18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
g................n 2014-03-26, 11:43 2
2:44 - Urban czy Oleksy ? bo z profilu nie poznaje
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2014-03-26, 11:47 8
@ rafcyk14 - co się pienisz. Jestem z Krakowa i mnie to cieszy. Jak w każdym innym mieście tak i w Krakowie kibole walczą ze sobą. I nie chodzi tu o drużyny tylko o podział handlu narkotykami.
A to że walczą na maczety to chyba lepiej dla nas bo czasami dostajemy fajne zdjęcia na harda.
Niewinnym ludziom nic nie grozi. Mieszkałem w Nowej Hucie, Bieżanowie i teraz w Śródmieściu.
I wg mnie największe walki toczą się w dzielnicach, Kurdwanów, Bieżanów. A Huta znana z zadym chyba się już wypaliła.
Zgłoś
Avatar
kopdzio 2014-03-26, 11:52
Przy najbliższej wizycie w Krakowie sobie takie cacko zakupie.
Zgłoś
Avatar
meier 2014-03-26, 11:54 8
zajebisty taki manekin z krwią, chociaż lepszym byłby uwiązany cygan
Zgłoś
Avatar
rafcyk14 2014-03-26, 11:57 1
Misiek_Krakow napisał/a:

@ rafcyk14 - co się pienisz. Jestem z Krakowa i mnie to cieszy. Jak w każdym innym mieście tak i w Krakowie kibole walczą ze sobą. I nie chodzi tu o drużyny tylko o podział handlu narkotykami.
A to że walczą na maczety to chyba lepiej dla nas bo czasami dostajemy fajne zdjęcia na harda.
Niewinnym ludziom nic nie grozi. Mieszkałem w Nowej Hucie, Bieżanowie i teraz w Śródmieściu.
I wg mnie największe walki toczą się w dzielnicach, Kurdwanów, Bieżanów. A Huta znana z zadym chyba się już wypaliła.



Po pierwsze - chciałem Cię zacytować a nie dać piwo. Nie ciesz się nim

Po drugie - nie musisz mi tłumaczyć jak wygląda scena "kibicowska" (choć wiadomo, że to nie ma związku z kibicowaniem) w Krakowie, bo też tam mieszkam całe życie. Z tego co wiem to teraz na Azorach nie jest ciekawie.
Po prostu wkurwia mnie jak się szanowna społeczność sadolska uchwyci jednego tematu, tak jak tego "o, nie ma butów, umar", i gdziekolwiek jest coś kurwa o scyzoryku, to już Kraków, Kraków...
Zgłoś
Avatar
sienioszpenio@gmail.com 2014-03-26, 12:18 1
A ci kolesie... same świry onaniści
Zgłoś
Avatar
tora-tora 2014-03-26, 12:26 2
I tak są grubasami.
Zgłoś
Avatar
antimuslim 2014-03-26, 12:32 1
Przez te kilka chwil poczułem się jak na osiedlu... Aż się łezka w oku zakręciła
Zgłoś
Avatar
Proxably 2014-03-26, 12:44 1
Zamiast wydawać pieniądze na te zabawki to powinni przeznaczyć te pieniądze na dobrego dietetyka.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-03-26, 13:26 1
rafcyk14 napisał/a:


Po prostu wkurwia mnie jak się szanowna społeczność sadolska uchwyci jednego tematu, tak jak tego "o, nie ma butów, umar", i gdziekolwiek jest coś kurwa o scyzoryku, to już Kraków, Kraków...



Ano. Scyzoryki ich nie interesują.
Zgłoś
Avatar
Sinus 2014-03-26, 13:30
A ja wam powiem że świniaki sztuczne. Widać jak ryj ciął, że nie ma nic a nic kości. Ściema i chuj.
Zgłoś
Avatar
Sasker 2014-03-26, 13:49 2
A ja swoim nawet chleba nie moge pokroić
Zgłoś
Avatar
MICHALANIOLDZIWKO 2014-03-26, 13:55
Mnie ciekawi jeszcze jedna rzecz.Jak napierdala sie pustaki by pekly to robi sie to w odpowiedni sposob.Co by bylo jakby przyjebac komus tak w czaszke ? Mozg rozjebany ?
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-03-26, 14:00 1
Misiek_Krakow napisał/a:

@ rafcyk14 - co się pienisz. Jestem z Krakowa i mnie to cieszy. Jak w każdym innym mieście tak i w Krakowie kibole walczą ze sobą. I nie chodzi tu o drużyny tylko o podział handlu narkotykami.
A to że walczą na maczety to chyba lepiej dla nas bo czasami dostajemy fajne zdjęcia na harda.
Niewinnym ludziom nic nie grozi. Mieszkałem w Nowej Hucie, Bieżanowie i teraz w Śródmieściu.
I wg mnie największe walki toczą się w dzielnicach, Kurdwanów, Bieżanów. A Huta znana z zadym chyba się już wypaliła.



Hue, Huta się wypaliła . Może Nowa, ale nie Stara
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-03-26, 14:04
wciągnęło mnie oglądanie, piwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie