18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
suborg 2024-08-26, 22:52 1
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-26, 22:53
I nawet wór był niepotrzebny....
Zgłoś
Avatar
vladkruk 2024-08-26, 23:05 3
alususs napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy skąd na sadisticu taka wrogość do dzieci?



przecież to chińczyki, oni nie mają szacunku do życia to ktokolwiek ma mieć szacunek do ich życia i życia ich bachorów?
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-08-26, 23:17
Jestem doświadczonym użytkownikiem tego portalu ale tragedii niewinnych dzieciaczków nie mogę oglądać.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-26, 23:26
ja napisał/a:

To spróbuj przebywać w jednym samolocie/autobusie/pociągu/chodniku/na jednej planecie z bandą drących ryje gówniaków. Albo mieć w rodzinie rodzeństwo z dziećmi poniżej ok. 14 lat.

A od kotów to weź się odpierdol. W niektórych innych przypadkach są mieszane uczucia, ale oprócz tej jednej niewybaczalnej herezji w zasadzie masz rację.

Zbieżność tych dwóch odpowiedzi była przypadkowa, ale dało mi to do myślenia.

Otóż: nie spełniam standardów oczekiwanych od samotnej kobiety która ma wbity 40ty level. Tak więc: ktoś ma może doświadczenie jak wytresować kota aby dzwonił do domofonu? Niby można by zaczipować sierścia i zamontować automatyczną otwieraczkę komunikującą się przez NFC albo cuś, ale byłyby problemy aby przekonać do tego zbożnego celu administrację.

A brać sobie kota tylko po to aby co chwilę zapierdalać na dół mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
rodziu1981 2024-08-26, 23:38 1
Black_Hole napisał/a:

Jestem doświadczonym użytkownikiem tego portalu ale tragedii niewinnych dzieciaczków nie mogę oglądać.



Popłacz sie
Zgłoś
Avatar
Alonso 2024-08-26, 23:48 2
Dziewczynka miała za ciężkie buciki.
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-08-26, 23:56 1
amator napisał/a:

przegrywy, które nie będą nigdy mieć dzieci i żony



Myślę, ze to inaczej działa. Po prostu to jest miejsce do odreagowania tego całego bycia dobrym, fajnym i normalnym. Więc piszą różne debilizmy, bo akurat takie albo inne udawanie złego,okrutnego i wogole bezwzględnego pozwala spuścić parę po całym dniu i robi za taki wentyl bezpieczeństwa
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-08-27, 0:18
Bart47 napisał/a:

Przynajmniej się nie utopili, w przeciwieństwie do tej małej Chinki.



Myślę że dla wielu nieudaczników, wegetujacych niczym warzywko przegrywow z depresją, to byłoby jak wybawienie 😜
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-27, 0:50 1
Lukash2107 napisał/a:

Kto zostawia same dzieci nad woda??



No jak to, pewnie zajebista chińska kamera za 10 euro z Temu z algorytmem co ma wykryć jak dziecko się topi Tylko że nie wykrywa.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-08-27, 3:11 1
Ładny ubaw mają kitajce na początku
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-08-27, 5:00 5
alususs napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy skąd na sadisticu taka wrogość do dzieci?



Każdy z IQ powyżej 10 spojrzy na google maps i licznik worldometers.info/world-population/ to się zorientuje że ziemia opanowana jest przez szarańczę nazywaną ludźmi, tworzenie dzieci to uleganie podstawowemu instynktowi wbrew rozumowi, w ciągu mojego 50 letniego życia na ziemi nastąpił przyrost populacji od 3,9 miliarda do 8.1 miliarda - czyli powstało więcej ludzi niż zginęło we wszystkich wojnach od milionów lat. Niektórzy o tym wiedzą, depopulacja to przecież koncept świadomych najbogatszych.

Więc pierdolenie o jakiś przegrywach co nie potrafią wsadzić kutasa i się spuścić , przyprawia mnie tylko o mocne rozbawienie. Brak dzieci to świadoma racjonalna decyzja wynikająca z analizy podstawowych danych.

Materiały pomocnicze: eksperyment calhouna.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-08-27, 6:07 2
alususs napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy skąd na sadisticu taka wrogość do dzieci?



Pewnie ludzie mają dość płacenia alimentów na nieswoje dzieci (800+)
Zgłoś
Avatar
PolenSan 2024-08-27, 7:05
Jak byłem zimnym skurwysynem i zawsze szydziłem z tego typu filmików, tak od momentu jak zostałem ojcem jakoś mnie to bardziej negatywnie rusza. Smutne w chuj. Całe życie przed sobą miała, i mimo, że ryżojad, dalej gaśnie.
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-27, 7:13 1
Stary: ja tam nie wskakuje, zimna woda, a i tak już jej nie uratujemy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie