na wiesi" Kurwa!.
Zgłoś
Avatar
ijo_ijo 2011-06-03, 22:55
honda "czeerzet" to będzie za rok w Paryżu a Warszawka już ma
Zgłoś
Avatar
Bejker 2011-06-04, 15:24
Tylko klkisze zmarnowali
Zgłoś
Avatar
B................k 2011-06-04, 17:22
Kolejny dowód, że Warszawa to największa wioska w Polsce.
Zgłoś
Avatar
gshock 2011-06-04, 22:49
I po chuj wrzcac takie gówno...
Zgłoś
Avatar
Bila 2011-06-05, 21:40 7
brylant1412 napisał/a:

Warszawa to najwieksza wiocha w Polsce



Zgadza się,ale tylko od poniedziałku do piątku,jak wyjeżdżają twoi zimale i rozjeżdżają się po swoich prowincjonalnych mieścinkach,aby w sobotę na klepisku opowiadać jak to w tej stolicy się dzieje.A w niedzielę po powrocie do tego nielubianego miasta,pierdolić głupoty w necie jak tu chujowo,że buraki,chamstwo i z domu wyjść nie można.Ale zapominasz o jednym,w niedzielę ziomale wrócili.

@Vicious,chyba nigdy godziny szczytu nie widziałeś,wpadnij kiedyś w piątek,pokażę ci wylotówki z Warszawy.

I jestem za tym żeby przenieść stolicę do Krakowa,niech teraz tam jeździ cała Polska psioczyć jak im źle.
Zgłoś
Avatar
FreakyOmen 2011-06-06, 10:43
A mi ten gościu co prowadzi, przypomina lektora z parodi misia uszatka
Zgłoś
Avatar
pi3truh 2011-06-06, 10:51 2
Chuj nie sadol. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
lacross 2011-06-06, 11:22
Ja to chyba zacznę od czytania komentarzy a potem ewentualnie zdecyduję czy oglądać czy nie. Bo kto i za co tu daję piwo????
Autem jeżdżę codziennie a "kurwa kurwa " to sobie sam mogę pogadać.
Zgłoś
Avatar
m................1 2011-06-06, 12:20
Kto tych dwóch debili wpuścił na moje osiedle

ps:miło zobaczyć na sadisticu swoje rejony dokładnie to była ulica Kondratowicza po czym skręcili w kierunku mostu Gorta.
Zgłoś
Avatar
Borofix 2011-06-06, 14:46
spoko, wrzucać każdy może co tam sobie chce, ale kto to dopuścił do głównej strony?
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2011-06-06, 15:00
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

@ UP

Te typy z Warszawą nie mają nic wspólnego. Warszawiakiem może nazwać się osoba która mieszka w Warszawie od pradziada. To że ktoś mieszka w Warszawie 5/10 lat nie oznacza że jest Warszawiakiem.

Co do samej jazdy to typowy kretyn, nabija się z egzaminu pedryl a zapomniał jak dzień przed swoim egzaminem robił laskę egzaminatorowi aby tylko zdać. Chuj nie kierowca w automacie.

"Warszawa nie ma prądu", to wracaj do siebie na wieś gdzie ci sołtys buraku na noc asfalt zwija i o 23 wyłącza światło na drodze. To że nie działa sygnalizacja to nie oznacza że nie ma prądu.

Co do reszty popieram Velture, obydwaj gówno znaczące cwaniaki, bez masy mięśniowej cwane przed kamerką i gdy nikt nie słyszy.

Za coś takiego powinni zabierać prawo jazdy i karać batami.



własnie po czytaniu takiego protekcjonalnego pierdolenia jestem pewien, że wokół warszawy powinien powstać wielki mur, który potem byłby uzupełniony wodą.
Zgłoś
Avatar
yankees1989 2011-06-06, 17:41
i na chuj wstawiać taki zjebany film?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie