18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
nowynick 2016-09-21, 10:18
jbone napisał/a:

w innych krajach ludzie zarabiają tyle ze mogą sobie pozwolić na wydanie 100zł za dzień na park.i te parki się utrzymują i są atrakcje.w polsce zaraz by to zgniło.



Z córką byłem w "Bajce" tej wiosny, to 100 zł to tak na 40-50 minut zabawy może starczyło (a jeździła praktycznie tylko ona)... Każda kolejna karuzela to 15 - 20 zł...

100 zł/dzień biorę kurwa w ciemno...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2016-09-21, 10:20
jbone,

Pierdolisz jak potrzaskany.
Bilet do Energylandii kosztuje ponad 100 i zawsze jest tam kupa ludzi. Park się rozbudowuje i każdego roku powstają nowe atrakcje. Również śląskie Wesołe Miasteczko po latach znalazło inwestora i pompują w nie ogromne pieniądze i ma być jednym z atrakcyjniejszych parków w tej części Europy. Więc nie pierdol że ludzi nie stać i nie jeżdżą a parki nie przynoszą zysków. Widocznie jesteś nieudacznikiem który ma dwie lewe ręce i nie potrafisz znaleźć odpowiednio dobrze płatnej pracy aby raz w roku wybrać się z rodziną do takiego parku.

2+1 w paryskim disneylandzie to koszt min 150 euro, Terramitica (Hiszpania,Alicante) w sezonie 140 euro za jeden dzień i uwierz mi że dla przeciętnego niemca, hiszpana, francuza to również cena wysoka jak za jeden dzień takiej rozrywki.
Zgłoś
Avatar
~Nei 2016-09-21, 10:22
Ta sama kolejka, widok z pierwszego rzędu
sadistic.pl/kingda-ka-wrazenia-z-pierwszego-rzedu-vt51081.htm

Było.pl?
Zgłoś