18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
d................r 2013-04-13, 22:35 1
jacekmatys napisał/a:

ale dlaczego tego biednego murzynka wywalił z autobusa? Czyżbyś,autorze nie dał całego filmika?? Zachowujesz się jak ci kurwa z tefałenu...dają wyrwane z kontekstu i biją brawo,bo tak jest na filmie...brawo kurwa!



Jesteś jakiś ułomny czy udajesz? Myślisz, że celowo ten film ciąłem? Jaki znalazłem, taki wrzuciłem. Coraz głupsi użytkownicy się tu pojawiają
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-13, 22:41
lajtowy napisał/a:



Pysiaczku, a czy jesteś w stanie dostarczyć nam trochę więcej info o co poszło itp?
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-04-13, 22:43 1
lajtowy napisał/a:



Jesteś jakiś ułomny czy udajesz? Myślisz, że celowo ten film ciąłem? Jaki znalazłem, taki wrzuciłem. Coraz głupsi użytkownicy się tu pojawiają



hmm...chciałem Ci jedno powiedzieć,albo napisać(i tak nie zrozumiesz) Wrzucając tutaj filmik powinieneś opisać dokładnie co się dzieję...ale jednak poprzestałeś na ogólnej informacji wprowadzając ludzi w błąd!Napisałeś że kierowca,pasażer,murzyn i chuj cie obchodzi co dalej!!A może on był z dzieckiem? Może on miał żonę w kuchni? Może on miał wnuki w piwnicy ? Człowieku ! musisz pisać takie rzeczy!
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-04-13, 22:46
enjoypoznan napisał/a:

Pysiaczku, a czy jesteś w stanie dostarczyć nam trochę więcej info o co poszło itp?



Cytat:

White Bus Driver Beats Black Passenger For Asking Too Many Questions



Można też to usłyszeć, że wkurzał go tymi pytaniami i miał więcej nie zadawać.

jacekmatys napisał/a:

hmm...chciałem Ci jedno powiedzieć,albo napisać(i tak nie zrozumiesz) Wrzucając tutaj filmik powinieneś opisać dokładnie co się dzieję...ale jednak poprzestałeś na ogólnej informacji wprowadzając ludzi w błąd!Napisałeś że kierowca,pasażer,murzyn i chuj cie obchodzi co dalej!!A może on był z dzieckiem? Może on miał żonę w kuchni? Może on miał wnuki w piwnicy ? Człowieku ! musisz pisać takie rzeczy!



Ty tak na poważnie?
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-04-13, 22:47 3
rasa się nie liczy , człowiek to człowiek , wyobraź sobie że rodzisz się czarny w nowym wcieleniu
i co wtedy każdy jest inny jeden ma morde jak ras putin a kolejny jak gwiazda z okładki.

A co do zajścia to kierowcy nieźle odpierdoliło sądząc po tym że materiał jest w sieci , kierowca dawno siedzi w kiciu
a odemnie mu jeszcze życze tysiąca murzyńskich pał pod prysznicem jak będzie się schylał po mydełko.
Zgłoś
Avatar
MarszaL95 2013-04-13, 22:57 4
Suty_dziobaka napisał/a:

Brawa dla kierowcy:
Obrazek



Najdłuższa przerwa w scrollu w moim życiu
Zgłoś
Avatar
OstatniLogin 2013-04-13, 23:07 2
wole te cycki niż ten filmik
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-04-13, 23:33
lubisz walczyć z kimś kto ci nie chce oddać?
Zgłoś
Avatar
Bardok 2013-04-13, 23:39 1
Miło popatrzeć jak normalny biały człowiek napierdala dzikie zwierze.
Zgłoś
Avatar
Sielik 2013-04-13, 23:46
Coś jest ciekawego na filmiku, bo jakoś najlepszy komentarz mnie trochę rozprasza.
Zgłoś
Avatar
jejek196 2013-04-13, 23:48 1
Ja was niektórych nie trawie ni chuja. Pewnie 2 razy w życiu widzieli czarnego, i to na wyjeździe do supermarketu, a pokazujecie, że podstawy do rasizmu macie jak byście co najmniej przez stado murzynów zostali wyruchani. Czarny czy zielony jeden pies, jedni są leniwi a drudzy są pracowici. Jak białasy się opierdalają na budowie a potem powstają krzywe domy jak wieża w piździe to nikt nic nie mówi...
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-04-14, 0:24
walusss napisał/a:

pewnie niezle jebało w busie



Walek sądzę że gorzej wali u Ciebie na chacie Czas posprzątać za łóżkiem tą zaschniętą i gnijąca spermę małych walusiów

jejek196 napisał/a:

Ja was niektórych nie trawie ni chuja. Pewnie 2 razy w życiu widzieli czarnego, i to na wyjeździe do supermarketu, a pokazujecie, że podstawy do rasizmu macie jak byście co najmniej przez stado murzynów zostali wyruchani. Czarny czy zielony jeden pies, jedni są leniwi a drudzy są pracowici. Jak białasy się opierdalają na budowie a potem powstają krzywe domy jak wieża w piździe to nikt nic nie mówi...


Już wiem dlaczego od nich tak kipi rasizmem! To proste... Pedofilstwo księży jest wyjątkowo rozpowszechnione. Musiało im zostać w podświadomości że zostali wydymani przez "czarnych"
Zgłoś
Avatar
VeloX 2013-04-14, 0:35 2
JEDYNA małpa jaką widzę na tym filmiku siedzi za kółkiem. Chuj mnie obchodzą wasze uprzedzenia i kurewsko śmieszne, elokwentne, rasistowskie żarciki. Tutaj to ten gruby pojeb pokazał na co stać naszą cudowną białą rasę. Tak, jarajcie się, wieeeelki kurwa wyczyn napierdalać kogoś kto się nie broni Wkurwia mnie to, że jak na sadolu ktoś NIE jest rasistą to od razu ciota. Prawda jest taka, że Murzyna to widujecie w tv albo raz w miesiącu w MPK, a w necie pierdolicie jakie to zwierzęta. Banda jebanych hipokrytów. Żeby nie było - UWIELBIAM czarny humor, a im bardziej chamski żart o Żydach, Murzynach, pedofilach, turbanach (celowo z małej) itd. tym lepiej, ale wszystko ma swoje granice.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-04-14, 1:49
Mam nadzieje że "kierowca" został zwolniony dyscyplinarnie i staną przed sądem. I, że nigdy już nie znajdzie pracy jako kierowca. Na takie stanowisko wymaga się osoby która umie panować nad emocjami.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-14, 3:37
To nie murzyn, to pizda. Murzyni są bardziej agresywni i by tego białego na śniadanie zjadł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie