18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
K+M+B
alinghi37 • 2014-01-06, 20:57
Dziś poczułem się dumy z mojego 10 letniego brata...

Święto trzech króli więc tradycyjnie nad drzwiami wypisujemy K,M,B co jak się przyjęło ma oznaczać Kacper Melchior Baltazar i między mną a młodym nawiązała się taka rozmowa:

młody: to jest niesprawiedliwe
ja: co jest niesprawiedliwe
m: no to ( pokazuje na napis, nad drzwiami)
j: niby czemu?
m: no zobacz murzyn jest pierwszy a powinien być ostatni
Dopiero po chwili zrozumiałem ze według tradycji Kacper to czarnuch...

Dobrze wychowałem młodego!!!
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-01-07, 6:36
kurwa trzech króli sobie jeżdzil tak sobie bez zadnej obstawy fejk
Zgłoś
Avatar
wojan81 2014-01-07, 7:48
A motorniczy tramwaju przy akompaniamencie chóru śpiewaków z Rudy Solskiej wykonali "Merci, ja podziękuję Ci" i wszyscy płakali ze wzruszenia. Powodzenia na niezapowiedzianej kartkówce.
Zgłoś
Avatar
Melooksg 2014-01-07, 8:27
RockyWood, za Melchiora w ryj dać mogę dać. Nie obrażaj mego wspaniałego imienia!!!!!
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2014-01-07, 8:46
Sam wychowujesz swojego brata?
Zgłoś
Avatar
greene 2014-01-07, 9:25
Gimbo katol wraz z młodszym bratem hejtują murzynów, czy może być coś piękniejszego?
Zgłoś
Avatar
m................i 2014-01-07, 9:36
K + M + B? Przecież na drzwiach piszę się C + M + B
Zgłoś
Avatar
takija 2014-01-07, 9:41
martxi napisał/a:

K + M + B? Przecież na drzwiach piszę się C + M + B



W Polsce lepiej brzmi przez K bo bardziej polskie niż hamerykańskie. Swoją drogą...brata może i wychowałeś ale ministrantów ni chuja...u mnie sami piszą kredą po drzwiach.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-01-07, 9:58
Kurwa za dużo pieniędzy macie że sobie drzwi niszczycie.....ja to kurestwo ścieram katolom z mojej klatki ot taki mały ateistyczny trolling.
Zgłoś
Avatar
karamon 2014-01-07, 10:08
Haha C+M+B amerykańskie ? Łacińskie proszę szanownego pana , Christus Mansionem Benedicat co znaczy "Niech Chrystus błogosławi ten dom" ale ciemny naród zawsze był i będzie i wymyślił sobie imiona królów
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-01-07, 10:08
takija napisał/a:



W Polsce lepiej brzmi przez K bo bardziej polskie niż hamerykańskie. Swoją drogą...brata może i wychowałeś ale ministrantów ni chuja...u mnie sami piszą kredą po drzwiach.



TROLUJESZ ? czy jesteś taką głupią gimbą ?

W jednych rejonach Polski piszą tak a w innych inaczej , tak jak do jednych "przychodzi" Mikołaj a do innych Gwiazdor .
C+M+B = Christus mansionem benedicat
K+M+B + Kacper Melchior Baltazar
Zgłoś
Avatar
plonk 2014-01-07, 10:09 1
maddog77 napisał/a:

Kurwa za dużo pieniędzy macie że sobie drzwi niszczycie.....ja to kurestwo ścieram katolom z mojej klatki ot taki mały ateistyczny trolling.



A chuj ci do tego co oni mają na drzwiach?
Niech sobie nawet kutasy rysują - ich drzwi - ich wiara - ich problem.
Potem się dziwić że ateiści mają opinię "obrażonych na księdza pryszczatych nastolatków".
Pewnie jeszcze "gromisz katoli" tekstami w stylu "czy jeśli bóg jest wszechmogący, to czy może stworzyć kamień tak ciężki, żeby go nie podnieść?". Nie ma co - ateizm walczący.
Zgłoś
Avatar
sidian 2014-01-07, 10:42 1
plonk napisał/a:



A chuj ci do tego co oni mają na drzwiach?
Niech sobie nawet kutasy rysują - ich drzwi - ich wiara - ich problem.
Potem się dziwić że ateiści mają opinię "obrażonych na księdza pryszczatych nastolatków".
Pewnie jeszcze "gromisz katoli" tekstami w stylu "czy jeśli bóg jest wszechmogący, to czy może stworzyć kamień tak ciężki, żeby go nie podnieść?". Nie ma co - ateizm walczący.



O, to ciekawe. Pomijając fakt, że masz pełną rację, to powiedz mi, dlaczego to u katolików działa tylko w jedną stronę? Ich drzwi, ich wiara, ich problem. A jak ateista chce mieć dziecko z in vitro? Albo ateistka chce usunąć zarodek? Wtedy też jest ich wiara i ich problem?
Zgłoś
Avatar
takija 2014-01-07, 11:45
KlinikaAborcyjna napisał/a:



TROLUJESZ ? czy jesteś taką głupią gimbą ?



No nie kurwa...jestem głupim gimbusem i nie wiem co oznaczaja poszczególne symbole.... Ale brawo za wyłapanie żartu.
Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-01-07, 13:24
K+M+B nie oznacza Kacpra Melchiora i Baltazara
"Cogito - słowo, symbolizujące pokłon trzech mędrców złożony dzieciątku Jezus, a więc przywitanie Chrystusa przez różne narody świata

Baptesimus - czyli chrzest, podczas którego, zgodnie z chrześcijańskimi wierzeniami z Egiptu z III wieku, ujawniły się dwie natury Jezusa (ludzka i boska)

Matrimonium - pierwszy cud Chrystusa podczas wesela w Kanie Galilejskiej "
(zajebane z bloga Krzysztofa Bosaka)
jeśli taki ateista jak ja to wie to albo jesteś kretynem który dla spokoju chodzi do kościoła żeby matka nie wkurwiała albo kompletnym idiotą.
Zgłoś
Avatar
Mateush444 2014-01-07, 14:14
Asfaltem był Baltazar tak wgl...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie