18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
baQaszan 2016-01-14, 11:25 5
@rbQ321
jebać to swoją starą możesz kmiocie
Zgłoś
Avatar
sars80 2016-01-14, 15:51
no i masz ci patriotyzm, co za dno...
Zgłoś
Avatar
kydeM 2016-01-14, 21:16
A we stolicy od chuja ukraińców jeździ za kółkiem
Zgłoś
Avatar
Neton 2016-01-16, 0:35 1
No Wstyd i hańba być z Torunia
Zgłoś
Avatar
get.this.log.bitch 2016-01-16, 0:40 6
jonaona napisał/a:

kolejny ból dupy praworządnego obywatela z kamerką



Ta się znowu ze smyczy zerwała...
Zgłoś
Avatar
shiters 2016-01-16, 1:52
Autorze tematu. Mam do Ciebie kilka pytań, zupełny offtop.
Otóż chcę przeprowadzić się do torunia. Odpowiada mi lokalizacja. Mam 23 lata, zadne studia itp. Interesuje mnie zycie w Toruniu. Jak u Was z praca, płaca? Jak ogolnie sie zyje w toruniu? Byłem kilka razy i powiem ze dosc ciekawie, fajnie miasto, nie za duze nie za małe. Prosze o PW
Zgłoś
Avatar
storm91 2016-01-16, 3:46 6
shiters napisał/a:

Autorze tematu. Mam do Ciebie kilka pytań, zupełny offtop.
Otóż chcę przeprowadzić się do torunia. Odpowiada mi lokalizacja. Mam 23 lata, zadne studia itp. Interesuje mnie zycie w Toruniu. Jak u Was z praca, płaca? Jak ogolnie sie zyje w toruniu? Byłem kilka razy i powiem ze dosc ciekawie, fajnie miasto, nie za duze nie za małe. Prosze o PW



Toruń spoko. Największy plus to taki, że jest blisko Bydgoszczy
Zgłoś
Avatar
osiemsiedem 2016-01-16, 7:17
Przypierdala się as który nie wie gdzie się zatrzymać jak ma czerwone i sobie panisko na pasach stoi czekając na zielone : ) brawo Ty.
Zgłoś
Avatar
aczytowazne 2016-01-16, 9:41 3
@shiters
Miasto wybitnie studenckie i praca również raczej studencka. Najlepiej to zamieszkać gdzieś na bydgoskim, bo blisko na autobus do Bydgoszczy i do normalnej pracy
Zgłoś
Avatar
yogi 2016-01-16, 12:37 3
Cytat:

Takie rzeczy się dzieją w moim rodzinnym mieście. Wstyd i hańba



Zawsze możesz przeprowadzić się do Bydgoszczy
Zgłoś
Avatar
Nazis 2016-01-16, 13:43
Pshem0 napisał/a:

A czego wy się po krzyżakach spodziewaliście?



a Ty śmierdziel z brzydgoszczu jesteś ?
Zgłoś
Avatar
Ilhantius 2016-01-16, 15:35 1
Zagadka tematyczna:

W co się bawią dzieci z torunia?

W miasto
Zgłoś
Avatar
_poison_ 2016-01-16, 18:09 1
torun to nie miasto...
Zgłoś
Avatar
elodymek 2016-01-16, 21:05
No ładnie kurwa, ciekawe czemu to zrobił, podejrzewam, że mu nerwy puściły, całkiem prawdopodobne, kto jeździł dużo po mieście ten wie jakie pierdoły tu jeżdżą, a swoją drogą taki kierowca mzk to musi być na prawdę opanowany gość, ja bym sobie chyba nie poradził, nie wiedziałbym gdzie ukryć tyle ciał
Zgłoś
Avatar
CrePie 2016-01-16, 21:29
Zawsze smieszylo mnie to spierdolenie umyslowe kto z jakiego jest miasta. Miasto jak miasto, ludzie jak ludzie. W Toruniu każdy śmieje się z Bydgoszczy a w Bydgoszczy z Torunia. Zapluwają się nieustannie. Znam wiele osób z Bdg i nikt nigdy nic do mnie nie miał że jestem z Trn, ani na odwrót. Może to inny sposób wychowania, może ja jestem jakiś kurwa poroniony, ale nigdy nie czułem nienawiści do kogoś za to skąd jest. Mój stosunek do kogoś zależał od tego co odpierdalał. Bydgoszczan lubie, ciapaków nienawidzę. Tyle słowem wstępu.

Dla tych którzy koniecznie chcą sobie powiększać e-penisy mam radę:
stań przed lustem i powiedz "przynajmniej nie jestem z Sosnowca"... No chyba, że jesteś to już chuj.

Mniejsza o to.

W Toruniu żyje się przyjemnie, wszystko jest blisko. Parkingów nie brakuje, dlatego od 2.5 roku (tyle mam prawko) nie podróżowałem komunikacją miejską, ale działa ona dosyć sprawnie - jak widać na załączonym obrazku. Na 80-90% ulic występują ścieżki rowerowe, także w momencie gdy jest ciepło samochód odpalam tylko na trasy 4km+ bo rowerem będę szybciej. Jest dużo studentów i łatwych studentek, także jeżeli chcesz ruchać wszystko co popadnie to też masz tutaj taką możliwość. Jeżeli chodzi o pracę - no tu już gorzej. Ja odziedziczyłem firmę i nie narzekam, ale moi znajomi nie ukrywam - mają problem na znalezienie czegokolwiek. Wiem, że ten problem jest dużo mniejszy w Bdg, jest dużo mniejsze bezrobocie i znacznie łatwiej znalezc prace. Polecam przyjechać na 2 tygodnie i zobaczyć jak się tu żyje
Zgłoś