18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kierowca Prius'a vs git
chrisonit • 2013-07-25, 9:16
Szybka wymiana ciosów standardowego, przysklepowego gita i kierowcy Prius'a, który wymiata jakby dopiero co opuścił Do Jo.



Nie brakuje nagłych zwrotów akcji i happy end'u
Zgłoś
Avatar
kasanovva 2013-07-25, 20:57
Dziwna walka :/ walczą jak koledzy w piaskownicy. Na początku myślałem że się tylko dwóch kumpli przepycha, a potem taka końcówka
Zgłoś
Avatar
silverrose 2013-07-25, 21:43 3
Converter napisał/a:



a co juz na tym portalu nie grozi warnem? niedlugo za szybkie scrollowanie warna dostaniesz


Kolego w terenie "na głownej" obowiązuje 50 scrolli na minute!! 60 po 23:00!! więc się pilnuj. Moderator z suszarka nie śpi. Szerokości bajo.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-07-25, 22:48
Szacun za łysego za KO i dla łysego za czystą walkę!
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-07-25, 23:07
Ot, zwykła sprzeczka kochanków...
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-07-25, 23:43 1
Converter napisał/a:

a co juz na tym portalu nie grozi warnem? niedlugo za szybkie scrollowanie warna dostaniesz


I dobrze że za to jest kurwa warn, bo ileż można czytać te same "najlepsze" komentarze kurwa.... nie różnicie się niczym od gimbusa, który robi kopiuj wklej najlepszych komentarzy ma youtubie dla łapek.
Warn powinien być jeszcze za:
kobietę w kuchni
ciapatych i kozy
murzynów niewolników
rudych nieudaczników, których nikt nie lubi
wspominanie o pancernej nokii 3310.

Zrozumcie, że wklejaniem ciągle tych samych komentarzy nie zaskarbicie sobie podziwu normalnych ludzi... zresztą kto walczy o podziw przez Internet jeśli chcecie naprawdę zdobyć te piwka to może jakąś inteligentną wypowiedzią? Ja wiem, że wklejanie najlepszych komentarzy jest łatwiejsze i nie wymaga tyle inteligencji, ale no cóż...
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-07-25, 23:54 1
@up, ja mam inteligentną wypowiedź, a mianowicie:
- "mam w dupie zaskarbianie sobie podziwu normalnych ludzi"
Wystarczająco inteligentne?
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-26, 0:09
Nie, to jest wystarczająco głupie żeby olewać twoje wpisy. Szukasz kolesi na swoim poziomie? To napisz to otwarcie. Może zrobią subforum dla "przygłupich" i tam się będziecie bawić? Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-07-26, 1:12
Converter napisał/a:



a co juz na tym portalu nie grozi warnem? niedlugo za szybkie scrollowanie warna dostaniesz



haha taki skrypt mierzący prędkość scrolowania strony i gdy przekroczysz ustalaną prędkość monit z ostrzeżeniem.. Zwolnij.. za szybko.. i po 3 monitach warn.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-07-26, 6:55
Wiem, że zabolało a teraz idźcie na mistrzowie.org skopiować tu teksty z najlepszych screenów.
Zgłoś
Avatar
zagi94 2013-07-26, 21:33
No i się doigrał sklepowy twardziel.
Zgłoś