18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kolosasz 2020-09-24, 14:23
no, kurwa. Kierownicę nazywać kółkiem ? To trzeba być jebanym, męskim bezmózgim debilem.
Pamiętajcie, kurwa, debile męskie jebane. Okrąg, ewentualnie pierścień ma, kurwa, dziurę.
A koło, kurwa, ćwoki męskie jebane dziury nie ma. Przykład, kurwa, z jebanego życia wzięty:
jebana, zakrętka od słoika, to jest , kurwa koło, ćwoki męskie jebane.

Męska logika: wszystko co okrągłe jest kołem.
No, kurwa. Nie wszystko
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-09-24, 14:57 7
kolosasz napisał/a:

no, kurwa. Kierownicę nazywać kółkiem ? To trzeba być jebanym, męskim bezmózgim debilem.
Pamiętajcie, kurwa, debile męskie jebane. Okrąg, ewentualnie pierścień ma, kurwa, dziurę.
A koło, kurwa, ćwoki męskie jebane dziury nie ma. Przykład, kurwa, z jebanego życia wzięty:
jebana, zakrętka od słoika, to jest , kurwa koło, ćwoki męskie jebane.
Męska logika: wszystko co okrągłe jest kołem.
No, kurwa. Nie wszystko



A slyszales, kurwa jebany zakompleksiencu ruski pomiocie, o czyms takim jak kolo ratunkowe? Ty kurwa zydowski folksdojczu, zataczanie kola? Zapraszam wypierdalac dopoki nie nauczysz sie jezyka polskiego.
Zgłoś
Avatar
Kat-men-Du 2020-09-24, 16:41
Moja była już na szczęście wiele lat temu po zdaniu prawka po kilku miesięcznej przerwie od praktyk (bo nie mieliśmy jeszcze upragnionego Malucha126p) wsiadła za kierownice i się pyta cytat :przypomnij mi teraz gdzie jest sprzęgło ,gaz i ten cholerny hamulec!!! Fakt autentyczny.
Zgłoś
Avatar
sard 2020-09-24, 18:16
kolosasz napisał/a:

no, kurwa. Kierownicę nazywać kółkiem ? To trzeba być jebanym, męskim bezmózgim debilem.
Pamiętajcie, kurwa, debile męskie jebane. Okrąg, ewentualnie pierścień ma, kurwa, dziurę.
A koło, kurwa, ćwoki męskie jebane dziury nie ma. Przykład, kurwa, z jebanego życia wzięty:
jebana, zakrętka od słoika, to jest , kurwa koło, ćwoki męskie jebane.
Męska logika: wszystko co okrągłe jest kołem.
No, kurwa. Nie wszystko



to jakiej jesteś płeci (pisownia zamierzona)?
Zgłoś
Avatar
Nożownik 2020-09-25, 18:24
Cyrki to się zaczną przy cofaniu...
Zgłoś
Avatar
breinwarz 2020-09-26, 12:56
outsidethebox86 napisał/a:

A kto powoduje więcej wypadków drogowych? Kobiety czy mężczyźni?

ok ale rozumiem ze założyłaś wcześniej ze tyle samo jest kobiet za kierownica co mezczyzn i juz pomine ilu jest zawodowych kierowców jakiej płci
Zgłoś
Avatar
Monsoon 2020-09-27, 10:00
Na kobiety narzekacie, a faceci wcale nie są lepsi. Prawa jazdy mam już kilka dobrych lat. Każdy mówi, że jeżdżę bardzo dobrze. Żadnych stłuczek ani otarć. Kiedy mam wieźć kogoś z rodziny to nikt nie chce jechać z moim szwagrem bo każdy mówi, że się boi. Szarpie samochodem podczas ruszania /zwalniania. Zjeżdżając na krawędź pasa zahacza o trawę. A najlepszy jest mój chłopak, który na ekspresówce używa hamulca do przystosowania prędkości. Jeszcze nigdy się tak nie bałam. Znam wielu mężczyzn, którzy jeżdżą fantastycznie, ale nie każdy taki jest, tak samo jak nie każda kobieta jest fatalnym kierowcą. I jeszcze jedna sprawa. Facet jadąc skupia się na jednym,a kobieta w głowie już planuje 5 innych rzeczy. Tak już jest.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-09-27, 22:45
Monsoon napisał/a:

Na kobiety narzekacie, a faceci wcale nie są lepsi. Prawa jazdy mam już kilka dobrych lat. Każdy mówi, że jeżdżę bardzo dobrze. Żadnych stłuczek ani otarć. Kiedy mam wieźć kogoś z rodziny to nikt nie chce jechać z moim szwagrem bo każdy mówi, że się boi. Szarpie samochodem podczas ruszania /zwalniania. Zjeżdżając na krawędź pasa zahacza o trawę. A najlepszy jest mój chłopak, który na ekspresówce używa hamulca do przystosowania prędkości. Jeszcze nigdy się tak nie bałam. Znam wielu mężczyzn, którzy jeżdżą fantastycznie, ale nie każdy taki jest, tak samo jak nie każda kobieta jest fatalnym kierowcą. I jeszcze jedna sprawa. Facet jadąc skupia się na jednym,a kobieta w głowie już planuje 5 innych rzeczy. Tak już jest.



To, ze ty i twoja siostra gustujecie w nieudacznikach niczego nie udowadnia.
Zgłoś