18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Los Colorados - Hot & Cold (Kate Perry)


The Baseballs - Umbrella (Rihanna)


Hayseed Dixie - Ace Of Spades (Motorhead)


The Zimmers - My Generation (The Who)


Unknown - Nothing Else Matters (Metallica)


Richard Cheese - Guerilla Radio (Rage Against The Machine)


Jeżeli znacie jakieś ciekawe covery to też wrzucajcie!
Zgłoś
Avatar
takija 2012-07-31, 17:40 2
Roszp, skoro to nic takiego to pokaż nam że potrafisz lepiej....aa sory, przecież jesteś małym, szarym, internetowym hejtem
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-07-31, 18:54 1
Jak dla mnie koleś przeciętny tym bardziej że gra cover.
Moim skromnym zdaniem ten koleś prezentuję dużo lepszy poziom tym bardziej że gra swój kawałek :

Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-07-31, 20:16
BociaNq, jednocześnie? Ty rozumiesz to słowo?
Zajrzyj proszę do słownika zanim na kogoś wjedziesz.
Lepiej grać na jednym instrumencie a porządnie, niż na 3-4 byle jak.

demonkuba16, nie znasz mnie i mówisz że nie potrafię lepiej? To jest dopiero internetowe napinactwo! i Hipokryzja na dodatek. Owszem, na perkusji nie gram. Gitara jest jednak moją mocną stroną i powtórzę jeszcze raz swoje słowa: ten cover jest do bani. Pod każdym pierdolonym względem. Nawet brzmienie jest na tyle chujowe, że się tego słuchać nie da.

István Báthory, no i ten gość już prezentuje technikę. Ponadto jak widzę jest oburęczny, co dla perkusisty jest ogromną zaletą (popatrzta jak zmienia rękę na werblu)
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-07-31, 20:29
przecież to jest poziom niżej od dubstepu :/ co w tym niesamowitego ciągle to samo GOWNO !
Zgłoś
Avatar
takija 2012-07-31, 21:30
Roszp napisał/a:


demonkuba16, nie znasz mnie i mówisz że nie potrafię lepiej? To jest dopiero internetowe napinactwo! i Hipokryzja na dodatek. Owszem, na perkusji nie gram. Gitara jest jednak moją mocną stroną i powtórzę jeszcze raz swoje słowa: ten cover jest do bani. Pod każdym pierdolonym względem. Nawet brzmienie jest na tyle chujowe, że się tego słuchać nie da.



Ja Hipokryta? Sam piszesz że nie grasz na perkusji a w wypowiedzi w której go krytykujesz piszesz głównie o niej.... hmm. Wychodzi tak czy inaczej na to że na perkusji lepiej grać nie potrafisz
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-01, 14:37
Czy muszę naprawdę na niej grać, żeby znać tajniki gry zawodowych perkusistów? Te podstawowe? Bo grając z nimi nie potrafię niby rozróżnić, który jest dobry, a który musi chyba jeszcze potrenować? Serio? Posługując się retoryką Korwina - Czy muszę być piekarzem, żeby wiedzieć że chleb jest dobry? Idąc dalej (tak stopniowo, żeby mózg Ci się nie przegrzał): czy muszę być piekarzem, żeby wiedzieć co to jest zakwas?
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-01, 21:13
Nagraj coś i wrzuć to ocenimy;) Bedziesz lepszy to zwrócę honor
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-08-29, 18:34 5
Never gonna give/smells like teen spirit


ciekawe połączenie czy profanacja Nirvany?
Zgłoś
Avatar
JemSerek 2012-08-29, 18:43
W tym wypadku Rick Rollowanie jest nawet znośne.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-10, 23:21 14
Cover w wykonaniu polki.

Zgłoś
Avatar
Meduzerzuy 2012-09-10, 23:23
gdzieś to już widziałem, cycków nie da się pomylić! Ale nie jestem pewien czy tutaj czy nie. Dlatego, piwo!
Zgłoś
Avatar
pater92 2012-09-10, 23:38
co to tutaj robi?
Zgłoś
Avatar
6Dark6Bartek6 2012-09-10, 23:44
hahah pamiętam początki, jak nikt nie wiedział o tym, ze to polka i szły uwielbiane przez tych idiotów komentarze
-amazing voice/ruchałbym
a ona odpisała w końcu, że jest polką i rozumie co piszą.... i nagle cisza z takimi komentami a było ich od cholery
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-09-10, 23:56
wywaliła cycki na wierzch i weź się tu skup na piosence
Zgłoś
Avatar
rafalcio91 2012-09-10, 23:59
Wywaliła cycki ? To już nawet zwykłego dekoltu mieć nie można ? - w tym przypadku z resztą nieduży. Jak Tobie tak ciężko to zamknij oczy i posłuchaj, bo dziewucha naprawdę ma talent... ale co Ty możesz o tym wiedzieć... dla Ciebie to tylko "100% ruchable"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie