18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-12-07, 21:14 6
absens137 napisał/a:

@kalium- Co Ty chlopie pieprzysz. Przecież Mamed chce iść do UFC dostał propozycje ale za mało kasy proponowali.
Khalidov chce i dązy do tego by walczyc w UFC. Nie pojedzie jeżeli nie bedzie mu się to oplacało to chyba jasne.
Na dodatek dostał propozycje od organizacji STRIKEFORCE i BELATOR. KSW zapewne chce go zatrzymac i daje podwyzki.
To kwestia czasu jak zobaczymy go w UFC jak będą dobre warunki. "Oferta bedzie dobra to ide do UFC. Oferta będzie słaba zostaje w KSW." Proste i logiczne. To jego praca chłopie i sam tego nie ukrywa że liczy się kasa.



Imbecylu do UFC się nie idzie dla kasy. "za mało płacą" to wypierdalaj. To oni jemu robią łaskę a nie on im, takich jak on to zbierają z podwórek.

Kozojeb to pizda i siedzi w KSW bo tak mu wygodnie, kalium wyjaśnił wszystko dosadnie.
Zgłoś
Avatar
Myslenice 2014-12-07, 21:32 5
@kalium i @NafazowanyKoleś

Wy się tak znacie na MMA jak murzyn na robocie

Fakt, że jego "wiara" też mi nie leży, ale umiem docenić profesjonalność. Koleś jest zawodowcem w 100% co tylko potwierdza to, że dostał propozycje z 3 największych federacji jebanej USA. Więc za oceanem też mądre łeby - takie jak wy - stwierdziły, że zarobimy na nim w chuj $$$. Ale głupie polaczki będą sobie dalej wmawiać, że UFC się nie odmawia dla idei - dam sobie poobijać mózg za pary tysi i będą wielkim murzynem na dzielni, bo walczyłem na UFC i zniknę szybciej niż się pojawiłem. Ludzie myślcie trochę!

Odmówił i chuj - może miał swoje powody - np. sportowe, który pustołeby takie jak wy nie bierzecie pod uwagę. A może się szanuje na tyle, że nie da sobie - tak jak większość z Was - obić ryje za tysiąc zielonych. Nie trzeba być po ekonomii, żeby wiedzieć, że póki co, za takie grosze i nawet ja - gruba pizda, sprzed monitora - nie pojechał bym do hameryki, jak mi tu lepiej płacą i jestem na topie dla sadisticowej idei - co być nie zrobił jesteś kozojebcą i mamy cię w chuju!

Ciekawe czy którakolwiek pizda z Was stanęła by przed nim i pogadała z nim z twarzą z twarz o tym i wtedy wygłaszała swoje mądre idee!
Zgłoś
Avatar
f................0 2014-12-07, 21:49 19
@Up
Zamknij mordę.
Zgłoś
Avatar
spacner 2014-12-07, 21:51 1
@Myslenice widać ,że gówno wiesz o UFC bo tam zawodnik ktory walczy efektownie dostaje takie cos jak "bonus" za poddanie/KO (wieczoru/roku/miesiąca) rekordzista zrobił w taki sposób z 15tys. około 150tys.
Więc skończ pierdolić bo nikt nie da "pogromcy kelnerów" nie wiadomo jakiej stawki za walkę
Zgłoś
Avatar
Myslenice 2014-12-07, 22:01
spacner napisał/a:

@Myslenice widać ,że gówno wiesz o UFC bo tam zawodnik ktory walczy efektownie dostaje takie cos jak "bonus" za poddanie/KO (wieczoru/roku/miesiąca) rekordzista zrobił w taki sposób z 15tys. około 150tys.
Więc skończ pierdolić bo nikt nie da "pogromcy kelnerów" nie wiadomo jakiej stawki za walkę



Ja UFC oglądałem za nim ty wiedziałeś do czego służy to co masz między nogami

Czyli według twojego myślenia jak mi się uda i wygram całą pulę - a szansę są mizerne - i dostane 2-3x więcej niż KSW to ślepo tam mam zapierdalać? Gratuluje rozumowania!
Zgłoś
Avatar
spacner 2014-12-07, 22:08 3
"Chcesz być najlepszy ,pokonaj najlepszego"
Mameda logika jest inna, liczą sie tylko $$$$$$$$ !
A taki kretyn jak ty łyka promowanie Mameda przez żałosne KSW, przed każdą galą jego przeciwników przedstawiają jako mistrzów nad mistrzami a tak naprawde to ogórki ktore nigdy nic w świecie MMA nie osiągnely. A teraz po slabej walce bedą pierdolić ,ze przed walką był prawie, że sparaliżowany a taki ogór jak ty to łyknie.

Pozdrawiam :*
Zgłoś
Avatar
takija 2014-12-07, 22:11 2
spacner napisał/a:

"Chcesz być najlepszy ,pokonaj najlepszego"
Mameda logika jest inna, liczą sie tylko $$$$$$$$ !
A taki kretyn jak ty łyka promowanie Mameda przez żałosne KSW, przed każdą galą jego przeciwników przedstawiają jako mistrzów nad mistrzami a tak naprawde to ogórki ktore nigdy nic w świecie MMA nie osiągnely. A teraz po slabej walce bedą pierdolić ,ze przed walką był prawie, że sparaliżowany a taki ogór jak ty to łyknie.

Pozdrawiam :*



Czekam na dzień w którym udowodnisz że jesteś lepszy od tych ogórków....
Zgłoś
Avatar
Myslenice 2014-12-07, 22:17
takija napisał/a:



Czekam na dzień w którym udowodnisz że jesteś lepszy od tych ogórków....



AMEN!!!
Zgłoś
Avatar
spacner 2014-12-07, 22:20 2
@takija Typowy kretyński post gadamy o zawodowcach a nie o moich umiejętnościach. Pewnie wyjebał by mi wszystkie zęby i tu sie zgodze, ale to samo zrobiła by z nim czołówka światowego MMA do ktorej on nie nalezy i nie bedzie nalezal!
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-07, 22:22 1
Ja nie udowodnię. Wiem, że chłop dużo (kurwa, co to jest dużo?) pracuje. Wiem, że nie mam z nim szans na ulicy. Chyba, że mu z tyłu, zza pleców zapierdolę i dobrze trafię przypadkiem.

Ale kurwa, weźcie się ogarnijcie. Przecież to wasz uwielbiony temat, ciapaty. To kurwa jak to jest, bo w zasranym KSW się bije i trzepie kasę to już jest dobry innowierca?

To kurwa gdzie jest ten zły w takim razie? Myślenie ma kolosalną przyszłość.
Zgłoś
Avatar
kih0n 2014-12-07, 22:22
bardziej żenujące od tych walk w KSW są walki Wrestlingu amerykańskiego...
pamiętam jak się Mamed prosił o możliwość walki za oceanem, jak go chcieli zgarnąć to dupa zmiękła.
Dostałby tam takie baty że jeździłby na wózku. Tu ma cieplutko i pewne wygrane.
Zgłoś
Avatar
Myslenice 2014-12-07, 22:26
@kalium

Ja nie rozmawiam o jego wierzę, tylko o umiejętnościach - chyba, że chcieli go do UFC bo jebie kozy - a to sorry, mój błąd!
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2014-12-07, 22:49
Różnie są opinie na jego temat, każdy Janusz sportowy ma własną.

Koleś ma umiejętności i pracuje nad sobą. Ustawił się w Polsce, robi kasę i jest popularny. Na chuj mu jechać do USA i ryzykować?
Zgłoś
Avatar
toto92 2014-12-07, 22:51
Polak qurwa
Zgłoś
Avatar
królik90 2014-12-07, 23:55 1
@bowmanek
Bo istnieje coś takiego jak ambicja sportowa. Mamed nie ma takiej ambicji. Dla niego liczy się hajs. Patrz na Janka Błachowicza. Miał w dupie hajs KSW. Chciał się realizować pod względem sportowym i poszedl do ufc, choć tam początkowo dostaje mniej pieniedzy. Ale jak wygra z 2-3 walki to powinien wyjść na zero i byc rozpoznawalnym na swiecie, a nie byc lokalnym bohaterem januszy, który obija zabłąkanych kelnerów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie