18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
MichasQ 2012-07-20, 10:48 1
A ja jakbym widział, że leje te rumunki co ciągle stoją pod kościołem z dziećmi i "procie pan, procie pan" a potem taka pizda z usmiechem na twarzy podchodzi i "procie pan". Zamiast kurwa isc gdzies w pizdu do jakiejkolwiek pracy to lepiej sobie lezec i czekac az ktos wrzuci. Zatłukłbym te szmaty gdybym wiedział, że bede bezkarny.
Zgłoś
Avatar
Zjebejusz 2012-07-20, 10:55
Może to nie laska, tylko trans w przebraniu, a gość się naciął i wkurwił.
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2012-07-20, 11:16
Bo to złe kobiety były...
Zgłoś
Avatar
Cwieku 2012-07-20, 11:24
Ci dwaj goście to jakieś kompletne cwele, ja na ich miejscu... a nie, ja bym spierdolił.
Zgłoś
Avatar
Bazi86 2012-07-20, 11:44
twarda sucz
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-07-20, 12:31
Nie mógłbym tam być, bo bym chujowi zabrał kijek i dopiero niestety chyba, przestałbym go okładać, jakby przestał się ruszać. No zabiłbym skurwiela bankowo.
Zgłoś
Avatar
Bakaczo2 2012-07-20, 12:33
ciota jebana baby bejsem nak*rwia a ten drugi zamiast wjechac w niego z trampa to go jeszcze przeprasza
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2012-07-20, 13:58
petru23 napisał/a:

@up
nie to, że się czepiam ale chociaż w języku pisanym wypadałoby zachować jakieś zasady pisowni polskiej.
Przymiotniki piszemy z małej litery, np. j. polski, j. angielki, rumuński...
ale poza tym nie wypada pisać rumun przez duże "R". Po prostu nie i chuj.



z wielkiej polonisto
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-07-20, 14:47
@up
że niby co z wielkiej?
Zgłoś
Avatar
black88 2012-07-20, 15:41
jaczuro napisał/a:

Ja pierdole
gość napierdala kobiety jakimś bejzbolem, wchodzi dwóch typa, popatrzyli i wyszli.
Chuj z tym damskim bokserem - ale tych dwóch to dopiero totalne pizdy!



Gosciu. Albo masz za daleko do łba albo masz za daleko do łba. To jego kolesie mówiący coś w deseń "chodź już bo zaraz ktoś przyjdzie albo zadzwoni na psiarnie"
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-07-20, 18:18
glodnymaciek napisał/a:

Nie mógłbym tam być, bo bym chujowi zabrał kijek i dopiero niestety chyba, przestałbym go okładać, jakby przestał się ruszać. No zabiłbym skurwiela bankowo.

Po huj kijek, zajebałbym szmate golymi pięściami, i z buta ten durny łeb zdjął.Tak , umiem sie bić a te cwele to kolesie od niego byli, ich tez bym zajebał, i poszedłbym siedziec za cweli.
Zgłoś